🚺 Ewa gfe (+1), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Ewa gfe
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewa gfe napisane przez naszych użytkowników.

Stifler » polecił » Ewa gfe15 Grudnia 2017, 19:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 23


Przyjemny oral i przyjemna panna


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony bez żadnych krzywych akcji


👁 Diva (★★★★☆)

trochę zakłamane ogłoszenie jeśli chodzi o wagę i wiek - trochę trzeba dodać. mocno gruba nie jest, apetyczna nadal. twarz przyjemna. ciemne włoski tak jak lubię.


🏠 Lokal (★★★★★)

Ulica Poznańka, przecznica od Wrocławskiej. nowe budownictwo, kawalerka, więc bez zbędnych spotkań z innymi ludźmi, komfortowo, czysto, duże ręczniki i świeza pościel.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

można z nią pogadać na normalne, życiowe tematy, katarynką nie jest, normalna dziewczyna. Uprzejma, całkiem mądra dziewczyna.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Sprawdzony oral z połykiem, bez marudzenia i krzywienia się. Mocno wysysa wszystko, czasami mogłaby trochę zwalniać tempo, ale to taka drobna uwaga. słucha się. w przerwach miła rozmowa, masowanie, pieszczoty i potem powtórka z rozrywki. do polecenia, choć bez szału.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), masaż erotyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Stifler przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki, masaż erotyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, brunetka, wysoka, duże cyce, duża pupa, zaniża wiek, długie włosy, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, kawalerka, fajne proporcje, lubi to, przyjmuje sama, inteligentna, perfekcyjna ustawka, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.