🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Paula GFE (+4), Warszawa

Znana jako:

  • Paula GFE
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 515-850-588
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (4 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Paula GFE napisane przez naszych użytkowników.

Yaskier » polecił » Paula GFE16 Września 2018, 13:47

👤 Yaskier

zarejestrowany: 2018-09-16 08:37:30

Dziewczyna rewelacyjna pod każdym względem. Do takich kobiet to się wraca jak bumerang.


☎ Ustawka (★★★★★)

Standardowo na dwa telefony, umówienie na konkretną godzinę. Panna komunikuje się również za pomocą SMS.


👁 Diva (★★★★★)

Paula sprawia bardzo dobre wrażenie, ma pogodny uśmiech na twarzy i bezpośredni kontakt. Twarz atrakcyjna, rozpromieniona mi się podobała, klasyczna delikatna blondynka. Szczupła, ciało gładkie i opalone , cycek lekko grawitujący i to jedyny minus. Co najważniejsze zdjęcia w 100% prawdziwe.


⌂ Lokal (★★★★★)

Nowy czysty, schludny, zaopatrzony we wszystko co konieczne, żele, ręcznik, szczoteczki wszystko jest co trzeba.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania od samego początku do końca jest mega. Paula jest bardzo uwodzicielska i sympatyczna. Jest zaangażowana w każdą chwilę spotkania, sprawia wrażenie wiecznie nie nasyconej przez co chce się do niej wracać.


⚡ Akcja (★★★★★)

FBG fajnie z zaangażowaniem i pieszczeniem okolic.
Sex to absolutny odlot za pierwszym razem zrobiliśmy to 3 razy w godzinie, pozycji z 10, laska jest nieduża to i kombinować można, na stojąco, na rękach, na jeźdźca, ogólnie arsenał olbrzymi i chęci bardzo duże. Wyszedłem na miękkich nogach.


Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wspólny prysznic (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)wytrysk na twarz (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Yaskier zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, wspólny prysznic, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńakcja jak w pornolujak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFblondynkaobwisłe piersiszczupłakrótkie włosyświetny tyłekładna twarzfiligranowaopalonawysportowanarzeczowy kontaktdużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalduże łóżkonowe budownictwofajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkapończochyjednorazowe szczoteczkirzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczyenergicznadoświadczonaluźna atmosferazgrabnaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy
SzachMatt » polecił » Paula GFE1 Września 2018, 22:21

👤 SzachMatt

zarejestrowany: 2018-09-01 20:27:59

Dobre ruchanie w dobrej cenie, babka jest pracowita i widać po niej, że się stara. Ciężko się dostać i ruch jak w ulu ale warto poczekać na swoją kolej. Byłem kilka razy, nie wykluczone, że wrócę.


☎ Ustawka (★★★☆☆)

Ciężko się dodzwonić, potem z górki 2 tel i jestem na miejscu


👁 Diva (★★★★☆)

Blondynka bardzo, aż za chuda, ale zgrabna, filigranowa. Twarz dość przeciętna ale całość ok.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Czysto w mieszkaniu, jak i łazience. Nie ma się do czego przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Jak z koleżanką.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Laska bardzo obowiązkowo podchodzi do zajęć. Sporo mechaniki, ale jest chętna, otwarta na sugestie.


Przetestowane usługi

GFEpocałunkiprzytulanieseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskaoral bez zabezpieczeniagłębokie gardłofinał w ustachlizanie jajek

$ Czas i koszt spotkania

SzachMatt zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczzahacza o wacka zębamidużo ręki przy FBGbierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaMILFblondynkaniskaszkieletorproblemy z higienąszczupłakrótkie włosypłaska dupafiligranowainna diva za ścianądużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje z inną divąrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczydobra i taniadoświadczonazgrabnaustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonićruch jak na dworcu
Meszko » polecił » Paula GFE14 Lipca 2018, 21:36

👤 Meszko

zarejestrowany: 2017-11-26 18:18:52

Swoje bierze, ale jest za co zapłacić, akcja fantastyczna i pewna.


☎ Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Blondyna, bardzo sczuplutka, zgrabna, fajne pośladki, biust przeciętny, twarz potrafi zauroczyć. Fajne podejście, komunikatywna, profesjonalna i miła, w ogóle nie zmanierowana, lubi dobry seks.


⌂ Lokal (★★★★★)

Wszystko było przygotowane, czysto, nie ma się do czego przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★★)


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks jak się chce, ile się chce, żadnych "ale". Mocno zaangażowana, nie jest wycofana jak inne panienki, nie czuć tartaku, trochę nimfa, duża ochota na seks, fajne oddanie, bezpruderyjna.
Oralnie z okolicami i porządnym tempem ale i wyczuciem, choć zdarzyło jej się ze 3 razy ząbkiem delikatnie zaczepić, jednak przy całości to do wybaczenia. Fajnie się całuje i ma chęć na więcej, czyli kolejne spotkania, przyciąga do siebie


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Meszko zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowablondynkaszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkarzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
mlody » polecił » Paula GFE6 Grudnia 2017, 22:45

👤 mlody

zarejestrowany: 2017-11-30 16:56:14

Miłe GFE


☎ Ustawka (★★★★★)

typowa ustawka na dwa telefony i z smsem ze wskazówkami jak się odnaleźć na miejscu.


👁 Diva (★★★★☆)

zaniżony wiek, klasycznie dla starzejacych się div. atrakcyjność mimo to zachowana. zdjęcia są raczej nieretuszowane, nie wliczając tatuazy ktore są usunięte


⌂ Lokal (★★★★☆)

dobrze wyposażona łazienka, poza ręcznikami i żelami jednorazowe szczoteczki do zębow co nigdzie raczej nie jest standardem. ulica cybernetyki bodajże, niedaleko galeria mokotów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Rozliczka na początku, diva oferuje klimat gfe więc całe spotkanie w super atmosferze. Trochę za dużo chwalenia klienta, jaki to cudowny, czasami miłe ale umiar wskazany we wszystkim.


⚡ Akcja (★★★★☆)

sama przechodzi do akcji, dosyć klasyczny przebieg, pocałunki, przytulanie, masowanko - typowe gfe, do loda przechodzi płynie, nie używa łapki przy tym ani ząbków... mokro, zmienne tempo takie podkręcające atfmosfere, namiętne. seks z przewagą jej aktywnosci, takze pocałunki w trakcie. całuje się wspaniale. czuć doświadczenie w seksie. pozycje wyprobowuje rózne, nie ma postawy "spuśc się i spadaj czym prędzej". Najlepiej się spisuje na górze. Do polecenia, bezpieczna opcja, chociaż na pewno nie najlepsza w wawie


Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Mlody zapłacił 300 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąMILFblondynkazaniża wiekmałe piersiszczupłakrótkie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallubi toperfekcyjna ustawkaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSyjednorazowe szczoteczkitatuaże
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...