🚺 Kamila (-1), Gliwice

🚺 Znana jako:

  • Kamila
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNListopad 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kamila napisane przez naszych użytkowników.

Merlinmanson » odradził » Kamila2 Grudnia 2019, 18:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-21
napisanych opinii: 5


Dziewczyna sporych gabarytów, z twarzy ładna, ale brak zaangażowania pozostawia negatyne odczucia.


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

Namiar z Roksy, dzwoniłem tego wieczoru do kilku dziewczyn ale pierwsza z jaką udało się spotkać to Kamila. Bez problemu podała adres.


👁 Diva (★★★☆☆)

Wiek dziewczyny chyba zgodny z opisem, z buzi ładna, jest osobą z nadwagą, ba nogach celulit, ale jak to często bywa u pulchnych pań cycki sporej wielkości , skóra gładka przyjemna w dotyku. Dziewczyna z wydaje się być miła.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal znajduje się obok rynku ul.plac Inwalidów Wojennych 7. Jest tam mega ciężko znaleźć miejsce parkingowe w dodatku trzeba pamiętać że jest to strefa płatnego parkowania, i trzeba zakupić bilecik żeby potem nie musieć się zadawać ze strażą miejską. Nadomiar złego wejście do budynku jest przez podwórko na które si3 wchodzi od innej ulicy?. Samo mieszkanie fajnie odnowione, fajny prysznic, ale trzeba uważać przy wychodzeniu z kąpieli bo w łazience są jakieś kafelki na których mokrą nogą nie ustoisz i omało się nie połamałem, jak bym j....oł.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Po zapłacie pod prysznic, wracam do pokoju a laska ogląda telewizor i pali sobie papierosa w ogule nie zwracając na mnie uwagi. Pomyślałem że już się będę w domu tłumaczył z tego smrodu papierosowego. Zaczłem dobierać się do zapakowanej Kamili a ona bez reakcji paliła i szpakała w tv. Skończyła palić i się rozebrała, tak jak już pisałem jest puszysta, ale z buzi ładna, czysta nie wyczułem żadnych niemiłych akcentów. Pocałowałem jej pirsi a ona do mnie: no to kładź się i zabrała się za loda. Byłem na strasznym głodzie więc pała stała w moment, nawrt trudno mi opisać umiejętność lodowania. I padło pytanie ja k wolisz od przodu czy od tyłu, stwierdziłem że przy sporych rozmiarach dziewczyny głębiej ją spenetruję od przodu. No to ona kładzie się naprzrciw mnie rozkłada nogi i łapie za wacka bez żadnego ogumienia. No i szybka ewakuacja.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Sztywna atmosfera, lód którym nie zdążyłem się delektować. I próba stosunku bez gumy. A z buzi mogło być całkiem fajnie. Byłem niecałe 15min.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1)klasyk bez zabezpieczenia (-1)pozycja misjonarska (-1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Merlinmanson przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks klasyczny, klasyk bez zabezpieczenia, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Gliwice.

🔤 Tagi

brak inicjatywykłoda w łóżkuprzycina na czasieBBWrudaduże cyceduża pupaładna twarzcellulitjebie fajkamiczysta łazienkaczysty lokalmałomównanudnożenadaszerokie biodrapozwala na wszystko

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.