🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Mega Śliczna (+2), Piła

🚺 Znana jako:

  • Mega Śliczna
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Mega Śliczna napisane przez naszych użytkowników.

Krzych » polecił » Mega Śliczna14 Stycznia 2019, 23:32

👤 Krzych

zarejestrowany: 16 Lipca 2018, 20:05
napisanych opinii: 6

Byłem jakiś czas temu i wróciłem po jakimś czasie - dwie wizyty i dwa razy zadowolony


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, żadnych problemów z umówieniem się, bez czekania


👁 Diva (★★★★★)

Diva kształtna, zdjęcia jej, no oczywiście troszeczkę lepiej wygląda na dotkach niż w realu, ale na pewno jej zdjęcia.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, ale dosyć... hm.. specyficzny. Są zwierzaki i to sporo, różne bibletoki, ogólnie taki klimatyczny lokal z duszą, aczkolwiek trochę tego wszystkiego za dużo. Łazienka czyściutka


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera lekka, diva zaangażowana, zna się na swojej robocie po prostu. Umie kokietować, nie marudzi i sama przechodzi do akcji. Luźna rozmowa w międzyczasie, po prostu bardzo fajnie spędzony czas.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja przebiea gładko, bez spięć, diva chyba to lubi bo widać jej zaangażowanie. Lodzik dwa razy w godzince, finał też dwa razy bez problemów i bez dopłat, zdecydowanie miła opcja, warto ją odwiedzić!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Krzych przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeprzy FBG nie używa rąk2 finały w ceniejak z koleżankąmiła rozmowabrunetkaduże cyceduża pupaszczupłapies w mieszkaniuczysta łazienkaczysty lokallubi tokot w mieszkaniujędrne cyceustawka na 2 telefony
tommy82 » polecił » Mega Śliczna3 Grudnia 2017, 22:37

👤 tommy82

zarejestrowany: 8 Października 2017, 15:05
napisanych opinii: 2

Ideał z najdoskonalszymi piersiami jakie kiedykolwiek miałem w rękach. Fajna naprawdę sexowna Diva dla koneserów prawdziwego kobiecego piękna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, szybko się dodzwoniłem i ustaliliśmy szczegóły, wystarczyły dwa telefony. Diva podaje wskazówki dojazdu i ma naprawdę miły sympatyczny głosik.


👁 Diva (★★★★★)

Ideał kobiecości zaokrąglony wszędzie tam gdzie kobieta powinna. Rewelacyjne naturalne wielkie piersi, wręcz stworzone do tego żeby je pieścić i całować. Mi się bardzo spodobała, to prawdziwy ideał kobiecości.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie stylowo wyposażone i czyste, nic do zarzucenia. Są żele, ręczniki, wszystko tak jak powinno być. Diva przyjmuje sama, w mieszkaniu są tylko zwierzęta zamykane na czas akcji poza sypialnią.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera rewelacyjna, bez żadnego skrępowania czy sztucznego dystansu. Bardzo serdeczna i miła kobieta. Spokojnie można podciągnąć pod gfe, ja się czułem jak na miłym spotkaniu z koleżanką od sexu i ze względu na to będę wpadał do Divy przy każdej możliwej okazji.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja świetna z wielu różnych powodów. Umiejętności oralne naprawdę dobre, fbg dość głęboki i bez ręki, ale miałem ochotę na hiszpana więc skończyłem w tych fantastycznych jędrnych piersiach. Ze względu na ich widok na drugi raz wybrałem jeźdźca i przy tym poszło chyba jeszcze szybciej, widok sexownych podskakujących cycuszków Divy zrobił swoje. Dla mnie to mocny punkt w podróży po wielkopolsce i wiem że będę wracał.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanieseks hiszpański (+1)pozycja na jeźdźca (+1)oral bez zabezpieczeniagłębokie gardło

💵 Czas i koszt spotkania

Tommy82 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: GFE, przytulanie, seks hiszpański, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąnie patrzy na zegarekbrunetkacyce do hiszpanaduże cycepies w mieszkaniudużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajnie jęczysama przyjmujeustawka na 2 telefonyzwierzęta w mieszkaniu
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...