🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Słodka Ania (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Słodka Ania
  • 26 Słodka Ania
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.150 PLNCzerwiec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Słodka Ania napisane przez naszych użytkowników.

Rav » polecił » Słodka Ania7 Czerwca 2018, 16:23

👤 Rav

zarejestrowany: 23 Kwietnia 2018, 21:47
napisanych opinii: 17

Generalnie dobra diva, choć nie przypadła do mojego gustu to muszę polecić.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, wyjaśnia jak dojść do mieszkania.


👁 Diva (★★★☆☆)

Zdjecia dużo lepsze niż rzeczywistość. Wychudzona, podniszczona, czegoś jej brakuje. Może jakby bardziej o siebie zadbała, pojadla, coś poćwiczyła, bo predyspozycje są.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Na ulicy Lubelskiej, za ścianą inna diva. Warunki nie najlepsze, ale zdarzało mi się nadziać na dużo większy syf.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na początku kieruje pod prysznic, potem następuje rozliczenie, dziewczyna stara się być miła i przyjazna.


⚡ Akcja (★★★★☆)

FBG przeciętne, po prostu poprawne i robi je bez łaski, 7/10
seks 7/10 dlatego, że można w dowolnych pozycjach, tak intensywnie jak się podoba. jednak z jej strony wychodzi gorzej, nie jest wystarczająco zaangażowana, bardziej po prostu sie oddaje do użytku.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rav przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługipodatna na sugestię2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowabrunetkaszkieletordługie włosyinna diva za ścianąsyf, kiła, mogiłanieświeża pościelprzyjmuje z inną divąustawka na 2 telefony
samotny42 » polecił » Słodka Ania14 Grudnia 2017, 14:14

👤 samotny42

zarejestrowany: 1 Września 2017, 8:59
napisanych opinii: 17

Dałem szansę młodszej divie niż te, z których usług zazwyczaj korzystam. Cena bardzo korzystna jak na taką laskę, wręcz bym powiedział na warszawskie warunki budżetowa i miałem kilka obaw. Jednak opłacało bawić się w sapera, bo lasencja pierwsza klasa, do Słodkiej Ani wrócę jeszcze nie raz!


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon odebrała prawie od razu, szybko wszystko ustaliliśmy, przez telefon miła i konkretna. Nie było żadnych problemów ze znalezieniem adresu. Odbiera i umawia sama na spotkania.


👁 Diva (★★★★★)

Otworzyła mi drzwi bardzo szczupła i wysoka blondyna. Aż mi szczena opadła, bo nie spodziewałem się tego, że będzie wyglądała lepiej niż na zdjęciach. Zadbana dziewczyna, może dla niektórych zbyt chuda, ale prezentuje się jej sylwetka bardzo dobrze. Otworzyła ubrana w strój pokojówki, dowiedziałem się, że ma w zanadrzu kilka innych przebrań.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal bez szału 6/10, trochę zabiedzony, przydałby się remont i nowe meble (chociaż akurat łóżko było ok). Ale było czysto i to się liczy. Łazienka dostępna dla gości, wyposażona we wszystko, co potrzebne.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Spotkanie przebiegło bardzo w klimacie gfe. Pocałunki, przytulanie, nawet po całej akcji Ania się przytulała. Można z nią przerobić każdą pozycję. Jest trochę zmanierowana, ale zna się na tym, co robi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęliśmy od lodzika. Głęboki, jak się chce to do końca, dobrze ciągnie. Przy tym można też liczyć na mizianie, dba o jajka, pełen zestaw. Przerobiliśmy kilka pozycji, w każdej jej pasowało, pojękiwała (nie wiem, czy gra, ale jeśli tak to dobrze to robi). Bez sztuczności i poganiania. W cenie dwa finały. Będę do niej wracał na pewno. To kochana, pełna seksu kobieta!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Gocław.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjijęczy jak w pornolu2 finały w ceniejak z koleżankąblondynkawysokaczysta łazienkaczysty lokalwarunki PRLfajnie jęczyustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...