🚺 ANGELA GFE (+2), Poznań

🚺 Znana jako:

  • ANGELA GFE
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z ANGELA GFE napisane przez naszych użytkowników.

Pammpomidor » polecił » ANGELA GFE11 Lutego 2020, 13:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-11
napisanych opinii: 2


Mocno uszczupla portfel. Taka cena to jednak jak z kosmosu. Przy 250 byłoby 10/10 ale przy 400 to samo się rozumie...


📞 Ustawka (★★★★★)

Standardowa. Ton normalny. Bez obsuwy ani wystawki.


👁 Diva (★★★★★)

Wygląda jak boska mamuśka. Tak do 40 lat bym jej dał, twarz i piersi lecą do dołu, reszta trzyma się tak jak u niektórych nie ma nawet w najlepszym momencie życia. Opalona,, skóra jak wygrana na loterii u pana bozi.Kształty pierwszorzędne, nie ma zadnych powodów do komleksów choćby nawet chciała. IMO nie jest to wyuzdana małolata, tylko MILF, i lepiej mieć to na uwadze bo na pewno i sama bohaterka 15 lat temu wypadała ze 2 punkty lepiej


☕ Atmosfera (★★★★★)

Myślę ze inteligentniejsza od większosci jej klientów, umie sympatycznie i ogólnie, umie w ludzi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodowanie 8/10 więcej niż poprawnie ale do szlańestwa z rozkoszy trochę brakuje. Akcja główna lepiej, to już czuć klimat pięknej doświadcoznej milfy która wie co i jak. Akcja aż płynie. 10/10.
GFE niby jest, niby nie, dla mnie to było bardziej w dobry profesjonalizm


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pammpomidor przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : GFE, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaMILFbrunetkaszczupłaładna twarzopalonarzeczowy kontaktzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasądoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanauczciwawytrwałasuper higienaustawka na 2 telefony
roberto » polecił » ANGELA GFE10 Stycznia 2020, 15:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-04
napisanych opinii: 13


druga Angela, tym razem trochę droższas impreza, ale niech jej tam będzie


📞 Ustawka (★★★★★)

Uprzeejmy ton, miła rozmowa klarowne wskazówki. Dobrze poszło bo do spotkania doszło i dodatkowo na czas.


👁 Diva (★★★★☆)

Apetyczna, zgodna z ogłsozeniem pod kątem wieku i urody tak mniej więcej. Piersi ma opadające różniące się mocno od pokazanych. Dużego zaskoczenia nie było,, już ja wiem jak te ogłoszenia wyglądają a jak jest realnie. Nie mniej za brak oszuania z wiekiem i wyglądanie na ten wiek apetycznie - chwalę.


☕ Atmosfera (★★★★★)

jak z kumpelą, symaaptycznie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zgodnie z umówieniem, z przerwie sama podejmuje inicjatywę na drugi raz - skutecznie, nawet trochę pogoniła z cego wyszło nie ze szybciej wyszedłem a ze sie dluzej pobawiłem (czy taki by zamiar nie wiem) ale wyszło mi to na dobre. Serwi ma bardzo dobry jest staranna jest uwazna nie narzuca i słucha próśb i podpowiedzi. Seks udany. Całe sptkanie udane.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanie (+1)handjob (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Roberto przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, przytulanie, handjob, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFbrunetkaobwisłe piersiszczupłazgrabnaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjedoświadczonawychodzi z inicjatywąerotyczna atmosferazadbanaposłusznauczciwawyrozumiałaustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.