🚺 Lyn (0), Częstochowa

🚺 Znana jako:

  • Lyn
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Lyn napisane przez naszych użytkowników.

leo » napisał o » Lyn30 Listopada 2017, 18:07Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 28


Dodatkowo płatny anal, fajna dziura, reszta średnia


📞 Ustawka (★★★★★)

Dzwonię ze 3 razy, dogadałem się na kiedy i potwierdzenie pol godziny wczesniej, zachęcała, mowila co w ofercie, miła gadka.


👁 Diva (★★★☆☆)

Zdjecia dużo lepsze, myslalem ze twarz będzie gorsza a zawiodlo mnie glownie cialo. Zaniedbana, calkiem fajna figura ale jakas taka szara i nie wyglada zdrowo. Wygląda na więcej niż 30 lat. Cycki sztuczne. Poza tym czysta, ogolona i ladnie ubrana.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

stare budownictwo, troche trudno się odnaleźć i zaparkowac ale samo mieszkanie w miare ogarnięte, tylko łazienka mala. ręcznik, płyn do ust i zele OK


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

chamstwa nie ma, są pytania o coś do picia i o przebieg calego spotkania, zapro do lazienki i po powrocie rozliczenie


⚡ Akcja (★★★★☆)

daje się trochę pomacać ale jakiejs fajnej reakcji z jej strony na to nie ma. Z inicjatywą na początku słabo. Sam się musiałem wziąć za nią. FBG ujdzie aczkolwiek żadnych rewelacji nie ma, ząbków nie wyczułem, dosyć głeboko i mokro, bez gumy i narzekania. Cipka trochę luźna ale nie mocno. Za anal dodatkowo trzeba sypnąc hajsem, 50 zł. Za to tutaj ciasniutko, czysta dziura. Finał na cyckach, nie bierze do pyska i twarz. Nie zaliczam spotkania do nieudanych, jednak to nie jest akcja za tyle pieniędzy.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało, seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Leo przejebał 350 PLN (300 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: seks analny.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, seksowna bielizna, szpilki, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Częstochowa w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, brak inicjatywy, podatna na sugestię, proponuje coś do picia, blondynka, niska, szkieletor, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, warunki PRL, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.