🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Laura miłość analna w cenie (+3), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Laura miłość analna w cenie
  • Namiętna blanka
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (3 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Laura miłość analna w cenie napisane przez naszych użytkowników.

samotny42 » polecił » Laura miłość analna w cenie25 Listopada 2018, 19:56

👤 samotny42

zarejestrowany: 1 Września 2017, 8:59
napisanych opinii: 17

📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na SMS


👁 Diva (★★★★★)

Na fotkach wyglądała na drobniejszą, gruba nie jest, ale raczej ogólnie potężna. Wysoka, dobrze zbudowana, taka bardziej domina z niej z wyglądu. Mi sie całkiem podoba. Z twarzy jest okej. Wiek trochę zaniżony ale bez tragedii.
Anal był i higiena na najwyższym poziomie. Oral w stronę divy i tutaj też czyściutko.


🏠 Lokal (★★★★★)

Dobra lokalizacja, można dotrzeć komunikacją miejską bez problemów.
Sam lokal w porządku.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Absolutny klimat GFE z pocałunkami, pieszczotami. Dobra chemia z klientem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Pocałunki na początku, bardzo namiętne, pieszczoty oralne w stronę divy, potem francuzik bez ogumienia. FBG poprawny, ale nie trwał zbyt długo. Przejście do akcji i tutaj i anal i tradycyjny stosunek z dopchnięciem. Nie mam wielkiego, bez problemów pchałem do końca i chyba jej sie nawet bardzo podobało. Potem chwila gadka, mizianka. Miło spędzony czas, będę wracał na anal na pewno.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)anal na jeźdźca (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, anal na jeźdźca, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestięprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąblondynkaduża pupazaniża wiekczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćfajne proporcjeenergicznaustawka tylko SMS
Piksel » polecił » Laura miłość analna w cenie23 Września 2018, 11:29

👤 Piksel

zarejestrowany: 18 Grudnia 2017, 22:11
napisanych opinii: 18

Fajna z dostępnym analem, który dodatkowo wychodzi zaskakująco dobrze


📞 Ustawka (★★★☆☆)

spore problemy ale się uparłem, na ilość chętnych widocznie nie musi narzekać


👁 Diva (★★★★★)

Bardziej ładna niż brzydka, za sam wygląd pewnie bym się nie oczarował, jest mega sympatyczna, uśmiechnięta, dobrze się z nią przebywa tak po prostui na tym jej pozycja rośnie


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera to super, miła rozmowa, uważność, dużo chęci do współpracy, a to dość niespotykane


⚡ Akcja (★★★★★)

Dużo gry wstepnej, fajna minetka, nie wymuszona z reakcjami, nie leży jak kłoda, przy oralu naprawdę wykazuje dużo starań, i okolice i tyłek obrobić żaden problem, cipka fajnie działa i czuć że gotowa do akcji, zmianu pozycji, ciasna, potem anal i to takie zwieńczenie całej akcji, ciasna dziura, można mocniej podopychać i zdominować dive, ona nie protestuje jak sie ja zlapie za wlosy czy mocniej szarpnie, i mozna sie zlać w buzi


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)rimming w stronę klienta (+1)dominacja w stronę divy (+1)ciągnięcie divy za włosy (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Piksel przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, rimming w stronę klienta, dominacja w stronę divy, ciągnięcie divy za włosy, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaszczupłaświetny tyłekładna twarzczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyrzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonanapalonaustawka na 2 telefony
lolek » polecił » Laura miłość analna w cenie10 Grudnia 2017, 0:57

👤 lolek

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:38
napisanych opinii: 9

Warta uwagi, seks analny dobry, całość niezła


📞 Ustawka (★★★★★)

odebrała za drugim razem i ustawka na ten sam dzień, drugi telefon od razu odebrany, bez wyczekiwania pod drzwiami.


👁 Diva (★★★★☆)

Dziewczyna ciekawa, inteligentna, można z nią porozmawiać, nie wstydziłbym się gdzieś z nią nawet wyjść, ma klasę. Niestety nie do końca odzwierciedla to co jest na zdjęciach, wyraźny retusz. W rzeczywistości rubensoweki kształty - otyła nie jest, ale nie jest szczuplutka, dosyć masywna budowa, choć nadal kstzałty ciekawe. Twarz umiarkowanie ładna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Ładny apartament, wszystko nowoczesne, urzadzone ze smakiem. w pokoju zabaw duże łoże, lustro, pokój spory, bardzo wygodnie. łazienka również nowa, kabina czysta i porządna, spory wybór żeli, ręcznik przygotowany. Jedyny problem to ze znalezieniem miejsca parkingowego.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Ciepła, bardzo łatwo się można z nią porozumieć, ciekawie rozmawia, widać że sporo wie na różne tematy. Tworzy klimat w mieszkaniu, były świeczki, można z łatwością przyciemnić pokój, bardzo dba o takie uboczne aspekty.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Skorzystałem z tego co oferuje bez dopłat - seksu analnego. Pierwszej dziurki tez nie ospuściłem. Uwzględnia różne sugestie i z chęcią się dostosowuje żeby było dobrze klientowi. Anal bez niefajnych niespodzianek. Pojękuje, trochę gry aktorskiej ale całkiem nieźle jej idzie, więc nie zarzucam niczego złego. Oralnie także w porządku, jedyny mankament taki że nie pozwala na dopychanie, więc na głebokie gardło nie do niej. Rimmingu nie ma w ofercie ale bardzo dba o okolice. Pozwala na spust w usta, chociaż nie połknęła, wszystko znalazło się na chusteczce. Ogółem seks oceniam jako ponadprzeciętny, chociaż nie mistrzowski. Stara się jak tylko może.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)pocałunki (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lolek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, pocałunki, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolu2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekblondynkawysokaduża puparetuszowane zdjęciakrótkie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallustro w pokojusama przyjmujeinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasąlubi w dupęustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...