🚺 Daria (-1), Gdynia

🚺 Znana jako:

  • Daria
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Daria napisane przez naszych użytkowników.

Gregory » odradził » Daria3 Grudnia 2017, 15:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-06
napisanych opinii: 3


Niestety całkowita strata pieniędzy i czasu, nawet jak na Gdynię to standard i poziom obsługi bardzo słaby. Sam więcej nie odwiedzę lokalu i odradzam to innym.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka przeprowadzona z telefonistką, trzeba się nastawić na konkrety bo pani potrafi klienta mocno zamotać. W lokalu przyjmują też inne divy więc może być zamieszanie przy umawianiu do konkretnej. Jak się jednak dobrze poprowadzi rozmowę to można się bez problemu zamknąć w dwóch telefonach.


👁 Diva (★★★★☆)

Wygląd całkiem w porządku, z twarzy przeciętna ale ciało szczupłe i zgrabne. Piersi raczej małe, pupa bardzo ładna i tutaj jest na co popatrzeć. Diva ma do tego piękne długie włosy, niestety nie lubi kiedy się ich dotyka...


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal w centrum Gdyni współdzielony z innymi divami. Standard dość przeciętny ale na szczęście czysto, można bez problemu wziąć prysznic przed przejściem dalej do mieszkania.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Początek w miarę udany, diva się uśmiecha i zagaduje ale później już tylko gorzej. Rozmowy właściwie nie ma o czym prowadzić, zamienić się da zaledwie kilka zdań. W akcji dużo marudzenia, niechętnie reaguje na sugestie i klient jest zdany całkowicie na nastrój divy. Do tego brak zaangażowania i najdrobniejszej chociaż inicjatywy, inaczej niż słowem "kłoda" niestety nie da się divy określić.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Z orala zrezygnowałem po pierwszych "staraniach" divy, bardzo płytko i bez pomysłu. Z seksem pozwoliła tylko od tyłu, widok ładny ale przez brak zaangażowania i całkowitą ciszę divy atmosfera mnie nie podkręciła. Po kilku minutach do tego zaczęła marudzić co tylko pogorszyło sprawę. Wyszedłem grubo przed końcem zostawiając kasę za całą godzinę i wiem że z całą pewnością już do tego lokalu nie wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Gregory przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdynia w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, dużo ręki przy FBG, brunetka, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, rozmowa z telefonistką

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.