🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Ewa gfe (+1), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Ewa gfe
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewa gfe napisane przez naszych użytkowników.

Stifler » polecił » Ewa gfe15 Grudnia 2017, 19:56

👤 Stifler

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:46
napisanych opinii: 16

Przyjemny oral i przyjemna panna


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony bez żadnych krzywych akcji


👁 Diva (★★★★☆)

trochę zakłamane ogłoszenie jeśli chodzi o wagę i wiek - trochę trzeba dodać. mocno gruba nie jest, apetyczna nadal. twarz przyjemna. ciemne włoski tak jak lubię.


🏠 Lokal (★★★★★)

Ulica Poznańka, przecznica od Wrocławskiej. nowe budownictwo, kawalerka, więc bez zbędnych spotkań z innymi ludźmi, komfortowo, czysto, duże ręczniki i świeza pościel.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

można z nią pogadać na normalne, życiowe tematy, katarynką nie jest, normalna dziewczyna. Uprzejma, całkiem mądra dziewczyna.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Sprawdzony oral z połykiem, bez marudzenia i krzywienia się. Mocno wysysa wszystko, czasami mogłaby trochę zwalniać tempo, ale to taka drobna uwaga. słucha się. w przerwach miła rozmowa, masowanie, pieszczoty i potem powtórka z rozrywki. do polecenia, choć bez szału.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)masaż erotyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Stifler przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, przytulanie, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki, masaż erotyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w ceniejak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkawysokaduże cyceduża pupazaniża wiekdługie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalkawalerkafajne proporcjelubi tosama przyjmujeinteligentnaperfekcyjna ustawkadyskretne lokumustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...