🚺 Masaż z miłym zakończeniem (-1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Masaż z miłym zakończeniem
  • Masaż jędrnym ciałem
  • Masaż Erotyczny
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Masaż z miłym zakończeniem napisane przez naszych użytkowników.

kierowca_tirowca » odradził » Masaż z miłym zakończeniem15 Grudnia 2017, 15:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-20
napisanych opinii: 23


Miał być masaż z miłym zakończeniem, a skończyło się rozczarowaniem... Miałem ochotę na miły masaż z erotycznym akcentem i na to się nastawiałem. Panna ani nie ma warunków do masażu, ani też nie jest zbyt erotyczna, wszystko robione trochę od niechcenia. Tylko cycki na plus.


📞 Ustawka (★★★★★)

Umówiliśmy się bez problemów. Przez telefon dziewczyna miła, nie wiem czy gadałem z nią, czy z jej koleżanką, bo taka też jest w lokalu.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Zdjęcia może i tej divy, ale bardzo stare... z jakieś 15 kg temu zrobione. Nie prezentuje się zbyt apetycznie, faktycznie cycki duże, ale nawet się nie rozebrała do masażu, tylko była dalej w bieliźnie. Za bardzo nie można sobie też pomacać jej, więc tyle co można się pocieszyć widokiem.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Sam lokal okej, w mieszkaniu tez inna diva ale zupełnie nie przeszkadzała. Masaż erotyczny moim zdaniem powinien odbywać się mimo wszystko na łóżku do masażu albo na zwykłym, ale wygodnym łóżku. Tutaj zabrakło i jednego i drugiego. Do wyboru jest podłoga i wątpliwej wygody rozkładana sofa. Bieda trochę...


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera niespecjalnie ciekawa, diva mało rozmowna, niezbyt lotna, ale nie przyszedłem tam gadać o ważnych sprawach. Na pewno przydałoby się zaproponowanie kawy albo herbaty na początku i trochę miłej rozmowy.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Akcja mocno średnia, jakieś 3/10 za całość. Masaż tragiczny, bardziej bezsensowne mizianie, widać, że panna nie ma nic do zaoferowania w kwestii masażu erotycznego. W ogóle nie potrafi seksownie zagadać, poruszać się, masaż w bieliźnie. Lepiej się robi jak w końcu weźmie pałę do ręki, handjob nawet całkiem, całkiem jej wychodzi, ale znowu oral słabo. Nie jestem zadowolony podsumowując i do niej nie wrócę!


⚡ Przetestowane usługi

handjob, masaż erotyczny, oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Kierowca_tirowca przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : handjob, masaż erotyczny, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ochota.

🔤 Tagi

dużo ręki przy FBG, BBW, brunetka, duże cyce, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.