🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Laura miłość analna w cenie (+1), Warszawa

Znana jako:

  • Laura miłość analna w cenie
  • Namiętna blanka
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 883-838-717
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★★rewelacja!
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Laura miłość analna w cenie napisane przez naszych użytkowników.

lolek » polecił » Laura miłość analna w cenie10 Grudnia 2017, 0:57

👤 lolek

zarejestrowany: 2017-12-07 12:38:44

Warta uwagi, seks analny dobry, całość niezła


☎ Ustawka (★★★★★)

odebrała za drugim razem i ustawka na ten sam dzień, drugi telefon od razu odebrany, bez wyczekiwania pod drzwiami.


👁 Diva (★★★★☆)

Dziewczyna ciekawa, inteligentna, można z nią porozmawiać, nie wstydziłbym się gdzieś z nią nawet wyjść, ma klasę. Niestety nie do końca odzwierciedla to co jest na zdjęciach, wyraźny retusz. W rzeczywistości rubensoweki kształty - otyła nie jest, ale nie jest szczuplutka, dosyć masywna budowa, choć nadal kstzałty ciekawe. Twarz umiarkowanie ładna.


⌂ Lokal (★★★★★)

Ładny apartament, wszystko nowoczesne, urzadzone ze smakiem. w pokoju zabaw duże łoże, lustro, pokój spory, bardzo wygodnie. łazienka również nowa, kabina czysta i porządna, spory wybór żeli, ręcznik przygotowany. Jedyny problem to ze znalezieniem miejsca parkingowego.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Ciepła, bardzo łatwo się można z nią porozumieć, ciekawie rozmawia, widać że sporo wie na różne tematy. Tworzy klimat w mieszkaniu, były świeczki, można z łatwością przyciemnić pokój, bardzo dba o takie uboczne aspekty.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Skorzystałem z tego co oferuje bez dopłat - seksu analnego. Pierwszej dziurki tez nie ospuściłem. Uwzględnia różne sugestie i z chęcią się dostosowuje żeby było dobrze klientowi. Anal bez niefajnych niespodzianek. Pojękuje, trochę gry aktorskiej ale całkiem nieźle jej idzie, więc nie zarzucam niczego złego. Oralnie także w porządku, jedyny mankament taki że nie pozwala na dopychanie, więc na głebokie gardło nie do niej. Rimmingu nie ma w ofercie ale bardzo dba o okolice. Pozwala na spust w usta, chociaż nie połknęła, wszystko znalazło się na chusteczce. Ogółem seks oceniam jako ponadprzeciętny, chociaż nie mistrzowski. Stara się jak tylko może.


Przetestowane usługi

seks analny (+1)pocałunki (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)seks klasyczny (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Lolek zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, pocałunki, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolu2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekblondynkawysokaduża puparetuszowane zdjęciakrótkie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallustro w pokojusama przyjmujeinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasąlubi w dupęustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...