🚺 Analna Emilka (+1), Katowice

🚺 Znana jako:

  • Analna Emilka
  • Full Emilka
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Analna Emilka napisane przez naszych użytkowników.

Kris » napisał o » Analna Emilka8 Lutego 2019, 14:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-12-04
napisanych opinii: 12


zadowalający poziom spotkania, bez uniesień i chęci ponownego spotkania


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, rano.


👁 Diva (★★★★☆)

Blondynka, zdjecia rzeczywiste. Ciało 7/10, buzia 6/10, zadbanie - 6/10.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

zdawało sie że nie miała ochoty tam ze mna przebywać, ale biznes jest biznes, nie każdy zawsze idzie do roboty w dobrym humorze. mogłem trafić na gorszy czas czy dzień ,moze pore dnia. atmodfera nie skłąniająca do powrotów, rozmowa od niechcenia. Miło na tyle, zeby nie posądić kogos o zle zachowanie ale nie na tyle, zeby naprawde bylo milo.


⚡ Akcja (★★★★☆)

dobrze zrobiony lodzik, okolice też, mozna w obie dziury nie trzeba dopłacać, za to wielki plus. zaangażowanie takie jak atmosfera, trochę było ale raczej nie z prawdziwego zdarzenia.
wyszła standardowa opcja na spuszczenie z krzyza za 150 z niezakłamanymi usługami.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), belly down anal (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek (+1), spódniczka mini (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kris przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, belly down anal, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, spódniczka mini.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, podatna na sugestię, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, blondynka, szczupła, rzeczowy kontakt, fajne proporcje, lubi w dupę, rzetelnie podchodzi do pracy, nudno, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

leo » polecił » Analna Emilka2 Grudnia 2017, 0:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 28


słodka profesjonalna mała blondyneczka


📞 Ustawka (★★★★★)

Klasyka, ustawka na 2 połączenia zadnych komplikacji


👁 Diva (★★★★☆)

Ciało zadbane, skóra miła w dotyku, chce się ją aż złapać za dupe czy cyca. Niska, raczej drobna. Twarz niebrzydka. małe cycuchy moglyby być deczko jedrniejsze. Słodka mała blondi. Lat to na oko 27-32 trudno okreslic


🏠 Lokal (★★★★☆)

na uniwerysteckiej, schludnie i ładnie. Nie przyjmuje sama ale było dyskretnie


☕ Atmosfera (★★★★☆)

luźna rozmowa o pierdołach, bez nieręcznej atmosfery.


⚡ Akcja (★★★★☆)

dwa razy spuściłem z krzyża. Najpierw fbg wykonane zawodowo z finałem w ustach a następny strzał po seksie i analu na cyce. Fbg bez gumy. Seks na pieska, na jeźdźca i łyżeczka. Trochę monotonnie, znaczy klimat gfe to raczej nie z nią, ale atmosfera okej. Anal niezły ale miewałem lepsze, ciasno i czysto co najwazniejsze. Całość tak 7/10 fajna panna na szybki numerek. Nie odpierdala lipy, stara się. Żenujacych humorków też nie zarejestrowałem. dosyć ostro ją brałem i nie było sprzeciwu.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Leo przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, blondynka, niska, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, perfekcyjna ustawka, lubi w dupę, ustawka na 2 telefony, przyjmuje z inną divą

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.