🚺 MAJA (+1), Kielce

🚺 Znana jako:

  • MAJA
  • PO FRANCUSKU
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
Cena za 30 min.100 PLNGrudzień 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z MAJA napisane przez naszych użytkowników.

Cinek » polecił » MAJA16 Stycznia 2019, 21:37Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-11
napisanych opinii: 15


radzę nie zrażac się problemami jakie robi przez telefon, potem jest lepiej a to że nie umawia się z każdym na dobrą sprawe tak źle o niej nie świadczy, to nie Tesco


📞 Ustawka (★★★☆☆)

pyta kim jesteś, ile masz lat itp, nie łapie byle fiuta aby stówka do przodu. to owocuje na spotkaniu


👁 Diva (★★★★☆)

7/10, nie ma ciała jak z świerszczyka mozna się zasugerować zdjęciami nie odstają od rzeczywistości mocno, nie taka kapryśna jak przez telefon, na miejscu już sympatyczna i umie fajnie zażartowac, rozluźnić.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal w kamienicy, dyskretność wypada blado. wnętrze przyjemniejsze niż zewnętrzna zapowiedź


☕ Atmosfera (★★★★☆)

no to już jak napisałem w okienku DIVA, czyli dobrze.


⚡ Akcja (★★★★☆)

lodzik bez gumki ze spustem do buzi do końca idealnie odessany, niestety nie zajada się spermą. Wykonanie intensywne, niestety zdarzyło się delikatnie zahaczyć zebami, poharatany jednak nie wyszedłem. 8/10 za ząbek i brak połyku pozostałe kwestie w sam raz.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Cinek przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzacz, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, blondynka, szczupła, długie włosy, rzeczowy kontakt, rzetelnie podchodzi do pracy, doświadczona, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

poczatkujacy » napisał o » MAJA2 Grudnia 2017, 16:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 12


Zmanierowana ale lodzik pierwsza klasa


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

wybrzydza, w trakcie rozmowy już jakas dziwna weryfikacja czy chce się spotkac z rozmowcą, diva wybiera klientow zamiast klienci dive. Nie odebrala od razu potem tez ciezko ale jakos się znalazłem jednak u niej w koncu.


👁 Diva (★★★☆☆)

wymagania co do klientow ma a sama wali scieme. Zdjęcia dużo lepsze, dla mnie to już gruba jest nie ma co się oszukiwac no i zaawansowany milf. Pisze ze 30 lat a tej trojki to już nawet z przodu może i nie ma. Uroda przeciętna, czas swoje zrobił


🏠 Lokal (★★★★☆)

w porzadku tylko ludzi sporo.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

jak już jej spasowało to była nawet mila i pozytywnam chociaz trzeba z nia uwazac zeby nie złapała jakiegos focha. Proponuje cos do picia, prysznic, tutaj nie było zle. Diva zmanierowana i to troche rzutuje na caly przebieg spotkania.


⚡ Akcja (★★★★☆)

jeśli idzie o fbg to przyznaje ze zdolna. Lodzik poza skalą, niczego nie brakowało bo i okolice ruszone porządnie, bierze całego kutasa po same gardło, dużo śliny i nie ma obawy ze zaraz niechcący zacznie pogryzać pałe. Nie spieszyla się za bardzo aby skonczyc i przejsc dalej, nie marudzila. Kapiszona nie zakłada do loda i połyka wszystko ładnie. Seksu za dużo nie było bo przerwa wyszla spora zanim znowu mi postawiła, nie mam takiej szybkiej regenery więc godzina to nie tak dużo w moim wypadku. Ujezdzala mnie, aktywna, cipka akuratna ale jakoś tak bez polotu, niby dobrze ale czegoś brak. Można się przejsc na loda przede wszystkim bo warsztat genialny ale reszta spotkania to nic specjalnego.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna

💵 Czas i koszt spotkania

Poczatkujacy przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, zahacza o wacka zębami, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, MILF, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, zmanierowana

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.