🚺 Irena 18 (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Irena 18
  • Katia
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNMarzec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Irena 18 napisane przez naszych użytkowników.

wpizdzik » polecił » Irena 1831 Maja 2019, 0:08Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-30
napisanych opinii: 14


pozytywna, miło wspomnieć ale nie na tyle, żeby wracać.


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Niska dziewczyna z sutkami zamiast piersi, bardzo drobna, dupka pierwsza liga - nadrabia dupą brak wypukłości na górze. Poza tymi cyckami, to zgrabnie, jakby je tam chirurgicznie dorzuciła to nie odrywałbym wzroku. Z buzi 7/10, nie zmazana w stylu dyskoteki, tak ładnie i świeżo, zadbana pod każdym względem.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Sokołowska, pusto w mieszkaniu, sama przyjmuje, nie ma zbędnych gadżetów, tylko niezbędne urządzenie. Zaparkować polecam gdzies ciut dalej, na mniej uczęszczanej uliczce co nie bedzie stanowiło dużego problemu


☕ Atmosfera (★★★★★)

Miło się gada, ona dużo pieści cały czas coś tam majstruje i to jest pozytywne. Mila i ma kulture, klasę, coś fajnego w sobie. Taka w zasadzie to jak nie diva.


⚡ Akcja (★★★★☆)

2 finały, a w nich po prysznicu pieszczoty, potem orale, znowu jakieś pieszczoty i cyk w cipeczkę. Druga runda podobnie, trochę handjoba dla zachowania ciągłości w interesach. Ostro nie było, było delikatnie, erotycznie, z wyczuciem i endorfinami. Kondycję ma, na górze działa ile trzeba, nic jej to nie wadzi. Wszystko 8/10.
Ząbki nie zawsze potrafi trzymać na miejscu, tyle z drobnych niedociągnięć.
Raczej nie wrócę, ale miło było zaznać


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), handjob (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wpizdzik przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, handjob, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, zahacza o wacka zębami, 2 finały w cenie, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, niska, płaska jak deska, małe piersi, szczupła, długie włosy, świetny tyłek, filigranowa, rzeczowy kontakt, zgrabna, szatynka, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, fajnie jęczy, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, ustawka na 2 telefony, dobra kondycja, erotyczna atmosfera

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

mlody » napisał o » Irena 185 Grudnia 2017, 17:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 15


Zaangażowanie i efekty pozytywne ale za drogo


📞 Ustawka (★★★★★)

sprawna przez telefonistkę.


👁 Diva (★★★★☆)

Milutka ukrainka, jest nowa i da się lubić. Ciało zadbane, ma w sobie coś z niewinnej, niesmiałej dziewczynki. Dla mnie takie 6/10, uroda jednak nie trafia w moje gusta.


🏠 Lokal (★★★★☆)

na woli, mieszkanie nowe, dwa pokoje w drugiim inna diva. Wysprzątane, żele i ręczniki przygotowane. Z językiem jeszcze ma kłopot, pewnie krótko w polsce. Zdjęcia oddają rzeczywistość. Wieku raczej nie zaniża.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dba o atmosferę, nie dąsa się, miło.


⚡ Akcja (★★★★☆)

akcja płynna, dużo przytulasów, całowania, zaangażowana w pracę. Cipka ciasna, zdrowa, soczysta. Chce się lizać. Małe cycki ale czułe sutki fajnie reagują na wszelki dotyk. Podatna na sugestie, prosiłem o wolniejsze tempo to zmieniła i przy takim trwała dopóki sam nie zmieniłem, dostosowuje się do potrzeb, wczuwa się, nie zmanierwana jak co niektóre, może jeszcze nie znudzona. Przy lodziku bez rysowania zabkami, wilgotno, głeboko, rączką nie zastępuje. Proponuje rózne pozycje i zabawy ale nie narzuca niczego, ostatecznie od woli kielnta zalezy jak się zabawa potoczy. Poleciłbym mocno gdyby brała 200, choć całość na plus to nie wrócę za 300 zł.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło, finał na ciało (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1), pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mlody przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, minetka, seksowna bielizna, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, niska, małe piersi, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, fajnie jęczy, perfekcyjna ustawka, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony, rozmowa z telefonistką

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.