🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Słodka Ania (+1), Warszawa

Znana jako:

  • Słodka Ania
  • 26 Słodka Ania
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 516-874-089
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

samotny42 » polecił » Słodka Ania14 Grudnia 2017, 14:14

👤 samotny42

zarejestrowany: 2017-09-01 08:59:00

Dałem szansę młodszej divie niż te, z których usług zazwyczaj korzystam. Cena bardzo korzystna jak na taką laskę, wręcz bym powiedział na warszawskie warunki budżetowa i miałem kilka obaw. Jednak opłacało bawić się w sapera, bo lasencja pierwsza klasa, do Słodkiej Ani wrócę jeszcze nie raz!


☎ Ustawka (★★★★★)

Telefon odebrała prawie od razu, szybko wszystko ustaliliśmy, przez telefon miła i konkretna. Nie było żadnych problemów ze znalezieniem adresu. Odbiera i umawia sama na spotkania.


👁 Diva (★★★★★)

Otworzyła mi drzwi bardzo szczupła i wysoka blondyna. Aż mi szczena opadła, bo nie spodziewałem się tego, że będzie wyglądała lepiej niż na zdjęciach. Zadbana dziewczyna, może dla niektórych zbyt chuda, ale prezentuje się jej sylwetka bardzo dobrze. Otworzyła ubrana w strój pokojówki, dowiedziałem się, że ma w zanadrzu kilka innych przebrań.


⌂ Lokal (★★★☆☆)

Lokal bez szału 6/10, trochę zabiedzony, przydałby się remont i nowe meble (chociaż akurat łóżko było ok). Ale było czysto i to się liczy. Łazienka dostępna dla gości, wyposażona we wszystko, co potrzebne.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Spotkanie przebiegło bardzo w klimacie gfe. Pocałunki, przytulanie, nawet po całej akcji Ania się przytulała. Można z nią przerobić każdą pozycję. Jest trochę zmanierowana, ale zna się na tym, co robi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęliśmy od lodzika. Głęboki, jak się chce to do końca, dobrze ciągnie. Przy tym można też liczyć na mizianie, dba o jajka, pełen zestaw. Przerobiliśmy kilka pozycji, w każdej jej pasowało, pojękiwała (nie wiem, czy gra, ale jeśli tak to dobrze to robi). Bez sztuczności i poganiania. W cenie dwa finały. Będę do niej wracał na pewno. To kochana, pełna seksu kobieta!


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Samotny42 zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Gocław.

Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjijęczy jak w pornolu2 finały w ceniejak z koleżankąblondynkawysokaczysta łazienkaczysty lokalwarunki PRLfajnie jęczyustawka na 2 telefony