🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Mega Śliczna (+1), Piła

Znana jako:

  • Mega Śliczna
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 793-250-942
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Mega Śliczna napisane przez naszych użytkowników.

tommy82 » polecił » Mega Śliczna3 Grudnia 2017, 22:37

👤 tommy82

zarejestrowany: 2017-10-08 15:05:19

Ideał z najdoskonalszymi piersiami jakie kiedykolwiek miałem w rękach. Fajna naprawdę sexowna Diva dla koneserów prawdziwego kobiecego piękna.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, szybko się dodzwoniłem i ustaliliśmy szczegóły, wystarczyły dwa telefony. Diva podaje wskazówki dojazdu i ma naprawdę miły sympatyczny głosik.


👁 Diva (★★★★★)

Ideał kobiecości zaokrąglony wszędzie tam gdzie kobieta powinna. Rewelacyjne naturalne wielkie piersi, wręcz stworzone do tego żeby je pieścić i całować. Mi się bardzo spodobała, to prawdziwy ideał kobiecości.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie stylowo wyposażone i czyste, nic do zarzucenia. Są żele, ręczniki, wszystko tak jak powinno być. Diva przyjmuje sama, w mieszkaniu są tylko zwierzęta zamykane na czas akcji poza sypialnią.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera rewelacyjna, bez żadnego skrępowania czy sztucznego dystansu. Bardzo serdeczna i miła kobieta. Spokojnie można podciągnąć pod gfe, ja się czułem jak na miłym spotkaniu z koleżanką od sexu i ze względu na to będę wpadał do Divy przy każdej możliwej okazji.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja świetna z wielu różnych powodów. Umiejętności oralne naprawdę dobre, fbg dość głęboki i bez ręki, ale miałem ochotę na hiszpana więc skończyłem w tych fantastycznych jędrnych piersiach. Ze względu na ich widok na drugi raz wybrałem jeźdźca i przy tym poszło chyba jeszcze szybciej, widok sexownych podskakujących cycuszków Divy zrobił swoje. Dla mnie to mocny punkt w podróży po wielkopolsce i wiem że będę wracał.


Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanieseks hiszpański (+1)pozycja na jeźdźca (+1)oral bez zabezpieczeniagłębokie gardło

$ Czas i koszt spotkania

Tommy82 zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: GFE, przytulanie, seks hiszpański, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąnie patrzy na zegarekbrunetkacyce do hiszpanaduże cycepies w mieszkaniudużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajnie jęczysama przyjmujeustawka na 2 telefonyzwierzęta w mieszkaniu
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...