🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Uległa małolata (+2), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Uległa małolata
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.400 PLNGrudzień 2017
Cena za 30 min.300 PLNMarzec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Uległa małolata napisane przez naszych użytkowników.

ignacy » polecił » Uległa małolata1 Marca 2018, 11:50

👤 ignacy

zarejestrowany: 1 Marca 2018, 9:45
napisanych opinii: 13

Byłem już 2 razy, Wysoko stawia poprzeczkę na krakowskim rynku


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez problemu umówienie i powierzenie standard.


👁 Diva (★★★★★)

Jest młoda ok 22 lata. Wzrost ok 170cm. Blond włosy za ramiona w jakimiś fotelowymi czy różowymi plamami teraz taka moda. Twarz łądna i niewinna, delikatna, na ulicy można się obejrzeć. MA świetny tyłek. Miom zdaniem na razie najlepszy jaki widziałem u prostytutki. Może Kalina i Vanessa z łagiewnik grają w tej samej lidze ale tu mamy do czynienia z młodym ciałem wiec niestety nr 1. Ponadto ma kila dizr mie sie nie podobają ale to jej sprawa ogólnie wysoko. Nawet w kategorii ogólnej jest atrakcyjną dziewczyną a w śród div to czołówka.
Ma dystans do zawodu i mówi o wszystkim bez pruderii. Mio sie z nia rozmawia i jest rozgarnięta, można pożartować ironicznie świetnie to wyczuwa i podchwytuje.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal bardzo na +, nowe bloki, dyskrecja łazienka czysta dobrze wyposażona.


☕ Atmosfera (★★★★★)

koleżanka, 2 spotkanie było pod względem dogadania znacznie swobodniejsze od 1.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Na początek, kasa i łazienka. Potem w pkoju pocałunki namiętne z języczkiem, kleka i zabiera się za pałę. Liże tak sobie bez rewelacji stara sie kombinować itd ale w końcu chwytam ją za głowe i nadizewam na sebie ale wchodzi z oporami. no 18 cm to nie dla niej. WIęc mówię aby na krawędzi położyła głowę. Wchodzę i wszedł ocierając się o zęby, szybki zwrot bo duszno. No niestety za duży. ale można dopychać ile wejdzie trochę płacze ale daje rade ile może. No to pożiż mi tyłek - ok odpowiada i swidruje w pupie języczkiem idzie jej dobrze potem jajka i znowu fbg. Potem zakładamy gumę, pyta jak chcę mówię aby się wypięła i jedziemy w pupę na co ona ze nie bo za duży i po ostatnim nie mogła chodzić. Trochę mnie to zdziwiło bo w ogłoszeniu anal cały czas jest kasa tez nie mała. Powiedziała ze teraz będzie bardziej o siebie dbać i nie będzie się godzić na anal z dużymi ;(. To była największa rysa na tym spotkaniu. Chętnie wrócę, może nawet na jakieś 2m+k coby ja lepiej spenetrować. Teraz kiedy cena za 1h=400 a za 05h=300 to jest opcja do zastanowienia. Anal nie jest pewny, głębokie gardło to raczej życzenie i jej wytrwałość bo nie ma głębokiego gardła, dominacja to w moim przypadku klapsy plucie i delikatne wyzwiska co prawie 80% div nawet lubi nie tylko wykonuje. Mam mieszane uczucia i za te pieniądze powiła sie diwa o nicku Sara która wykonuje wszystko bez zająknięcia w tych samych pieniądzach, sa tez tańsze z większym zakresem niestety uraoda pozostawia do życzenia.


⚡ Przetestowane usługi

wibrator w pupiewkładanie palców do pupyrimming w stronę klientadominacja w stronę divyniewolnica, uległośćklapsy w stronę divypocałunkioral bez zabezpieczenializanie jajekseks analny (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ignacy zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 30 minut, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: wibrator w pupie, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę klienta, dominacja w stronę divy, niewolnica, uległość, klapsy w stronę divy, pocałunki, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks analny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków w dzielnicy Krowodrza.

🔤 Tagi

blondynkaświetny tyłekjak z koleżankączysta łazienka
Stifler » polecił » Uległa małolata7 Grudnia 2017, 13:13

👤 Stifler

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:46
napisanych opinii: 14

Fajna delikatna lolitka, można sobie na dużo pozwolić więc warto korzystać z czego się da, coby się hajs zwrócił, bo bierze bardzo dużo


📞 Ustawka (★★★★★)

w porządku z parkowaniem, trudny dojazd ale postawa panny przy ustawce 10/10.


👁 Diva (★★★★☆)

młoda blondyneczka, jak na fotkach, smieszne małe cycuchy, uroczka jak na moj gust. nie jest jednak jakas przepiękna i wszystkim nie musi sie podobac. co do charakteru to sympatyczna, fajnie łąpie kontakt. tatuaże ma, to juz jakaś plaga chyba, trochę nie pasują do wizerunku. mogła by być niższa troszkę. super czysta i wypachniona.


🏠 Lokal (★★★★☆)

na Żabińcu, czasami mały problem z dojazdem ale divy o to obwiniać nie mozna. lokal czysty i wszystko w nim dla klienta gotowe, reczniki i kosmetyki.


☕ Atmosfera (★★★★☆)


⚡ Akcja (★★★★★)

przy oralu można odczuć bardzo jej uległośc, żadnych kłopotów z dopychaniem, ciąganiem za włosy, bardzo się skupia i wczuwa, dba o wylizanie jajek, wysysa wszystko słodko. fajny widok ta uległa młłoda foczka z deliaktną urodą. Pocałunki z języczkiem, fajne połączenie delikatnośći i ostrego pieprzenia. obie dziury dostępne chociaż widać że klasyk sprawia jej większą przyjemność. nie grymasi, pozwala na wiele. fajnie że można zmieniać dziurki wedle uznania. chciałem jeszcze piss i tepretycznie była na tak, ale z postawy wynikało że niechętnie i nie na całe ciało, i moze by się brzydziła, a nie o to w tym chodzi.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)z pupy do buzi (+1)anal na jeźdźca (+1)GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)piss w stronę divy (-1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)seks klasyczny (+1)dominacja w stronę divy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Stifler zapłacił 400 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to: seks analny, z pupy do buzi, anal na jeźdźca, GFE, pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, piss w stronę divy, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek, seks klasyczny, dominacja w stronę divy.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąblondynkawysokapłaska jak deskamałe piersiszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyperfekcyjna ustawkalubi w dupęustawka na 2 telefonytrudny dojazdsłodka lolita
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...