🚺 Miód malina (-1), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Miód malina
  • Kusząca 30
  • Tylko dziś 80 zł h
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Miód malina napisane przez naszych użytkowników.

lubelak83 » odradził » Miód malina4 Grudnia 2017, 19:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-04
napisanych opinii: 16


Dno i wodorosty, omijać szerokim łukiem.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

pomyślnie, nasłuchałem się przez telefon jeszcze zapewnien jak to wszystko będzie tak jak w ogłoszeniu czyli anal, bez gumy fbg a chuj za przeproszeniem z tego wyszedł. A i pod budynkiem stałem sobie z 15 minut.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

wielkie babsko, twarz nieprzyjemna, aparycja zerowa. Figura w ogóle nie mój typ, ohydne rozstępy jeszcze na cielsku. Wiek zaniżony, gdzieś koło 40 ma, ubrana byle jak w jakieś rozciągnięte łachmany jakby wyszła z szopy na wsi.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

w łazience syf kompletny, coś się działo z pryszncem jeszcze. Pokój niewiele lepszy, pościel nieświeża. Brzydziłem się tam trochę dotknąc czegokolwiek.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

nieprzyjemna diva, nie pozwala się dotykać i wszystko robi po swojemu, zero reagowania na sugestie i tylko jakieś głupie wymówki.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Dno totalne zero profesjonalizmu, wszystko na odpierdol. Fbg miało być bez gumy ale widze ze zaczyna od razu zakładać, jak zacząłem protestowac to się oburzyła że nie ogolony jestem i dlatego guma, wielce delikatna. Płytko, 90% to sama ręka, nie dość ze guma to głównie ręka, porażka. Widoki marne wiadomo. Seks w jednej pozycji bo ona tak lubi i nie miałęm zbyt wiele do gadania bo nie dała się wziać inaczej tylko się wypina i jazda. a chciałem na jeźdźca i gadałem o tym przez telefon, cipa luźna dosyć. Wkurwiłem się już, mialem przejsc chociaz do tego analu zapowiadanego wielce, ale spotkałęm się z odmową bo mam za dużego penisa a nie ukrywam ze to srednia krajowa więc żaden potwór. Oszustka zwykła i tyle, nie polecam, hajs mały bo stówa, ale nawet za tyle nie warto sobie nerwów psuć.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), pozycja na jeźdźca (-1), pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lubelak83 przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks analny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

kłoda w łóżku, zahacza o wacka zębami, dużo ręki przy FBG, 1 finał w cenie, pogania w trakcie, przycina na czasie, MILF, BBW, blondynka, cyce do hiszpana, duże cyce, zaniża wiek, obwisłe piersi, długie włosy, armagedon w łazience, syf, kiła, mogiła, nieświeża pościel, warunki PRL, spóźnienie, kłamie przez telefon

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.