🚺 Sara 20 GFE (+3), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Sara 20 GFE
Zaproponuj pseudonim...
60% korzystających poleca (+3/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2020
Cena za 30 min.200 PLNLuty 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sara 20 GFE napisane przez naszych użytkowników.

Yaskier » polecił » Sara 20 GFE17 Lutego 2020, 15:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 4


Zdjęcia zgodne, servis zgodny, wiek również. Polecam


📞 Ustawka (★★★★★)

Uroczy głos przez telefon, zachęcający. Umówienia na czas.


👁 Diva (★★★★★)

Kobiece kształty, piersi duże lekko opadające. Talia widocznie zarysowana, buzia śliczna burza loków okalająca twarz i piersi. Mistrzostwo


🏠 Lokal (★★★★★)

Dobrze usytuowany, wejście z boczku, bez ciecia. Urządzony dobrze, niezbędne wyposarzenie, pokój dosyć duży ,ładny.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Tu mamy do czynienia z GFE, Diva kontaktowa uśmiechnięta jak koleżanka z gimnazjum. Do tego młoda, kokietka taka z apetytem. Przytula się i całuje można bardzo miło spędzić czas. Niestety mojego było mało na pewno zjawie się ponownie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zarówno sex jak i fbg wykonane prawidłowo w seksie dużo więcej namiętności i aktywności, fbg zdaje się jak by się nakręcała, sprawiała wrażenie niekoniecznie nieobecnej a raczej namiętnej. Zamknięte oczy z tego co pamiętam miała dosytć często moja ex, co wskazywałoby na namiętne zbliżenie a nie na negatywne odczucia... dlatego tez ocenia m to bardzo dobrze.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yaskier przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, przytulanie, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekluźna atmosferarudaduże cyceduża pupadługie włosyładna twarzkolczyki w sutkachautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalinteligentnakobieta z klasądyskretne lokumjednorazowe szczoteczkiszerokie biodrasuper higienaładny zapach w lokaludelikatnanaturalnaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy
mmm332 » napisał o » Sara 20 GFE10 Lutego 2020, 1:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-10
napisanych opinii: 1


Nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak się spodziewałem, zazwyczaj robię rozeznanie


📞 Ustawka (★★★★★)

na dwa telefon


👁 Diva (★★★★☆)

Dużo mniej atrakcyjna niż na zdjęciach aczkoleiwk ma figurę zachęcającą, kształty nawet jak nie zadbane to i tak za nimi się chłop będzie uganiał.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

słabe łóżko, psuje zabawe... oprócz łoża 7/10 ale jednak łózko jest kluczowe.........


☕ Atmosfera (★★★★☆)

W przerwie jak z dobra koleżanką, umie pogadac tak na luźno i że stwierdzasz ze fajna laska. Ta atmosfera jednak jej sie nie udziela w seksie gdzie wydawała mi się spięta.
spodziewam się ze zyskuje przy blizszym poznaniu, ale taka profesja...


⚡ Akcja (★★★☆☆)

okej, ale... nie akręca się, akcja z jej strony najchętniej ograniczona do minimum. godzi się na więcej ale nie chętnie, namawianie trochę jak z jajkiem... Spodziewałem się więcej. 5/10


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja misjonarskaoral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Mmm332 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

brak inicjatywymiła rozmowaretuszowane zdjęciaładna twarzcellulitzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjewycofanato nie jej bajkaustawka na 2 telefony
Zonoz » polecił » Sara 20 GFE27 Stycznia 2020, 7:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-16
napisanych opinii: 2


Fajna i ładna dziewczyna oferująca spotkanie typu GFE, z dobrym dojazdem. Atmosfera jak z wypadu do koleżanki na kawę zakończoną czymś więcej.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bezproblemowo - jeden telefon +sms.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna wysoka dziewczyna z ładnymi lokami. Proporcjonalnie zbudowana, fajny tyłek, ładny biust. Bardzo ładna twarz, z której nie schodzi uśmiech.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nowe budownictwo, czysty lokal. W łazience wybór kosmetyków (wraz z szczoteczkami do zębów i dezodorantem), czyste ręczniki. Minus za skrzypiące łóżko.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak z koleżanką, można pogadać o wszystkim i dużo się pośmiać razem. Bardzo miła dziewczyna.


⚡ Akcja (★★★★★)

Na dzień dobry fajny, mokry oral, potem pieszczoty, przytulanki, pocałunki. Pozycje od tyłu (super!) i na jeźdźca (też super!).


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)handjobseks klasycznypozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczeniagłębokie gardłolizanie jajekspódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zonoz przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, handjob, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąkasa po spotkaniuproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferarudawysokacyce do hiszpanadługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckikolczyki w sutkachzgrabnalokiautentyczne zdjęciaprzyjmuje z inną divączysta łazienkaczysty lokalduże łóżkonowe budownictwofajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkajednorazowe szczoteczkiprzeorane łóżkoszerokie biodraerotyczna atmosferasuper dziewczynacałujefajna kobietazdystansowanazadbanawytrwałasuper higienanaturalnaodpisuje na SMSy
Boodzioo » napisał o » Sara 20 GFE25 Stycznia 2020, 20:16Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-25
napisanych opinii: 7


ładna...


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

8/10. Figura w kszałcie gruszki - kobieca. SZczupła ale troche otłuszczona, mogłaby nie tyle co schudnąć a sie ubić , poćwiczyć. Twarz ładna - 8/10. Ładne włosy


🏠 Lokal (★★★★★)

Nowy i zadbany w łązience dużo przyborów. ŁÓzko dużo było wygodnie.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

nienajgorsza i nie najlepsza. Jakaś rozmowa jest bez większego angazowania się. Uważa żeby za dużo od siebie nie dać.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

lodzik nudny, ale przynajmniej bez zebów 6/10. Seks - ładna buzia i piersi misjonarz lepiej idzie. Wada - stosuje dużo żelu. 7/10
Fajnie było zaliczyć ale nie ma tej atmosfery powrotu.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunkiprzytulanieseks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Boodzioo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługimiła rozmowaduża puparetuszowane zdjęciaszczupłaładna twarzcellulitczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjenudnoustawka na 2 telefony
Jebcio » polecił » Sara 20 GFE19 Stycznia 2020, 5:09Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 9


Poznałem Sarę na spotkaniu w styczniu z Dominiką Priv(recenzja później) i byłem zauroczony. Telefon potwierdził mega pozytywne nastawienie, urok i wdzięk.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dzwoniłem o 10, spotkanie na 11, bez obsówki. Sara prosi o potwierdzenie.


👁 Diva (★★★★☆)

Przemiłe dziewczyna młoda 20 lat dla fanów kobiecych kształtów jest w sam raz, pełne bioderka, pupa okrągła i biust 4. Całość harmonijna i spójna. Nie zdarza się często naprawdę śliczna twarz i fajne długie kręcone niesfornie włosy. Od razu skraca dystans i czaruje uśmiechem. Spokojna, uwodzicielka Jak w tytule GFE


🏠 Lokal (★★★★★)

Chodkiewicza. Lokal czysty, łazienka wyposażona we wszystko, żele,szczoteczki, dezodoranty. Mimo,że wiedziałem,że jest Dominisia to nie widziałem ani jej ani jej amanta. Cicho, kameralnie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jest bezpośrednia, uśmiechnięta i kulturalna. Czuć na wejściu świeżą erotyczną atmosferę. Dla mnie bomba.Sprawia naprawdę wrażenie jakby jej się chciało i traktuje człowieka w miły sposób a czytając opinie tutaj i ówdzie o co poniektórych bohaterkach to aż strach nawet zawierzyć w opinie bo połowa to auto. Sprawdzone lokale to podstawa.


⚡ Akcja (★★★★★)

Dla fanów delikatniejszej akcji i takiej też oczekiwałem. Fajnie się wczuwa i dzięki temu mamy poczucie bliskości, pozycja na misjonarza i od tyłu przy wzajemnych całusach. 100% GFE.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebcio przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestiędowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferarudadługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckikolczyki w sutkachautentyczne zdjęciaprzyjmuje z inną divądużo żeli w łazienceczysty lokalduże łóżkonowe budownictwolubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumsłodka lolitawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferasuper dziewczynacałujezadbanaciasnadyskretniekonieczne potwierdzeniesuper higienacicha koleżanka obokustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSyciężko się umówićdelikatnanaturalnaskyn bez lateksu

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.