🚺 laseczka do konca (+10), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • laseczka do konca
  • Namiętne usteczka Warszawa
  • Namietni usteczka
Zaproponuj pseudonim...

🔤 Tagi [?]:

jak z koleżanką (9), ciągnie jak odkurzacz (9), miła rozmowa (8), podatna na sugestię (8), ustawka na 2 telefony (8), MILF (8), bierze po same jaja (7), luźna atmosfera (7), czysta łazienka (6), doświadczona (6), rzetelnie podchodzi do pracy (6), zadbana (6), od razu przechodzi do akcji (6), uczciwa (5), dobra i tania (5), czysty lokal (5), fajne proporcje (5), fajna kobieta (4), blondynka (4), lubi to (4), przy FBG nie używa rąk (3), zgrabna (3), wychodzi z inicjatywą (3), warunki PRL (3), duża pupa (2), zajebiste cycki (2), sympatyczna (2), cyce do hiszpana (2), świetny tyłek (2), przyjmuje z inną divą (2), wytrwała (2), 2 finały w cenie (2), dobrze wyposażony lokal (2), energiczna (2), rzeczowy kontakt (2), duże cyce (2), przy oralu patrzy w oczy (2), autentyczne zdjęcia (1), erotyczna atmosfera (1), servis zgodny z ogło. (1), długie włosy (1), dużo żeli w łazience (1), dyskretnie (1), ładna twarz (1), 1 finał w cenie (1), posłuszna (1), duże łóżko (1), odbiera telefony w trakcie (1), ruch jak na dworcu (1), fajnie jęczy (1), nieświeże ręczniki (1), sama zmienia pozycje (1), naturalna (1), przyjmuje sama (1), sztuczne piersi (1), jędrne cyce (1), super higiena (1), szczupła (1), masywna sylwetka (1), proponuje coś do picia (1), królowa loda (1), wyrozumiała (1), mały prysznic (1), ciężko się umówić (1), nie patrzy na zegarek (1), rozmowa z telefonistką (1), kobieta z klasą (1), jest gdzie zaparkować (1), dowolna ilość zbliżeń (1), odpisuje na SMSy (1), chętnie połyka (1), wanna (1)
100% korzystających poleca (+10/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.130 PLNPaździernik 2020
Cena za 30 min.100 PLNLipiec 2020
Cena za 15 min.100 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z laseczka do konca napisane przez naszych użytkowników.

mlodyklient » polecił » laseczka do konca22 Listopada 2020, 19:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-11-22
napisanych opinii: 1


Byłem u niej już 2 razy. Spotkania udane. Diva miła dla klienta, atrakcyjna i godna polecenia. Za 1 i 2 razem wyszedłem od niej spełniony i uśmiechnięty. Jeszcze pewnie się z nią za jakiś czas umówię.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Odpisuje na SMSy. Jak nie ma czasu to mówi, o której godzinie będzie miała czas. Ruch jak na marszałkowskiej ma dużo klientów, bo dobrze wykonuje swoją robotę.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna, seksowna blond MILFetka koło 40 z fajnymi piersiami.Wiadomo, że wolałbym jakąś dwudziestkę, ale to drożej kosztuję, a tu ładna, zadbana blond MILFetka i fajny seks za 130 zł/h.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie w bloku, czysto, świeże ręczniki i męskie zele w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Diva bardzo miła dla klienta, w przerwie między pierwszym, a drugim spełnieniem można z nią porozmawiać. Pozwala się dotykać. Płatność przed. Po powitaniu i płatności łazienka, a po łazience przejście do akcji.


⚡ Akcja (★★★★★)

Tutaj zajebiste doznania. Najpierw hiszpan w jej fajne piersi, potem lodzik bez gumki. Bardzo dobrze potrafi sprawiać przyjemność mężczyźnie ustami i możną też ją posuwać głęboko w usta (facefucking). Po bardzo przyjemnym lodziku i facefuckingu zakłada gumkę ustami i bardzo przyjemny seks w jej słodką pusię w różnych pozycjach. Skończyłem w gumce. Podczas przerwy można z nią fajnie, bardzo miło porozmawiać jak z koleżanką. Można ją dotykać. Nie jest niedotykalna. Pozwala na delikatne klapsy. Potem drugie podejście. Za drugim razem nie dałem rady dojść, ale to moja wina, gdyż nie zdążyłem się wystarczająco zregenerować przed drugim razem. Gorąco Polecam. Mało kasy ubywa, a doznania seksualne zajebiste.


⚡ Przetestowane usługi

klapsy w stronę divyseks hiszpański (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)facefuck (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mlodyklient przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : klapsy w stronę divy, seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, facefuck, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ochota.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąk2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńprzy oralu patrzy w oczyjak z koleżankąodbiera telefony w trakcienie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferablondynkacyce do hiszpanaduże cyceduża pupaświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckirzeczowy kontaktmasywna sylwetkadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalprzyjmuje samawannafajnie jęczykobieta z klasądobra i taniadoświadczonawychodzi z inicjatywąfajna kobietazadbanaposłusznauczciwawytrwaławyrozumiałasympatycznadyskretniesuper higienaservis zgodny z ogło.naturalnaodpisuje na SMSyruch jak na dworcu
Wiercipek » polecił » laseczka do konca23 Lipca 2020, 12:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 16


W zasadzie wszystko już o niej napisane co warte opisania. Konkretna babka w średnim wieku


📞 Ustawka (★★★★★)

Normalna polecam się i mówić np na pół godziny bk nie trzeba się z nią ceregielicc i w te pół godziny można zrobić to samo co czasami w godzinę z inną mniej zaangażowana, po prostu bardziej leniwą


👁 Diva (★★★★☆)

Diva około 40 tak jak mówicie. Daje rade


☕ Atmosfera (★★★★★)

Konkretna w pół godziny można wszystko ogarnąć i wyjść zadowolonym co też świadczy o tym ze umie odpowiednio podejść do zadania. a zdecydowanie nazwałbym ja właśnie taka zadaniową kobitką


⚡ Akcja (★★★★★)

9/10 tanio i zajebiscie. Unie i chce dogodzić więc wychodzisz zadowolony. Lodzik 10/10 mistrzyni. Operowanie kutasem to ewidentnie jej pasja. Anioł nie kobieta a w portfelu wiele nie ubywa ?


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wiercipek przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi todoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalfajna kobietazadbanauczciwaustawka na 2 telefony
brocha » polecił » laseczka do konca15 Lipca 2020, 20:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-07-15
napisanych opinii: 7


Taniio i dobrze zaruchasz właśnie pod tym telefonem .


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka przez telefon nie robi probelmo.w


👁 Diva (★★★★☆)

Diva około 40. Taka Milfetk.a .
Mnie kreciła jeszcze prze to jej podejście fajne do sprawy. Niebrzydka jak na swój wiek figurą bardzo dobrze daje rade i ma fajny charekter podejscie temperamten nazywaj to jak chcesz wazne ze dziala 🙂


☕ Atmosfera (★★★★★)

praca przymusowa to to na pewno nie jest. moze troche jej wszystko jedno wiec jak ma sie bawic dobrz elub zle to wybiera dobrze, tak mi si ewydawało po spotkaniu z nią 🙂 bardzo to szanuje 🙂


⚡ Akcja (★★★★★)

lodzik elegncja FRANCJA mokro gleboko doświadczony MILF nie ma to tamto. seks z nią jak chcesz tak masz kobieta bezproblemowa.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Brocha przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi towychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalerotyczna atmosferazadbanaustawka na 2 telefony
wafacik » polecił » laseczka do konca25 Czerwca 2020, 20:27Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-04-22
napisanych opinii: 5


Fajna, tania i w ogóle nie marudna milfetka.


📞 Ustawka (★★★★★)

trochę tel a trochę smsy. podziałało. 🙂


👁 Diva (★★★★☆)

po 40, zadbana, dba o siebie. 6/10 uczciwie. Na pewno nie miałem wewnętrznego dylematu czy aby na pewno chce ją przelecieć 🙂


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Po prostu wystarczająco dobra, To diva a nie koleżanka i tak też to mniej więcej wygląda.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Głeboko bierze do buzi z dobrym wyczuciem i dobrą techniką. Dobry jest z nią kontakt obraca się ją jak złoto. Nie ma zbędnych luzów, troszkę reaguje, nie zachowuje się jakby jej nie było. Generalnie jest adekwatnie do stawki. no hyba że szukasz nie wiadomo czego to możesz się zawieźć.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wafacik przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFzgrabnafajne proporcjedoświadczonazadbanauczciwaustawka na 2 telefony
noposaran » polecił » laseczka do konca25 Maja 2020, 22:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-25
napisanych opinii: 7


zostawiam pannie pozytywną recenzję. zasługuje na nią, nawet jeśli daleko jej do czołówki.


📞 Ustawka (★★★★☆)

ustawka z trudnościami, czyli problemem ze złapaniem kontaktu. potem z górki.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva po 40, 35 to na pewno już dawno ma za sobą. Czyli i fotki i wiek do poprawki w ogłoszeniu. Wygląda tak o, jak na 40 + nienajgorzej ale jest wiele lepszych. Nie wiem czy to konkurs, raczej nie więc chyba nie ma co się przypierdalać 😛 Lipy nie ma, pani się dzielnie trzyma i o siebie dba a to najwazniejsze.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera zwyczajna. Bez lipy. Jest troszkę znudzona bo robi to od wielu lat ale to nic takiego.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Dobrze. nie bardzo dobrze, ale dobrze. Stara się na tyle na ile wymaga przyzwoitość. Laskę nieźle ogarnia i nawet urozmaica i kombinuje. Czuć znudzenie bo latka w branży lecą, ale to i tak dobrze wypada. No i zwłaszcza że tanioszka.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Noposaran przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to maj 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczbierze po same jajamiła rozmowaMILFczysta łazienkaczysty lokaldoświadczonafajna kobietazadbanauczciwaustawka na 2 telefony
jebaniutki » polecił » laseczka do konca8 Lutego 2020, 21:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-08
napisanych opinii: 9


Kobieta pierwszego wyboru przy ochocie na profesjonalnego francuza, dossanego i pewnego.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na 2 telefony, konkretna


👁 Diva (★★★☆☆)

czterdziestka, plus minus. 5/10 ale dupa 8/10. Ciała dobrze nie ocenię bo upatrzyłem sobie ją ściśle na loda. Z tego co słychać Ukrainka.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Przyjmuje z jakąś drugą divą, mieszkanie standard kiepski, takie stare ale nie dramatyczne.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Konkretnie. Wpadam na szybko i szybko zabiera się za małego. Atmosfera jest z tych "profesjonalnych" ale usługa jest tak dobra, że to żadna wada. Tu się po to idzie. Taki adres taki mają klimat.


⚡ Akcja (★★★★★)

Frncuz bez gumy z połykiem, z dosaniem do ostaniej kropli, bez zadnego zęba z idelanym naciskiem, zmiennym tempem, powinna otworzyć jakąś szkołe obrabiania pały 😀


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebaniutki przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 15 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkrzetelnie podchodzi do pracychętnie połykabierze po same jajajak z koleżankąluźna atmosferaMILFświetny tyłekprzyjmuje z inną divąwarunki PRLdobra i taniafajna kobietasympatycznakrólowa lodaustawka na 2 telefony
Boodzioo » polecił » laseczka do konca26 Stycznia 2020, 22:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-25
napisanych opinii: 7


📞 Ustawka (★★★★☆)

przez telefon, uwaga bo potrafi oddzwonić jak cos się dogodnie zmieni i pamięta. to jak zwwsze plus i minus zalezy kto ma jaką sytuacje


👁 Diva (★★★★☆)

MILF 7/10 zadbana, po twarzy widać że nie jest to pierwsza młodość do ciała nie mam nic, zresztą przy lodzie to drugorzędna sprawa


🏠 Lokal (★★★★☆)

starszy i lokal i urządzone po dawnemu jednak czysto.


☕ Atmosfera (★★★★★)

konkretnie przystępnie. czego więcej w 15 minut. Nie ma czasu na głupoty. Normalna miła kobieta i nie przecenia się, nie duzo bierze same pozytywne zalety tylko wracać i czerpać. Mądrzejsza niz te paniusie


⚡ Akcja (★★★★★)

Na spokojnie whodzę wprowadza mnie do środka jasno instruktaż, mamy 15 minut więc nie ociąga sie szybko przechodzi do konkertów. Co do loda - 9/10/Wyssane, zadbane o wszystko. Intensywnosc podeszłam i idealniew gust. Wizyt planuje więcej bo na loda to w sam raz, do seksu lubie sobie dobrac, poprzebierac i co raz zmienic, jak to facet ale do loda to kobieta ekstra machina - i jeszcze cena kusząca.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boodzioo przejebał 50 PLN podczas spotkania trwającego 15 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (50 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFczysta łazienkaczysty lokalwarunki PRLfajne proporcjedobra i taniaenergicznadoświadczonazadbanauczciwawytrwałaustawka na 2 telefony
wpizdzik » polecił » laseczka do konca30 Maja 2019, 15:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-30
napisanych opinii: 14


akcja na samego loda, kłopoty z umówieniem były, z powodu dobrej sławy divy


📞 Ustawka (★★★☆☆)

trudno ale sie udało, chociaz wyszedł sam lodzik, w pół godzinki któe nawet trwało krócej.
Spotkanie konkretne zaraz się zajęła mna porządnie, spust i pożegnanie.


👁 Diva (★★★★★)

Zdjęcia jej, są trochę poprawione ale jakby jej zrobić dobre zdjęcia, to bez poprawiania wyszłaby lepiej. Przez wiek kategoria milf, z czym ciało chyba wcale sięnie chce godzić. Cycki ma świetne, reszta też niczego sobie, seksownie ubrana, może swojej bym tak nie ubrał, ale jej pasuje.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

5/10, sporo rzeczy przydałoby się zmienić, żeby się wygodniej funckjonowało.


☕ Atmosfera (★★★★★)

na takie krótkie spotkanie to bardzo dobrze. pogadać nie było czasu, przez większość czasu buzia zajęta. To co moge ocenić to profesjonalne podejście i miła dla ludzi.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodzik, który wymiótł wszystko. 10/10 pod każdym względem. Ekstra technika i duże doświadczenie, wyczucie. Bierze głęboko ale tez można jej załadować głęboko, dobrze sobie radzi bez ząbków nawet przy posuwaniu pod same gardło. Podejście ma do rzeczy jak dobry ładny milf z filmów xxx. Sperma została w buzi.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)seksowna bielizna (+1)spódniczka mini (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wpizdzik przejebał 80 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (80 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, seksowna bielizna, spódniczka mini.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkrzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferablondynkazajebiste cyckirzeczowy kontaktzgrabnajędrne cyceautentyczne zdjęcianieświeże ręcznikifajne proporcjelubi todobra i taniadoświadczonaciężko się umówić
loop » polecił » laseczka do konca27 Września 2018, 23:49Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 3


Dobra opcja. Serwis okej, a finansowo jeszcze lepiej - pół h 70, cała h 100.


📞 Ustawka (★★★★★)

10/10 bezproblemowa, na dwa telefony


👁 Diva (★★★★☆)

7/10 cycki zrobione, trochę mi to przeszkadza bo wolę naturalne, ale pewnie większości to nie przeszkadza. ogólnie milfik całkiem zadbany, brzuszek lekko obwisły, ale bez tragedii.


🏠 Lokal (★★★★☆)

6/10 klimat prl w bloku, łazienka miniaturowa, pokój uciech dosyć ciemny


☕ Atmosfera (★★★★☆)

7/10 momentami lekko nieobecna ale ogólnie nie mam do niej żadnych zarzutów. miła rozmowa, proponuję kawę lub herbatę do picia


⚡ Akcja (★★★★★)

8/10 w nazwie namiętne usteczka ale widać że za pocałunkami nie szczególnie przepada, poza tym serwis okej. pół godziny to nie za dużo, ale obsługa sprawna, bez marudzenia, widać że lubi seks


⚡ Przetestowane usługi

pocałunkiseks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Loop przejebał 70 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (70 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ochota.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji1 finał w ceniejak z koleżankąproponuje coś do piciamiła rozmowaMILFblondynkasztuczne piersiczysta łazienkawarunki PRLjest gdzie zaparkowaćduże łóżkomały prysznicdobra i taniaenergicznaustawka na 2 telefony
Meszko » polecił » laseczka do konca30 Listopada 2017, 0:26Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-26
napisanych opinii: 16


Tanie i dobre usługi


📞 Ustawka (★★★★☆)

8/10 nie odebrala ta dupa ale potem oddzwaniała już ona, na miejscu już bez obsuwki


👁 Diva (★★★★☆)

no niezła trzeba przyznać. Nie jakas modelka, troche brzucha jest ale zadbana, nabita, cycki dobre. 7/10


🏠 Lokal (★★★☆☆)

przyjmuje z innymi pannnami, aleje jerozolimskie. Warunki mogą być. 6/10


☕ Atmosfera (★★★★☆)

kontakt łapie, milutka. Kulturalnie, pyta na ile się zostaje i bierze kasę, trochę formalnie ale nie psuje to atmosfery. Jedyne do czego się można przyczepic to ze w trakcie przerwy gadala z innym klientem. 7/10


⚡ Akcja (★★★★☆)

byłem na godzinkę za stówe. Obciąga dobrze i pozwala na face fucking a taka akcja mnie nakręca mocno więc spust w buzię i przerwa. I jak sobie gadalismy to stwierdzilem ze spuszcze jej się na twarz za drugim razem ale nie pozwoliła mi. Po przerwie pora na ruchanie i tutaj tez się spisuje, podatna na zmiany pozycji zadnej nie odmówiła, nie męczy jej ruchanie, można pukać do woli bez marudzenia. Nawet jakieś całowanie troche w międzyczasie. Trochę żal że druga dziura niedostępna bo warunki z tej perspektywy 10/10. oral 9/10 ruchanie 8/10


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)facefuck

💵 Czas i koszt spotkania

Meszko przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, facefuck.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ochota.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąMILFblondynkacyce do hiszpanaduże cyceduża pupaszczupładługie włosyprzyjmuje z inną divąlubi toustawka na 2 telefonyrozmowa z telefonistką

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.