🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

MAJA (0), Kielce

🚺 Znana jako:

  • MAJA
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z MAJA napisane przez naszych użytkowników.

poczatkujacy » napisał o » MAJA2 Grudnia 2017, 16:23

👤 poczatkujacy

zarejestrowany: 30 Listopada 2017, 16:59
napisanych opinii: 8

Zmanierowana ale lodzik pierwsza klasa


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

wybrzydza, w trakcie rozmowy już jakas dziwna weryfikacja czy chce się spotkac z rozmowcą, diva wybiera klientow zamiast klienci dive. Nie odebrala od razu potem tez ciezko ale jakos się znalazłem jednak u niej w koncu.


👁 Diva (★★★☆☆)

wymagania co do klientow ma a sama wali scieme. Zdjęcia dużo lepsze, dla mnie to już gruba jest nie ma co się oszukiwac no i zaawansowany milf. Pisze ze 30 lat a tej trojki to już nawet z przodu może i nie ma. Uroda przeciętna, czas swoje zrobił


🏠 Lokal (★★★★☆)

w porzadku tylko ludzi sporo.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

jak już jej spasowało to była nawet mila i pozytywnam chociaz trzeba z nia uwazac zeby nie złapała jakiegos focha. Proponuje cos do picia, prysznic, tutaj nie było zle. Diva zmanierowana i to troche rzutuje na caly przebieg spotkania.


⚡ Akcja (★★★★☆)

jeśli idzie o fbg to przyznaje ze zdolna. Lodzik poza skalą, niczego nie brakowało bo i okolice ruszone porządnie, bierze całego kutasa po same gardło, dużo śliny i nie ma obawy ze zaraz niechcący zacznie pogryzać pałe. Nie spieszyla się za bardzo aby skonczyc i przejsc dalej, nie marudzila. Kapiszona nie zakłada do loda i połyka wszystko ładnie. Seksu za dużo nie było bo przerwa wyszla spora zanim znowu mi postawiła, nie mam takiej szybkiej regenery więc godzina to nie tak dużo w moim wypadku. Ujezdzala mnie, aktywna, cipka akuratna ale jakoś tak bez polotu, niby dobrze ale czegoś brak. Można się przejsc na loda przede wszystkim bo warsztat genialny ale reszta spotkania to nic specjalnego.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźcaoral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna

💵 Czas i koszt spotkania

Poczatkujacy przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczzahacza o wacka zębamiprzy FBG nie używa rąk2 finały w cenieMILFcyce do hiszpanaduże cyceduża puparetuszowane zdjęciazaniża wiekdługie włosyinna diva za ścianączysta łazienkaczysty lokalzmanierowana
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...