🚺 Pearl (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Pearl
  • Amelia
  • Classic pearl
  • Sofi
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Pearl napisane przez naszych użytkowników.

samotny42 » polecił » Pearl29 Grudnia 2017, 20:20Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 18


Królowa, blondynka, zgrabna, dobra w te klocki, lizanie jej było przyjemnością i zaszczytem.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez zastrzeżeń, telefon, umówiliśmy się za dwie godzinki, wszystko ok.


👁 Diva (★★★★★)

Ma na pewno trochę więcej lat niż w ogłoszeniu, ale to nie przeszkadza. To dojrzała, ale piękna kobieta. Bardzo ładna i przyjemna z twarzy, sylwetka zadbana, mówiła, że ćwiczy. Cycuszki duże, jędrne. Piękna cipka, piękniejszej nie widziałem, liże się ją aż miło. Kobieca i delikatna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal okej, czysto, dobrze urządzony, przyciemniony pokój z klimatem. W lokalu jest sama.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera intymna, jak z kochanką. Miła i inteligentna kobietka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Pierwsze zabrała się za loda, ssie delikatnie, bawi się języczkiem, jest w tym wprawiona. Pozwala na minetkę, za co chętnie się zabrałem, potem też w pozycji 69 można było się bawić, wrażenia niezapomniane. Nie marudzi, nie pogania, wszystko na spokojnie. Seks delikatny, z pocałunkami i pieszczotami. Długo, gorąco i bardzo namiętnie - tak jak lubię najbardziej.
Polecam!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69, minetka.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wesoła.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, MILF, blondynka, duże cyce, zaniża wiek, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

lolek » polecił » Pearl12 Grudnia 2017, 0:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 11


Subtelna, niespotykane zjawisko wsrod dziwek


📞 Ustawka (★★★★☆)

Bez problemow


👁 Diva (★★★★★)

Pearl czyli Amelia ma już pewnie 40 lat albo malutko jej brakuje. Za to ciało i uroda jakiej nie ma niejedna trzydziestka albo i młodsze. Fajne piersi, duże, większe niż na fotach. Foty wylaszczone mocno - jej, ale aż tak perfekcyjnie nie jest, chociaż nadal super. Inteligentna, taka potulna, słodka i delikatna. Cipka świetna, pachnąca, ładna.


🏠 Lokal (★★★★☆)

L spory blok, parter, czysto.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Ak Lodzik delikatny ale z wyczuciem, ciekawe doznania, nie tak mechanicznie. na ogół wole ostrzej ale z nią to się jakoś komponuje i jest fajnie. dużo śliny, niezbyt głeboko. 69 - super cipka, chce się lizać. Seks 8/10- bp fajne widoczki, fajna, delikatna panna, całość wychodzi tak płynnie a nie bezmyślne posuwanie. Nie można jej nazwać takim zwykłym worem na spermę. Poza tym cipka bardzo ciasna, naturalne reakcje. Na koniec wszystko delikatnie wyssała. Polecam


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lolek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach, pozycja 69, minetka, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wesoła.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, MILF, blondynka, niska, duże cyce, duża pupa, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.