🚺 Debiut Jany (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Debiut Jany
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.120 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Debiut Jany napisane przez naszych użytkowników.

hajduk » napisał o » Debiut Jany31 Grudnia 2017, 17:49Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 6


Tanio, ładna dziewczyna, oral słaby.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez większych problemów, telefon z ogłoszenia, szybko odebrała, typowa ustawka na dwa telefony.


👁 Diva (★★★★☆)

Z debiutem to ona ma mało wspólnego. Ukrainka, to czuć już przez telefon. Zadbana, względnie młoda, zdjęcia jej, chociaż wiadomo - dobre kadrowanie i trochę światła potrafi poprawić wygląd każdej divy ;) W każdym bądź razie żadnych wielkich nieprawidłowości nie zanotowałem.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie samodzielne, fajne, niewielkie. W kopulodromie duże lustro, wygodne łóżko, można ją obracać na nim na sto sposobów.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Trochę zdystansowana, może to przez język, może przez to, że dałem jej do zrozumienia, że puste pierdolenie o szopenie mnie nie interesuje. Jak diva ma coś mądrego do powiedzienia to okej, ale gadkę-szmatkę można sobie włożyć w pizdę. Mało mówiła i nawet dobrze.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Oral najgorszy jakiego w życiu miałem, nie wiem czy to miało dodać wiarygodności jako debiutantce, czy po prostu jest AŻ tak słaba w te klocki. Sex lepszy, ciało młode i sexowne, to się dobrze ruchało nawet jakby nie była aktywna. Coś tam się ruszała i pojękiwała, więc to na plus za próbowanie.
Jak na debiutantkę byłaby okej, ale stara wyga nie umie zrobić loda? Wstyd!


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (-1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hajduk przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, zahacza o wacka zębami, dużo ręki przy FBG, szczupła, czysty lokal, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

szwagier_01 » polecił » Debiut Jany13 Grudnia 2017, 21:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 11


Jana to Ukrainka. Z debitem też nic wspólnego nie ma, bo za dobra i rutynowa jest w te klocki. Mimo to spędziłem miło czas. Bzykanko na wielki plus!


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez problemów, umowiliśmy się, o tej godzinie na mnie czekała, więc okej. Mieszkanie na Woli, łatwo trafić na nią.


👁 Diva (★★★★★)

Diva po 30., raczej na pewno nie ma 25 lat. Cycki bardzo fajne i jędrne, dokładnie jak na zdjęciach. Może troszeczkę pełniejsza jest niż na tych fotkach, ale mimo to nadal wygląda mega korzystnie. Buźka średnia, nie obejrzałbym się na ulicy. Po Polsku gada dobrze, więc się można dogadać.


🏠 Lokal (★★★★★)

W mieszkaniu skromnie, ale czysto. Bez alfonsów i koleżanek. W pokoju uciech duże lustro, więc można mieć fajny widok z każdej strony.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera na plus, można pszyssać się do cipki i ją porządnie wylizać. Jana fajnie reaguje na pieszczoty. Ogólnie miła z niej dziewczyna, chociaż mozna wyczuć w seksie trochę rutyny. Nie marudzi przy żadnej pozycji.


⚡ Akcja (★★★★★)

Jana otwiera ubrana w seksowną bieliznę, potem można ją z niej rozebrać. Od początku fajna, lekka atmosfera. Francuza można sobie darować, żeby nie psuć sobie opinii o Janie, bo w bzykanku jest milion razy lepsza a na widok takiej figury na pewno każdemu od razu stanie.
Fajnie rucha się w każdej pozycji, nie jest kłodą, reaguje, rusza się, pojękuje, całuje, liże...mmm... po prostu pełen zestaw 🙂 Polecam słodką Janę! Wrócę do niej nie raz!


⚡ Przetestowane usługi

wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szwagier_01 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, jęczy jak w pornolu, nie patrzy na zegarek, blondynka, duże cyce, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.