🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Paula GFE (+2), Warszawa

Znana jako:

  • Paula GFE
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 515-850-588
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Paula GFE napisane przez naszych użytkowników.

Meszko » polecił » Paula GFE14 Lipca 2018, 21:36

👤 Meszko

zarejestrowany: 2017-11-26 18:18:52

Swoje bierze, ale jest za co zapłacić, akcja fantastyczna i pewna.


☎ Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Blondyna, bardzo sczuplutka, zgrabna, fajne pośladki, biust przeciętny, twarz potrafi zauroczyć. Fajne podejście, komunikatywna, profesjonalna i miła, w ogóle nie zmanierowana, lubi dobry seks.


⌂ Lokal (★★★★★)

Wszystko było przygotowane, czysto, nie ma się do czego przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★★)


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks jak się chce, ile się chce, żadnych "ale". Mocno zaangażowana, nie jest wycofana jak inne panienki, nie czuć tartaku, trochę nimfa, duża ochota na seks, fajne oddanie, bezpruderyjna.
Oralnie z okolicami i porządnym tempem ale i wyczuciem, choć zdarzyło jej się ze 3 razy ząbkiem delikatnie zaczepić, jednak przy całości to do wybaczenia. Fajnie się całuje i ma chęć na więcej, czyli kolejne spotkania, przyciąga do siebie


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Meszko zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowablondynkaszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkarzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
mlody » polecił » Paula GFE6 Grudnia 2017, 22:45

👤 mlody

zarejestrowany: 2017-11-30 16:56:14

Miłe GFE


☎ Ustawka (★★★★★)

typowa ustawka na dwa telefony i z smsem ze wskazówkami jak się odnaleźć na miejscu.


👁 Diva (★★★★☆)

zaniżony wiek, klasycznie dla starzejacych się div. atrakcyjność mimo to zachowana. zdjęcia są raczej nieretuszowane, nie wliczając tatuazy ktore są usunięte


⌂ Lokal (★★★★☆)

dobrze wyposażona łazienka, poza ręcznikami i żelami jednorazowe szczoteczki do zębow co nigdzie raczej nie jest standardem. ulica cybernetyki bodajże, niedaleko galeria mokotów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Rozliczka na początku, diva oferuje klimat gfe więc całe spotkanie w super atmosferze. Trochę za dużo chwalenia klienta, jaki to cudowny, czasami miłe ale umiar wskazany we wszystkim.


⚡ Akcja (★★★★☆)

sama przechodzi do akcji, dosyć klasyczny przebieg, pocałunki, przytulanie, masowanko - typowe gfe, do loda przechodzi płynie, nie używa łapki przy tym ani ząbków... mokro, zmienne tempo takie podkręcające atfmosfere, namiętne. seks z przewagą jej aktywnosci, takze pocałunki w trakcie. całuje się wspaniale. czuć doświadczenie w seksie. pozycje wyprobowuje rózne, nie ma postawy "spuśc się i spadaj czym prędzej". Najlepiej się spisuje na górze. Do polecenia, bezpieczna opcja, chociaż na pewno nie najlepsza w wawie


Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Mlody zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąMILFblondynkazaniża wiekmałe piersiszczupłakrótkie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallubi toperfekcyjna ustawkaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSyjednorazowe szczoteczkitatuaże
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...