🚺 Mega Śliczna (+3), Piła

🚺 Znana jako:

  • Mega Śliczna
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+3/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Mega Śliczna napisane przez naszych użytkowników.

qyt » polecił » Mega Śliczna21 Marca 2019, 14:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-03-15
napisanych opinii: 44


Panna ze zdjęć, zaangażowana i z poczuciem humoru


📞 Ustawka (★★★★★)

Jako że często jeżdżę po wielkopolsce, postanowiłem wstąpić do panny, pokierowała bez problemu, dwa telefony


👁 Diva (★★★★★)

Panna ze zdjęć, cycki są największym atutem, choć byłem u panny raz w zeszłym roku, przy kolejnej okazji zajadę ponownie. Panna zaangażowana, jak z koleżanką


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokum w miarę dobre, panna chyba przyjmuje u siebie w mieszkaniu. Są zwierzaki, ale czysto i pachnąco


☕ Atmosfera (★★★★★)

Panna jak koleżanka, nawiązałem z nią świetny kontakt. Zaproponowała coś do picia, więc nie ma się do czego przyczepić


⚡ Akcja (★★★★★)

Diva była zaangażowana od samego początku, po prysznicu zaczęła od lodzika bez gumy, wiec spory plus, potem przerobiliśmy kilka pozycji, na wielki plus był finał na buzi i cycuszkach


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), wytrysk na twarz (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Qyt przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jęczy jak w pornolu, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, MILF, wysoka, cyce do hiszpana, opalona, zajebiste cycki, wydatne usta, rzeczowy kontakt, jędrne cyce, autentyczne zdjęcia, pies w mieszkaniu, czysta łazienka, czysty lokal, przyjmuje sama, jest gdzie zaparkować, duże łóżko, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, napalona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Krzych » polecił » Mega Śliczna14 Stycznia 2019, 23:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-07-16
napisanych opinii: 7


Byłem jakiś czas temu i wróciłem po jakimś czasie - dwie wizyty i dwa razy zadowolony


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, żadnych problemów z umówieniem się, bez czekania


👁 Diva (★★★★★)

Diva kształtna, zdjęcia jej, no oczywiście troszeczkę lepiej wygląda na dotkach niż w realu, ale na pewno jej zdjęcia.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal czysty, ale dosyć... hm.. specyficzny. Są zwierzaki i to sporo, różne bibletoki, ogólnie taki klimatyczny lokal z duszą, aczkolwiek trochę tego wszystkiego za dużo. Łazienka czyściutka


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera lekka, diva zaangażowana, zna się na swojej robocie po prostu. Umie kokietować, nie marudzi i sama przechodzi do akcji. Luźna rozmowa w międzyczasie, po prostu bardzo fajnie spędzony czas.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja przebiea gładko, bez spięć, diva chyba to lubi bo widać jej zaangażowanie. Lodzik dwa razy w godzince, finał też dwa razy bez problemów i bez dopłat, zdecydowanie miła opcja, warto ją odwiedzić!


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Krzych przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to październik 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, miła rozmowa, brunetka, duże cyce, duża pupa, szczupła, pies w mieszkaniu, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, kot w mieszkaniu, jędrne cyce, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

tommy82 » polecił » Mega Śliczna3 Grudnia 2017, 22:37Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-08
napisanych opinii: 2


Ideał z najdoskonalszymi piersiami jakie kiedykolwiek miałem w rękach. Fajna naprawdę sexowna Diva dla koneserów prawdziwego kobiecego piękna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, szybko się dodzwoniłem i ustaliliśmy szczegóły, wystarczyły dwa telefony. Diva podaje wskazówki dojazdu i ma naprawdę miły sympatyczny głosik.


👁 Diva (★★★★★)

Ideał kobiecości zaokrąglony wszędzie tam gdzie kobieta powinna. Rewelacyjne naturalne wielkie piersi, wręcz stworzone do tego żeby je pieścić i całować. Mi się bardzo spodobała, to prawdziwy ideał kobiecości.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie stylowo wyposażone i czyste, nic do zarzucenia. Są żele, ręczniki, wszystko tak jak powinno być. Diva przyjmuje sama, w mieszkaniu są tylko zwierzęta zamykane na czas akcji poza sypialnią.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera rewelacyjna, bez żadnego skrępowania czy sztucznego dystansu. Bardzo serdeczna i miła kobieta. Spokojnie można podciągnąć pod gfe, ja się czułem jak na miłym spotkaniu z koleżanką od sexu i ze względu na to będę wpadał do Divy przy każdej możliwej okazji.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja świetna z wielu różnych powodów. Umiejętności oralne naprawdę dobre, fbg dość głęboki i bez ręki, ale miałem ochotę na hiszpana więc skończyłem w tych fantastycznych jędrnych piersiach. Ze względu na ich widok na drugi raz wybrałem jeźdźca i przy tym poszło chyba jeszcze szybciej, widok sexownych podskakujących cycuszków Divy zrobił swoje. Dla mnie to mocny punkt w podróży po wielkopolsce i wiem że będę wracał.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), przytulanie, seks hiszpański (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło

💵 Czas i koszt spotkania

Tommy82 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, przytulanie, seks hiszpański, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Piła.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, cyce do hiszpana, duże cyce, pies w mieszkaniu, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, fajnie jęczy, przyjmuje sama, ustawka na 2 telefony, zwierzęta w mieszkaniu

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.