🚺 Sara 20 GFE (+4), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Sara 20 GFE
Zaproponuj pseudonim...

🔤 Tagi [?]:

ładna twarz (6), czysty lokal (6), miła rozmowa (5), ustawka na 2 telefony (5), czysta łazienka (5), super higiena (4), fajne proporcje (4), luźna atmosfera (4), autentyczne zdjęcia (4), jak z koleżanką (4), ruda (3), kolczyki w sutkach (3), erotyczna atmosfera (3), proponuje coś do picia (3), długie włosy (3), zadbana (3), odpisuje na SMSy (3), nie patrzy na zegarek (3), naturalna (3), zgrabna (3), podatna na sugestię (3), kobieta z klasą (2), przyjmuje z inną divą (2), całuje (2), fajna kobieta (2), inteligentna (2), duża pupa (2), lubi to (2), wychodzi z inicjatywą (2), loki (2), dowolna ilość zbliżeń (2), duże łóżko (2), dyskretne lokum (2), delikatna (2), dużo żeli w łazience (2), cellulit (2), perfekcyjna ustawka (2), super dziewczyna (2), retuszowane zdjęcia (2), szerokie biodra (2), rzetelnie podchodzi do pracy (2), zajebiste cycki (2), jednorazowe szczoteczki (2), nowe budownictwo (2), świetny tyłek (2), ciężko się umówić (1), wysoka (1), rzeczowy kontakt (1), szczupła (1), bierze po same jaja (1), ładny zapach w lokalu (1), przeorane łóżko (1), ciągnie jak odkurzacz (1), to nie jej bajka (1), skyn bez lateksu (1), uczciwa (1), dyskretnie (1), brak inicjatywy (1), cyce do hiszpana (1), energiczna (1), zdystansowana (1), kasa po spotkaniu (1), 2 finały w cenie (1), fajnie jęczy (1), cicha koleżanka obok (1), duże cyce (1), dobrze wyposażony lokal (1), wymaga samoobsługi (1), adekwatnie do ceny (1), konieczne potwierdzenie (1), nudno (1), wycofana (1), słodka lolita (1), doświadczona (1), ciasna (1), wytrwała (1)
66.67% korzystających poleca (+4/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNLuty 2020
Cena za 30 min.200 PLNLuty 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sara 20 GFE napisane przez naszych użytkowników.

labalbarr » polecił » Sara 20 GFE8 Marca 2020, 18:45Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-27
napisanych opinii: 10


udane od A do Z


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na dwa telefony - standardowo w branży, dobrze się rozmawia, odpowiada zwięźle prosto komunikatywnie.


👁 Diva (★★★★★)

Okrąglejsza - nie gruba w żadnym wypadku. Piersi spore, choć lekko opadnięte, tyłek kobiecy. Piękne loki, dodają jej uroku. Na ogół jest wesołą, uśmiechnięta a one jeszcze dodają jej tego czegoś...


🏠 Lokal (★★★★★)

W lokalu był porządek, to najwazniejsze.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie jak z dobra koleżanką. Usmiechnięta, wygadana, nie wredna. Przyjazna ludziom.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja z pieszczotkami i mizianiem się nawzajem. Można jej zrobić minetkę i polecam to zrobić, kobieta rozgrzana to i seks lepszy. Warunki w dziupli 10/10. Lodzik dobry ale dleko jej do tych co się wraca specjalnie z myslą jak lód zwalił na kolana. Suma sumarum - opcja bezpieczna i wartościowa.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Labalbarr przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnalokiautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjeenergicznadoświadczonawychodzi z inicjatywąerotyczna atmosferafajna kobietazadbanauczciwasuper higienaadekwatnie do cenyustawka na 2 telefony
Yaskier » polecił » Sara 20 GFE17 Lutego 2020, 15:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 4


Zdjęcia zgodne, servis zgodny, wiek również. Polecam


📞 Ustawka (★★★★★)

Uroczy głos przez telefon, zachęcający. Umówienia na czas.


👁 Diva (★★★★★)

Kobiece kształty, piersi duże lekko opadające. Talia widocznie zarysowana, buzia śliczna burza loków okalająca twarz i piersi. Mistrzostwo


🏠 Lokal (★★★★★)

Dobrze usytuowany, wejście z boczku, bez ciecia. Urządzony dobrze, niezbędne wyposarzenie, pokój dosyć duży ,ładny.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Tu mamy do czynienia z GFE, Diva kontaktowa uśmiechnięta jak koleżanka z gimnazjum. Do tego młoda, kokietka taka z apetytem. Przytula się i całuje można bardzo miło spędzić czas. Niestety mojego było mało na pewno zjawie się ponownie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zarówno sex jak i fbg wykonane prawidłowo w seksie dużo więcej namiętności i aktywności, fbg zdaje się jak by się nakręcała, sprawiała wrażenie niekoniecznie nieobecnej a raczej namiętnej. Zamknięte oczy z tego co pamiętam miała dosytć często moja ex, co wskazywałoby na namiętne zbliżenie a nie na negatywne odczucia... dlatego tez ocenia m to bardzo dobrze.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yaskier przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekluźna atmosferarudaduże cyceduża pupadługie włosyładna twarzkolczyki w sutkachautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalinteligentnakobieta z klasądyskretne lokumjednorazowe szczoteczkiszerokie biodrasuper higienaładny zapach w lokaludelikatnanaturalnaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy
mmm332 » napisał o » Sara 20 GFE10 Lutego 2020, 1:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-10
napisanych opinii: 3


Nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak się spodziewałem, zazwyczaj robię rozeznanie


📞 Ustawka (★★★★★)

na dwa telefon


👁 Diva (★★★★☆)

Dużo mniej atrakcyjna niż na zdjęciach aczkoleiwk ma figurę zachęcającą, kształty nawet jak nie zadbane to i tak za nimi się chłop będzie uganiał.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

słabe łóżko, psuje zabawe... oprócz łoża 7/10 ale jednak łózko jest kluczowe.........


☕ Atmosfera (★★★★☆)

W przerwie jak z dobra koleżanką, umie pogadac tak na luźno i że stwierdzasz ze fajna laska. Ta atmosfera jednak jej sie nie udziela w seksie gdzie wydawała mi się spięta.
spodziewam się ze zyskuje przy blizszym poznaniu, ale taka profesja...


⚡ Akcja (★★★☆☆)

okej, ale... nie akręca się, akcja z jej strony najchętniej ograniczona do minimum. godzi się na więcej ale nie chętnie, namawianie trochę jak z jajkiem... Spodziewałem się więcej. 5/10


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja misjonarskaoral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Mmm332 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

brak inicjatywymiła rozmowaretuszowane zdjęciaładna twarzcellulitzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjewycofanato nie jej bajkaustawka na 2 telefony
Zonoz » polecił » Sara 20 GFE27 Stycznia 2020, 7:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-16
napisanych opinii: 2


Fajna i ładna dziewczyna oferująca spotkanie typu GFE, z dobrym dojazdem. Atmosfera jak z wypadu do koleżanki na kawę zakończoną czymś więcej.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bezproblemowo - jeden telefon +sms.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna wysoka dziewczyna z ładnymi lokami. Proporcjonalnie zbudowana, fajny tyłek, ładny biust. Bardzo ładna twarz, z której nie schodzi uśmiech.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nowe budownictwo, czysty lokal. W łazience wybór kosmetyków (wraz z szczoteczkami do zębów i dezodorantem), czyste ręczniki. Minus za skrzypiące łóżko.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak z koleżanką, można pogadać o wszystkim i dużo się pośmiać razem. Bardzo miła dziewczyna.


⚡ Akcja (★★★★★)

Na dzień dobry fajny, mokry oral, potem pieszczoty, przytulanki, pocałunki. Pozycje od tyłu (super!) i na jeźdźca (też super!).


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)handjobseks klasycznypozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczeniagłębokie gardłolizanie jajekspódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zonoz przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, handjob, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferarudawysokacyce do hiszpanadługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckikolczyki w sutkachzgrabnalokiautentyczne zdjęciaprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokalduże łóżkonowe budownictwofajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkajednorazowe szczoteczkiprzeorane łóżkoszerokie biodraerotyczna atmosferasuper dziewczynacałujefajna kobietazdystansowanazadbanawytrwałasuper higienanaturalnaodpisuje na SMSy
Boodzioo » napisał o » Sara 20 GFE25 Stycznia 2020, 20:16Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-25
napisanych opinii: 7


ładna...


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

8/10. Figura w kszałcie gruszki - kobieca. SZczupła ale troche otłuszczona, mogłaby nie tyle co schudnąć a sie ubić , poćwiczyć. Twarz ładna - 8/10. Ładne włosy


🏠 Lokal (★★★★★)

Nowy i zadbany w łązience dużo przyborów. ŁÓzko dużo było wygodnie.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

nienajgorsza i nie najlepsza. Jakaś rozmowa jest bez większego angazowania się. Uważa żeby za dużo od siebie nie dać.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

lodzik nudny, ale przynajmniej bez zebów 6/10. Seks - ładna buzia i piersi misjonarz lepiej idzie. Wada - stosuje dużo żelu. 7/10
Fajnie było zaliczyć ale nie ma tej atmosfery powrotu.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunkiprzytulanieseks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Boodzioo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługimiła rozmowaduża puparetuszowane zdjęciaszczupłaładna twarzcellulitczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjenudnoustawka na 2 telefony
Jebcio » polecił » Sara 20 GFE19 Stycznia 2020, 5:09Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 9


Poznałem Sarę na spotkaniu w styczniu z Dominiką Priv(recenzja później) i byłem zauroczony. Telefon potwierdził mega pozytywne nastawienie, urok i wdzięk.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dzwoniłem o 10, spotkanie na 11, bez obsówki. Sara prosi o potwierdzenie.


👁 Diva (★★★★☆)

Przemiłe dziewczyna młoda 20 lat dla fanów kobiecych kształtów jest w sam raz, pełne bioderka, pupa okrągła i biust 4. Całość harmonijna i spójna. Nie zdarza się często naprawdę śliczna twarz i fajne długie kręcone niesfornie włosy. Od razu skraca dystans i czaruje uśmiechem. Spokojna, uwodzicielka Jak w tytule GFE


🏠 Lokal (★★★★★)

Chodkiewicza. Lokal czysty, łazienka wyposażona we wszystko, żele,szczoteczki, dezodoranty. Mimo,że wiedziałem,że jest Dominisia to nie widziałem ani jej ani jej amanta. Cicho, kameralnie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jest bezpośrednia, uśmiechnięta i kulturalna. Czuć na wejściu świeżą erotyczną atmosferę. Dla mnie bomba.Sprawia naprawdę wrażenie jakby jej się chciało i traktuje człowieka w miły sposób a czytając opinie tutaj i ówdzie o co poniektórych bohaterkach to aż strach nawet zawierzyć w opinie bo połowa to auto. Sprawdzone lokale to podstawa.


⚡ Akcja (★★★★★)

Dla fanów delikatniejszej akcji i takiej też oczekiwałem. Fajnie się wczuwa i dzięki temu mamy poczucie bliskości, pozycja na misjonarza i od tyłu przy wzajemnych całusach. 100% GFE.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebcio przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferarudadługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckikolczyki w sutkachautentyczne zdjęciaprzyjmuje z inną divądużo żeli w łazienceczysty lokalduże łóżkonowe budownictwolubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumsłodka lolitawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferasuper dziewczynacałujezadbanaciasnadyskretniekonieczne potwierdzeniesuper higienacicha koleżanka obokustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSyciężko się umówićdelikatnanaturalnaskyn bez lateksu

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.