🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Paula GFE (+5), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Paula GFE
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (5 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Paula GFE napisane przez naszych użytkowników.

Rav » polecił » Paula GFE17 Grudnia 2018, 18:24

👤 Rav

zarejestrowany: 23 Kwietnia 2018, 21:47
napisanych opinii: 17

klasa sama w sobie


📞 Ustawka (★★★★☆)

jakakolwiek, byle się porozumieć, nie robi trudów. co nie znaczy ze jest łatwo, opinie ma dobre i chętnych nie brakuje. z jej strony zawsze pozytywnie, jest termin to umawia


👁 Diva (★★★★★)

nie zaobserwowałem problemów z higieną chociaż przy takim przerobie nie dziwię się, ze mogło się zdarzyć. ciało i uroda 8/10 - blondynka, włosy krótko ścięte


🏠 Lokal (★★★★★)

lipa z parkingem, wnętrze 9/10, domofon, nowe budownictwo, sprzątają.


☕ Atmosfera (★★★★★)

10/10. doświadczenie, chęci, energia, osobowość.


⚡ Akcja (★★★★★)

głebokie gardło, lizanie kul, mineta, wytrysk na buzię, seks w dowolnych pozycjach, przycinka na czasie rozsądna, nie dąży do szybkiego pozbycia się intruza.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)wytrysk na twarz (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rav przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral w zabezpieczeniu, wytrysk na twarz, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąblondynkaszczupłakrótkie włosyładna twarzrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi torzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonazgrabnaustawka na 2 telefonyciężko się umówićciężko się dodzwonić
Yaskier » polecił » Paula GFE16 Września 2018, 13:47

👤 Yaskier

zarejestrowany: 16 Września 2018, 8:37
napisanych opinii: 1

Dziewczyna rewelacyjna pod każdym względem. Do takich kobiet to się wraca jak bumerang.


📞 Ustawka (★★★★★)

Standardowo na dwa telefony, umówienie na konkretną godzinę. Panna komunikuje się również za pomocą SMS.


👁 Diva (★★★★★)

Paula sprawia bardzo dobre wrażenie, ma pogodny uśmiech na twarzy i bezpośredni kontakt. Twarz atrakcyjna, rozpromieniona mi się podobała, klasyczna delikatna blondynka. Szczupła, ciało gładkie i opalone , cycek lekko grawitujący i to jedyny minus. Co najważniejsze zdjęcia w 100% prawdziwe.


🏠 Lokal (★★★★★)

Nowy czysty, schludny, zaopatrzony we wszystko co konieczne, żele, ręcznik, szczoteczki wszystko jest co trzeba.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania od samego początku do końca jest mega. Paula jest bardzo uwodzicielska i sympatyczna. Jest zaangażowana w każdą chwilę spotkania, sprawia wrażenie wiecznie nie nasyconej przez co chce się do niej wracać.


⚡ Akcja (★★★★★)

FBG fajnie z zaangażowaniem i pieszczeniem okolic.
Sex to absolutny odlot za pierwszym razem zrobiliśmy to 3 razy w godzinie, pozycji z 10, laska jest nieduża to i kombinować można, na stojąco, na rękach, na jeźdźca, ogólnie arsenał olbrzymi i chęci bardzo duże. Wyszedłem na miękkich nogach.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wspólny prysznic (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)wytrysk na twarz (+1)finał w ustach (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yaskier przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, wspólny prysznic, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńakcja jak w pornolujak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFblondynkaobwisłe piersiszczupłakrótkie włosyświetny tyłekładna twarzfiligranowaopalonawysportowanarzeczowy kontaktdużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalduże łóżkonowe budownictwofajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkapończochyjednorazowe szczoteczkirzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczyenergicznadoświadczonaluźna atmosferazgrabnaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy
SzachMatt » polecił » Paula GFE1 Września 2018, 22:21

👤 SzachMatt

zarejestrowany: 1 Września 2018, 20:27
napisanych opinii: 3

Dobre ruchanie w dobrej cenie, babka jest pracowita i widać po niej, że się stara. Ciężko się dostać i ruch jak w ulu ale warto poczekać na swoją kolej. Byłem kilka razy, nie wykluczone, że wrócę.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Ciężko się dodzwonić, potem z górki 2 tel i jestem na miejscu


👁 Diva (★★★★☆)

Blondynka bardzo, aż za chuda, ale zgrabna, filigranowa. Twarz dość przeciętna ale całość ok.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Czysto w mieszkaniu, jak i łazience. Nie ma się do czego przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Jak z koleżanką.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Laska bardzo obowiązkowo podchodzi do zajęć. Sporo mechaniki, ale jest chętna, otwarta na sugestie.


⚡ Przetestowane usługi

GFEpocałunkiprzytulanieseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskaoral bez zabezpieczeniagłębokie gardłofinał w ustachlizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

SzachMatt przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczzahacza o wacka zębamidużo ręki przy FBGbierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaMILFblondynkaniskaszkieletorproblemy z higienąszczupłakrótkie włosypłaska dupafiligranowainna diva za ścianądużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje z inną divąrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczydobra i taniadoświadczonazgrabnaustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonićruch jak na dworcu
Meszko » polecił » Paula GFE14 Lipca 2018, 21:36

👤 Meszko

zarejestrowany: 26 Listopada 2017, 18:18
napisanych opinii: 14

Swoje bierze, ale jest za co zapłacić, akcja fantastyczna i pewna.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Blondyna, bardzo sczuplutka, zgrabna, fajne pośladki, biust przeciętny, twarz potrafi zauroczyć. Fajne podejście, komunikatywna, profesjonalna i miła, w ogóle nie zmanierowana, lubi dobry seks.


🏠 Lokal (★★★★★)

Wszystko było przygotowane, czysto, nie ma się do czego przyczepić.


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks jak się chce, ile się chce, żadnych "ale". Mocno zaangażowana, nie jest wycofana jak inne panienki, nie czuć tartaku, trochę nimfa, duża ochota na seks, fajne oddanie, bezpruderyjna.
Oralnie z okolicami i porządnym tempem ale i wyczuciem, choć zdarzyło jej się ze 3 razy ząbkiem delikatnie zaczepić, jednak przy całości to do wybaczenia. Fajnie się całuje i ma chęć na więcej, czyli kolejne spotkania, przyciąga do siebie


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Meszko przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowablondynkaszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkarzetelnie podchodzi do pracyenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefony
mlody » polecił » Paula GFE6 Grudnia 2017, 22:45

👤 mlody

zarejestrowany: 30 Listopada 2017, 16:56
napisanych opinii: 14

Miłe GFE


📞 Ustawka (★★★★★)

typowa ustawka na dwa telefony i z smsem ze wskazówkami jak się odnaleźć na miejscu.


👁 Diva (★★★★☆)

zaniżony wiek, klasycznie dla starzejacych się div. atrakcyjność mimo to zachowana. zdjęcia są raczej nieretuszowane, nie wliczając tatuazy ktore są usunięte


🏠 Lokal (★★★★☆)

dobrze wyposażona łazienka, poza ręcznikami i żelami jednorazowe szczoteczki do zębow co nigdzie raczej nie jest standardem. ulica cybernetyki bodajże, niedaleko galeria mokotów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Rozliczka na początku, diva oferuje klimat gfe więc całe spotkanie w super atmosferze. Trochę za dużo chwalenia klienta, jaki to cudowny, czasami miłe ale umiar wskazany we wszystkim.


⚡ Akcja (★★★★☆)

sama przechodzi do akcji, dosyć klasyczny przebieg, pocałunki, przytulanie, masowanko - typowe gfe, do loda przechodzi płynie, nie używa łapki przy tym ani ząbków... mokro, zmienne tempo takie podkręcające atfmosfere, namiętne. seks z przewagą jej aktywnosci, takze pocałunki w trakcie. całuje się wspaniale. czuć doświadczenie w seksie. pozycje wyprobowuje rózne, nie ma postawy "spuśc się i spadaj czym prędzej". Najlepiej się spisuje na górze. Do polecenia, bezpieczna opcja, chociaż na pewno nie najlepsza w wawie


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mlody przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąMILFblondynkazaniża wiekmałe piersiszczupłakrótkie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallubi toperfekcyjna ustawkaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSyjednorazowe szczoteczkitatuaże
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...