🚺 Selena Elite (+2), Poznań

🚺 Znana jako:

  • Selena Elite
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.450 PLNCzerwiec 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Selena Elite napisane przez naszych użytkowników.

Gianluigi75 » polecił » Selena Elite23 Lipca 2020, 22:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-07-21
napisanych opinii: 2


Spotkanie dwukrotne - raz u divy, raz u mnie w hotelu. Bardzo zadowolony, bo wszystko sie zgadza i ogłoszenie prawdziwe, a z tym różnie bywa. Przede wszystkim jest ta otoczka, klimat i klasa. Jestem wymagający i otrzymałem, co chciałem. Warto odwiedzic.


📞 Ustawka (★★★★★)

Raz za pierwszym razem wypaliło. Za drugim chyba za trzecim razem. Jakoś tak.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo atrakcyjna brunetka. Wysoka, zadbana z seksapilem, błyskiem w oku i przede wszystkim inteligentna i z poczuciem humoru. Naturalna z wyglądu jak i z zachowania - obecnie to rzadkośc.


🏠 Lokal (★★★★★)

Ul. Strzelecka. Nowe budownictwo, przyjmuje sama, czysto. Lokal dobrze wyposażony. Dyskretnie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Szybko skraca dystans. Bardzo kontaktowa i rozmowna. Jest inteligentna, a do tego z poczuciem humoru. Po prostu ideał.


⚡ Akcja (★★★★★)

Sama przejmuje inicjatywę i zaczyna od lodzika - prawdziwe FBG - głęboki, mokry, dla mnie poezja, zna się na rzeczy. Seks - przerobione różne pozycje, aktywna, widac, że to lubi !! Czujesz się jak z koleżanką. Dostałem to, co chciałem.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczeniagłębokie gardłominetka

💵 Czas i koszt spotkania

Gianluigi75 przejebał 450 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (450 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań w dzielnicy Stare Miasto.

🔤 Tagi

podatna na sugestięprzy FBG nie używa rąkrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferabrunetkawysokaszczupłaświetny tyłekładna twarzopalonarzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciaczysty lokalprzyjmuje samalustro w pokojunowe budownictwofajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasądyskretne lokumwychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanauczciwadyskretniekonieczne potwierdzeniekrólowa lodaservis zgodny z ogło.naturalnaustawka na 2 telefony
Pammpomidor » polecił » Selena Elite11 Lutego 2020, 14:22Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-11
napisanych opinii: 2


Ta cena IMO naprawdę się wybrania. Mocno elitarna półka, widać, słychać, czuć. Dziewczyna dobrze działa, ogłoszenie jak najbardziej prawdziwe. W sumie to z zachwytem rozpierdoliłem prawie pół bańki.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony, klasycznie 10/10


👁 Diva (★★★★★)

Laurka, bo co tu można innego. Inteligentna, piękna, zgrabna, opalona, namiętna, erotyczna, umie w gre... 10/10 bez ściemy. Szpilki, bielizna, mini, zapach który mi w mózgu chodził jeszcze przez tydzień...


🏠 Lokal (★★★★★)

Strzelecka.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Inteligentnie, erotycznie, wszystko w punkt. Umie się zachować, umie w gre. W łóżku totalnie swobodna i erotyczna. Jest kontakt wzrokowy, sprośne ale nie chamskie teksty. No świetnie...


⚡ Akcja (★★★★★)

Najlepszy lód jaki mialem przez ostatni rok, z kontaktem wzrokowym. Nie będę wchodził w szczegóły bo nie ma sensu ale jesli komus by to sie nie podobało, to chyba jakiś chory D:
Ciało jak z porno, fajne teksty, dużo jej inicjatywy, spotkanie wypełnione smaczkami. Umie w seks, czuje to, warsztat precyzja. Cena z kosmosu ale urządza kosmos, także polecam


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pammpomidor przejebał 450 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (450 PLN) to : GFE, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczybierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferabrunetkawysokaszczupłaświetny tyłekładna twarzopalonarzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje samafajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnakobieta z klasądyskretne lokumdoświadczonanapalonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanauczciwawytrwaławyrozumiałaciasnakrólowa lodaservis zgodny z ogło.ustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.