🚺 Słodka Ania (+3), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Słodka Ania
  • 26 Słodka Ania
Zaproponuj pseudonim...
75% korzystających poleca (+3/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Słodka Ania napisane przez naszych użytkowników.

maciejasty » napisał o » Słodka Ania19 Lutego 2020, 13:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-19
napisanych opinii: 9


📞 Ustawka (★★★★☆)

ustawka bez problemów, wizyta na czas, tak co do minuty sam nie ogarniam


👁 Diva (★★★☆☆)

oj, zdjecia lepsze, na zdjęciach jest kobieca szczupła a podczas wizyty okazuje się że wręcz chuda, piersi prawie jak u faceta, mozna nawet powiedzieć że rachityczna. wygląda az niezdrowo, jakby chora czy przemęczona. moze za duzo spala fikajac na kutasie :(


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

stary lokal, stare rzeczy, zapach kiepski... slaby lokal


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Przychodzisz, atmosfera jest taka zwyczajna, nie stara się zebys ją nie wiadomo jak polubił, nie robi GFE. Robi co ma do zrobienia stara sie umiarkowanie, tak jak umie. Problemów nie robi z ruchaniem, przy lodzie raczej minimum czyli łodyga w dziób


⚡ Akcja (★★★★☆)

francuz bez gumy bez okolic i nieza głeboko -6/10
seks - pełna dowolnosc - 8/10. trochę za chudo i brak cycków chwilami wrazenie ze ja uszkodze


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Maciejasty przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, luźna atmosfera, płaska jak deska, szkieletor, szczupła, filigranowa, warunki PRL, na szybką akcję, uczciwa, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

analizer » polecił » Słodka Ania18 Maja 2019, 20:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-10
napisanych opinii: 21


📞 Ustawka (★★★★☆)

sms, telefon


👁 Diva (★★★★★)

drobna, filigranowa panienka, ze słodkim uśmieszkiem, delikatna. sprawia wrażenie młodszej przez ten dziewczęcy wdzięk, jak się dokładniej przyjrzałem to 3 już pewnie weszła na licznik. Talia pierwsza klasa, tyłek przez to też, bo się robią idealne proporcje. Piersi małe ale cudne, pasują do całości


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lubelska, agentura, lokal wyposażenie z tamtej epoki. Z wierzchu ogarnięte, ale w takich lokalach jakoś pozostaje wrażenie ze wcale nie jest czysto.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Wdzieczna dziewczyna i taka tez atmosfera. Bardzo miło, mimo ze agentura i z czasem tnie, to warto. Pozwala na delikatne pocałunki, można przemacać porządnie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oral, seksy, pocałunki, zabrakło palcówki, na którą miałem wielką ochote ale co zrobić. Na propozycje pozycji przystawała bez marudzenia. Seks niezbyt intensywny, delikatnie ale milutko i bardzo ładna dziewczyna.
Polecam


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Analizer przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, przycina na czasie, luźna atmosfera, małe piersi, szczupła, ładna twarz, filigranowa, zgrabna, jędrne cyce, przyjmuje z inną divą, czysty lokal, warunki PRL, fajne proporcje, dobra i tania, agencja, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Rav » polecił » Słodka Ania7 Czerwca 2018, 16:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-23
napisanych opinii: 17


Generalnie dobra diva, choć nie przypadła do mojego gustu to muszę polecić.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, wyjaśnia jak dojść do mieszkania.


👁 Diva (★★★☆☆)

Zdjecia dużo lepsze niż rzeczywistość. Wychudzona, podniszczona, czegoś jej brakuje. Może jakby bardziej o siebie zadbała, pojadla, coś poćwiczyła, bo predyspozycje są.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Na ulicy Lubelskiej, za ścianą inna diva. Warunki nie najlepsze, ale zdarzało mi się nadziać na dużo większy syf.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na początku kieruje pod prysznic, potem następuje rozliczenie, dziewczyna stara się być miła i przyjazna.


⚡ Akcja (★★★★☆)

FBG przeciętne, po prostu poprawne i robi je bez łaski, 7/10
seks 7/10 dlatego, że można w dowolnych pozycjach, tak intensywnie jak się podoba. jednak z jej strony wychodzi gorzej, nie jest wystarczająco zaangażowana, bardziej po prostu sie oddaje do użytku.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rav przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, podatna na sugestię, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, brunetka, szkieletor, długie włosy, przyjmuje z inną divą, syf, kiła, mogiła, nieświeża pościel, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

samotny42 » polecił » Słodka Ania14 Grudnia 2017, 14:14Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 18


Dałem szansę młodszej divie niż te, z których usług zazwyczaj korzystam. Cena bardzo korzystna jak na taką laskę, wręcz bym powiedział na warszawskie warunki budżetowa i miałem kilka obaw. Jednak opłacało bawić się w sapera, bo lasencja pierwsza klasa, do Słodkiej Ani wrócę jeszcze nie raz!


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon odebrała prawie od razu, szybko wszystko ustaliliśmy, przez telefon miła i konkretna. Nie było żadnych problemów ze znalezieniem adresu. Odbiera i umawia sama na spotkania.


👁 Diva (★★★★★)

Otworzyła mi drzwi bardzo szczupła i wysoka blondyna. Aż mi szczena opadła, bo nie spodziewałem się tego, że będzie wyglądała lepiej niż na zdjęciach. Zadbana dziewczyna, może dla niektórych zbyt chuda, ale prezentuje się jej sylwetka bardzo dobrze. Otworzyła ubrana w strój pokojówki, dowiedziałem się, że ma w zanadrzu kilka innych przebrań.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal bez szału 6/10, trochę zabiedzony, przydałby się remont i nowe meble (chociaż akurat łóżko było ok). Ale było czysto i to się liczy. Łazienka dostępna dla gości, wyposażona we wszystko, co potrzebne.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Spotkanie przebiegło bardzo w klimacie gfe. Pocałunki, przytulanie, nawet po całej akcji Ania się przytulała. Można z nią przerobić każdą pozycję. Jest trochę zmanierowana, ale zna się na tym, co robi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczęliśmy od lodzika. Głęboki, jak się chce to do końca, dobrze ciągnie. Przy tym można też liczyć na mizianie, dba o jajka, pełen zestaw. Przerobiliśmy kilka pozycji, w każdej jej pasowało, pojękiwała (nie wiem, czy gra, ale jeśli tak to dobrze to robi). Bez sztuczności i poganiania. W cenie dwa finały. Będę do niej wracał na pewno. To kochana, pełna seksu kobieta!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Gocław.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, blondynka, wysoka, czysta łazienka, czysty lokal, warunki PRL, fajnie jęczy, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.