🚺 Elwira (-1), Częstochowa

🚺 Znana jako:

  • Elwira
  • Jessica
  • Laura
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Elwira napisane przez naszych użytkowników.

Tygrys » odradził » Elwira12 Stycznia 2020, 17:30Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-22
napisanych opinii: 5


Szwagry szerokim łukiem omijać tą Dive chyba że chcecie stracić czas i nerwy na cię-żki przypadek albo dobro aktorkę tego do końca nie mogłem rozgryzc w co ta Lala gra. Wiem jedno Diva laska tnie hurtowo na swój atrakcyjny młodzieńczy wygląd.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Wykonałem dwa telefony rozmowa była z telefonistka. W czasie rozmowy wszystko na plus.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Warunki Diva ma świetne młoda zgrabna fajna lolita z wyglądu. Ale gdy zostaniesz już w jej mieszkaniu to zaczyna się jazda niczym w horrorze. Dziewczyna zaczyna mówić że leczy się psychiatryczne ma depresję. Ma zmienne humory raz się śmieje raz płaczę i na przemian. Raz warczy raz ryczy. Nie mam słów jak to określić. Albo Dziewczyna ma swoje problemy psychiatryczne albo jest świetną aktorka dramatyczną.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal wporzadku.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Po przekroczeniu progu mieszkania czułem się niczym na planie jakiegoś dramatu. Zmiany akcji co chwila. Spotkanie dopialem do jednego finału i ucieklem od Divy.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Gdy już się już odswiezylem wracam do pokoju uciech. Panna wraca kładzie się na łóżku i każe mnie masować myślę sobie kto tu płaci i komuś się chyba rolę pomyliły. Ale dobra. Zaraz jej ostro zwracam uwagę a ona mi mówi że ma problemy emocjonalne że ma depresję i leczy się psychiatryczne. Raz się zaczyna śmiać raz płakać. Dobra dam jej szansę w końcu zapłaciłem za spotkanie 150zlotych. Ponaglam Laske a ona zaczyna warczec ryczeć ale w końcu się wkurzylem i ona się ugiela i zaczęła robić mi loda. W końcu doszłem w jej ustach i Diva natychmiast poleciała do kosza wypluc do kosza sperme. Po tym dramacie szybko się ubralem i ucieklem z mieszkania. Ogólnie rada dla szwagrów omijać tą Dive szerokim łukiem.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczeniafinał w ustach

💵 Czas i koszt spotkania

Tygrys przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Częstochowa.

🔤 Tagi

brak szacunku do klientadrażliwajak za karęzgrabnaczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćpatologiażenadaagresywnaoszustkarozmowa z telefonistkąkłamie przez telefon

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.