🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Irena 18 (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Irena 18
  • Katia
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Irena 18 napisane przez naszych użytkowników.

mlody » napisał o » Irena 185 Grudnia 2017, 17:29

👤 mlody

zarejestrowany: 30 Listopada 2017, 16:56
napisanych opinii: 14

Zaangażowanie i efekty pozytywne ale za drogo


📞 Ustawka (★★★★★)

sprawna przez telefonistkę.


👁 Diva (★★★★☆)

Milutka ukrainka, jest nowa i da się lubić. Ciało zadbane, ma w sobie coś z niewinnej, niesmiałej dziewczynki. Dla mnie takie 6/10, uroda jednak nie trafia w moje gusta.


🏠 Lokal (★★★★☆)

na woli, mieszkanie nowe, dwa pokoje w drugiim inna diva. Wysprzątane, żele i ręczniki przygotowane. Z językiem jeszcze ma kłopot, pewnie krótko w polsce. Zdjęcia oddają rzeczywistość. Wieku raczej nie zaniża.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dba o atmosferę, nie dąsa się, miło.


⚡ Akcja (★★★★☆)

akcja płynna, dużo przytulasów, całowania, zaangażowana w pracę. Cipka ciasna, zdrowa, soczysta. Chce się lizać. Małe cycki ale czułe sutki fajnie reagują na wszelki dotyk. Podatna na sugestie, prosiłem o wolniejsze tempo to zmieniła i przy takim trwała dopóki sam nie zmieniłem, dostosowuje się do potrzeb, wczuwa się, nie zmanierwana jak co niektóre, może jeszcze nie znudzona. Przy lodziku bez rysowania zabkami, wilgotno, głeboko, rączką nie zastępuje. Proponuje rózne pozycje i zabawy ale nie narzuca niczego, ostatecznie od woli kielnta zalezy jak się zabawa potoczy. Poleciłbym mocno gdyby brała 200, choć całość na plus to nie wrócę za 300 zł.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardłofinał na ciało (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mlody przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, minetka, seksowna bielizna, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąnie patrzy na zegarekbrunetkaniskamałe piersidługie włosyczysta łazienkaczysty lokallubi tofajnie jęczyperfekcyjna ustawkapończochyprzyjmuje z inną divąustawka na 2 telefonyrozmowa z telefonistką
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...