🚺 Kamilcia (-2), Zielona Góra

🚺 Znana jako:

  • Kamilcia
  • Sandra
  • sympatyczna
  • Kamila
  • Symatycznie Słodka
  • Sympatycznie Słodka
  • K a m i l k a
  • KamilkaPriv
Zaproponuj pseudonim...
40% korzystających poleca (+4/ 0 /-6)
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNCzerwiec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kamilcia napisane przez naszych użytkowników.

omegau » odradził » Kamilcia21 Lutego 2021, 22:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-02-21
napisanych opinii: 1


Laska jest niepoważna, albo nienormalna albo i jedno i drugie. Coś jest z nią nie tak. Trzy razy próbowałem się z nią spotkać. Mieliśmy dogadane spotkanie. Za ostatnim razem jak się z nią umówiłem to razem ze mną pod jej adres przyszło jeszcze dwóch innych szwagrów. Każdy z nas przed wejściem wisiał na telefonie, żeby się do niej dobić. Wszedł tylko jeden z nas. Laska ewidentnie jest poje...na. Taką ma strategię, żeby kilku kolesi na raz sobie zaprosić. Zostałem trzy raz wystawiony. Należę do bardzo szerokiego grona wystawionych przez tą pi..dę. Gorąco nie polecam zwłaszcza tym co są przyjezdni. Jak jesteś z Zielonej Góry to spróbuj szczęścia. Ale jak dla mnie to strata czasu. Ostatnio widzę, że jest dostępna częściej niż zwykle. Prawdopodobnie stali bywalcy już jej tak często nie odwiedzają a szerokie grono szwagrów, które się zniechęciło do laski to już sobie ją na dobre odpuściło i to chyba przez to laska jest tak często dostępna bo mało kto chce ją puknąć. I bardzo dobrze i niech tak zostanie. Niech lepiej nikt do niej nie wydzwania to będzie musiała sobie rączki pobrudzić i iść do normalnej roboty, tylko że bez doświadczenia to na kasę do biedry może się dostanie. I bardzo dobrze i tego jej życzę.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Ustawka to lipa zaprasza kilku kolesi na raz.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Brak info.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Brak info.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Brak info.


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na luty 2021.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.
Patryk09 » odradził » Kamilcia9 Czerwca 2020, 22:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-25
napisanych opinii: 14


Widzę ze niezła diva ale jednak się psuje/

Dwie próby zorganizowania spotkania i dwie wystawki.
Bardzo niemiłe wrażenie...


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Ustawka nieskuteczna. Zmarnowanie paliwa i czasu, no i chęci. Trzeciej próby już nie będzie, bo nie przesadzajmy...
może szkkoda, ze swój honor mam


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na czerwiec 2020.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

wystawia klientów
matt14 » odradził » Kamilcia29 Grudnia 2019, 13:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-29
napisanych opinii: 1


Dołączam do grona wystawionych przez tę pannę.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Umówiłem się telefonicznie z półgodzinnym wyprzedzeniem. Minutę przed czasem sms czy będę, potwierdziłem bo akurat podchodziłem pod blok. Gadka typu że myślała że nie przyjdę i nagrała sobie innego szwagra i żebym chwilę zaczekał żeby odkręciła i zaraz poda nr domofonu. Pokręciłem się pół godziny po osiedlu, po 15 minutach wysłałem sms czy już jest gotowa, zero odzewu. Nie polecam.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

obecnie nowe bloki na Obywatelskiej


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na grudzień 2019.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

wystawia klientówodpisuje na SMSyciężko się umówić
hajduk » odradził » Kamilcia12 Listopada 2018, 0:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 6


Niestety do spotkania nie doszło, wystawka totalna. Co lepsze, to dzwoniłem, a ona mi wysyła smsa, że będzie dostepna za 30 minut i zaprasza później. Czekam, dzwonię potem, znowu sms, że jeszcze pięćm minut. I tak jeszcze kilka razy... potem kontakt się urwal. Nie wiem dlaczego tak robi, dla mnie to jest nie do przyjęcia. Probówałem dzownić nastepnego dnia to od razu odrzucała.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Niestety, nie sposób się z nią umówić.


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na listopad 2018.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

wystawia klientówodpisuje na SMSyciężko się umówić
Grzegorz29 » polecił » Kamilcia24 Czerwca 2018, 2:36Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-06-24
napisanych opinii: 1


Kamilka to mój numer jeden na mapie Zg.
Warto ją odwiedzić! Ma wielki plus za to, że można się nią bawić i lubi być dotykana..


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, ładna, zadbana, nie zaniża wieku. Jest młodziutką inteligentną dziewczyną. Do spotkania przygotowana wzorowo -wydepilowana i czysta.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nowe budownictwo w centrum miasta. Bezproblemu miejsca parkingowe. Mieszkanie czyste pachnące i zadbane. Duża łazienka z czystymi ręcznikami.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak z dobrą kochanką. Kamila szybko skraca dystans nowo poznanej osoby. Sama zachęca do zmiany pozycji, bardzo fajnie reaguje na dotyk i na pieszczoty (pojękuje itp.). W międzyczasie pomiędzy zbliżeniami zawsze można liczyć na coś do picia i na miła rozmowę z nią. Diva nie jest pusta, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kamila to dla mnie mistrzyni w lodziku - głęboko, bez rąk, naprawdę namiętnie i umiejętnie to robi. Widać, że jej to też sprawia przyjemność.Chętnie zmienia pozycje, bardzo polecam z nią pozycję od tyłu, bo widoki są super.


⚡ Przetestowane usługi

skóra, lateks (+1)footjob (+1)ciągnięcie divy za włosy (+1)GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wspólna kąpiel (+1)wspólna masturbacja (+1)masaż erotyczny (+1)klepanie penisem po policzkach (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)wytrysk na ubranie (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)facefuck (+1)seksowna bielizna (+1)leginsy (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Grzegorz29 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : skóra, lateks, footjob, ciągnięcie divy za włosy, GFE, pocałunki, przytulanie, wspólna kąpiel, wspólna masturbacja, masaż erotyczny, klepanie penisem po policzkach, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, finał na ciało, wytrysk na ubranie, minetka, lizanie jajek, facefuck, seksowna bielizna, leginsy, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk1 finał w cenieakcja jak w pornolugłośno jęczybierze po same jajajak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do piciamiła rozmowabrunetkawysokamałe piersidługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckiwydatne ustarzeczowy kontaktdużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallustro w pokojujest gdzie zaparkowaćduże łóżkonowe budownictwofajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczywannaenergicznaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy
Emilioe_1 » polecił » Kamilcia7 Maja 2018, 2:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-07
napisanych opinii: 1


Dziewczyna jest poprostu mega. Jestem jej stałym bywalcem przyznam uzależnia!.Wielkie zaskoczenie bo jest ładniejsza niż na zdjęciach ale nie o tym..
Panna przyjela mnie w sexownej bieliznie proponujac cos do picia.
Troche sobie porozmawialismy bez zadnego pospiechu po czym skorzystalem z lazienki no i akcja.
Na poczatek FBG bez gumeczki w mistrzowskim wykonaniu ze spustem do buzi, potem kapiel i znow do dziela jej Ciałko przyjemne w dotyku, cipeczka ogolona!
Laska jest warta tej kasy.
Naprawde POLECAM.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Kontakt bezproblemowy na 2 telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Wygląd sie zgadza o wiele ładniejsza niż na zdjęciach . Na moje oko wiek 24.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

W mieszkaniu czysto. Wszystko jak byc powinno.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Kama to prawdziwa kolezanka. Widać że to lubi .


⚡ Akcja (★★★★★)

Spotkanie zawsze odbywa sie bez pośpiechu. Jest mega sympatyczna osobą. Ma wrodzony talent oral w jej wykonaniu to mistrzostwo. Bardzo aktywna zazwyczaj sama przejmuje inicjatywę. Lubi mieć orgazmy dlatego sama wskakuje i doprowadza sie do szczytowania. Pierwszy raz spotkalem sie z tak dobrym sex-em za kase .


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę divyskóra, lateksklapsy w stronę divyGFEpocałunkiprzytulaniewspólna masturbacjawkładanie palców do cipkiklepanie penisem po policzkachkobiecy wytrysk (squirt)piss w stronę klientapiss do ust klientapiss na twarz klientaseks klasycznyklasyk bez zabezpieczeniapozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczeniagłębokie gardłowytrysk na twarzfinał w ustachfinał na ciałopozycja 69minetkalizanie jajekfacefuckpończochy

💵 Czas i koszt spotkania

Emilioe_1 przejebał 600 PLN podczas spotkania trwającego 3 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (600 PLN) to : rimming w stronę divy, skóra, lateks, klapsy w stronę divy, GFE, pocałunki, przytulanie, wspólna masturbacja, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, kobiecy wytrysk (squirt), piss w stronę klienta, piss do ust klienta, piss na twarz klienta, seks klasyczny, klasyk bez zabezpieczenia, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, facefuck, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkrzuca teksty jak z pornola2 finały w cenieoblizuje się po wytryskuakcja jak w pornolubierze po same jajajak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowabrunetkaduża pupamałe piersidługie włosyświetny tyłekładna twarzwydatne ustadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćduże łóżkofajne proporcjelubi tofajnie jęczyprzyjmuje samakobieta z klasądyskretne lokumchujowi sąsiedzirzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczyodpisuje na SMSyciężko się dodzwonić
scorpio1991 » odradził » Kamilcia6 Maja 2018, 0:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-03
napisanych opinii: 1


I made a visit @ 05.05.2018 18:00pm through the phone same day ~ 14:00 ( so 4 hours before visit)

I was there, she didnt answer the phone. i wrote sms. She read them after a while, doesnt answer- wtf??? I tried to call again and write more. She doesnt answer the phone.
In reviews there was something about waiting near the house. Some guy waited ~ hour and only then got inside and was happy.
So depending on that, i waited too..... 1.5 hours.... then i went to the nearby shop, bought something to eat and drink. waited 30 min more under the house.... ~from 18-20:30.... No answer, nothing. I was in ZG till 22... and no answer from her. What the hell??? How is it possible, if she 4 hours before meeting APPROVED EVERYTHING.

Cmon, if u cant accept client, TELL HIM! So he dont waste his time on waiting.


👁 Diva (★★★☆☆)

she sent me photos. They were fine. Didnt meet her in real life though.....


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

zg fabryczna


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na maj 2018.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

wystawia klientów
Ight » polecił » Kamilcia25 Stycznia 2018, 11:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 5


Warto


📞 Ustawka (★★★★☆)

Trzeba się przygotować na czekanie pod blokiem bez informacji czy to aktualne czy może nie ma na co czekać. u mnie to było 30 minut i doszło do spotkania, ale mało brakowało i bym już odjechał niepocieszony


👁 Diva (★★★★★)

Miłe zaskoczenie że to ta ze zdjęć, prezentuje sie nie gorzej. buźka sympatyczna, fajny makijaż, ładna elgancka bielizna, zadbana, ciało pierwsza klasa


🏠 Lokal (★★★★☆)

Czysto i ładnie, łazienka ze wszystkim co potrzebne, ręcznik suchy i wyprany, bez wtopy


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Luzacka, bez dystansu że niewiadomo jak się odezwać, co powiedzieć, na początku proponuje cos się napić, prysznic.


⚡ Akcja (★★★★☆)

wydziwia ciekawie, nie powiela schematów, stara się dogadzać, urozmaicac. fwg właśnie urozmaicone, rimming za dopłatą, bez gumy, mało rączki, fajnie się ślini, docyć głęboko chociaz nie ff. minetka możliwa i warto, fajnie reaguje, nie wykręca się, cipka bez zadnych nieprzyjemnosci. pocałunki mozliwe i wszelkie mizianie, bawi się seksem. posuwac mozna w kazdej pozycji, przynajmniej mi zadnej nie odmowila. z ostrzejszym wbijaniem sie w nia tez nie miala problemow. wszystko na plus.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ight przejebał 180 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: rimming w stronę klienta.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (180 PLN) to : pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkawysokamałe piersiszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyustawka na 2 telefony
hold_my_beer » odradził » Kamilcia13 Grudnia 2017, 22:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 7


Niestety, ale dziewczyna mnie wystawiła. Nie polecam!


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Dzwoniłem w ciągu dnia, chciałem umówić się na wieczór. Oczywiście diva zapewniła, że ma czas, zachęciła do spotkania. Dosyć konkretnie się wysłowiła o usługach, napaliłem się na jej młody głos. Umówiliśmy się, że pół godziny przed zadzwonię. Dzwonię i nie odebrała. Dzwoniłem chyba z 10 razy, kręciłem się po okolicy, którą mi podała, no ale adresu nie znałem, a nie będę przecież pukał po ludziach. Dla ciekawych - w okolicach szpitala na ul. Wazów.
Nie odebrała w ogóle, po prostu wystawiła.
Próbowałem na drugi dzień dzwonić, odrzucała moje połączenia. Niestety. Strata czasu!


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Nie było mi dane jej zobaczyć...


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Gdzieś w okolicach szpitala na ul. Wazów.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Dla mnie diva stracona, nie odebrała telefonu.


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na grudzień 2017.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

wystawia klientówciężko się dodzwonić
can12 » polecił » Kamilcia7 Grudnia 2017, 12:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 10


super, mozna gfe i ostrzej, 100% zaangażowania, panna młoda


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony, dokładny adres podany


👁 Diva (★★★★☆)

Nie jest jakąś pięknością ale jest ładna, ciało przyjemne, wygląda ładnie i naturalnie. max 25 lat.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Komfortowe, nowe, czyste mieszkanie, pod tym względem wyróznia się na tle innych. minusem są tylko sąsiedzi na których trzeba uważac


☕ Atmosfera (★★★★★)

jak na moje oczekiwania to w sam raz. propozycja czegoś do picia, prysznica była. rozliczenie przed, nie zwraca uwagi na to która godzona i czy moze juz czas nie dobiega konca.


⚡ Akcja (★★★★★)

Dziewczyna się nakręca jak się ją odpowiednio pobudzi, ja zająłem się jej cipką i efekty były genialne, wiła się, jęczała, aż się chciało ją pieprzyć. seks namiętny i naturalny, jak nie z divą tylko kochanką. doszedłem dwa razy bez robienia żadnych problemów jak chciałem jeszcze. fbg głęboko, face fucking dopuszczalny, dopychanie, pozwoliła mi zalać spermą jej buźkę.. dla mnie bomba i jak będzie tylko możlwiosć to do niej lecę.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)wytrysk na twarz (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)facefuck (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Can12 przejebał 160 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (160 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, minetka, seksowna bielizna, facefuck.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolu2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekszczupłaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyperfekcyjna ustawkaustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.