🚺 Czuła kochaneczka (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Czuła kochaneczka
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNLuty 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Czuła kochaneczka napisane przez naszych użytkowników.

Jedi » polecił » Czuła kochaneczka11 Marca 2019, 17:26Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-08-16
napisanych opinii: 10


Relacja z RZESZOWA, miasta w którym regularnie się zjawia


📞 Ustawka (★★★★☆)

3 telefony, nie zawsze możliwa ustawka, bo bywa raz na jakiś czas, dość regularnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Stawiam na 35, nie wiem co to za podany w ogłoszeniu? Ale tyle to na pewno nie w tej dekadzie miała 😀 W niczym jej to nie umiejsza, jest ładnej urody i z figurą zadowalającą. 8/10 w kat. 35-40


🏠 Lokal (★★★★☆)

wynajem, okej


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajna kobieta to fajna atmosfera. Wygląda na zadowoloną z życia jakie by nie było


⚡ Akcja (★★★★★)

Perfekcyjny lodzik. Dossany, z kulami , ze wszystkim co być może. Pojęła sztukę do perfekcji i bardzo broni tym cene. Wykonuej masaz i potrafi się zająć ciałem gdy kutas jeszcze nie gotowy na drugą runde. Aktywna seksualnie caly czas i do kazdej pozycji przyłożona jak nalezy. a wrażenia z loda to nie z tej ziemi i jak ładunek laduje w jej uroczej przemiłej buźce


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jedi przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, szczupła, świetny tyłek, ładna twarz, rzeczowy kontakt, zgrabna, przyjmuje sama, fajne proporcje, lubi to, inteligentna, kobieta z klasą, doświadczona, napalona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Meszko » napisał o » Czuła kochaneczka26 Listopada 2017, 19:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-26
napisanych opinii: 16


Trochę za wysoko się ceni, ale w porządku diva. płaci sie głównie za pukanie perfekcyjnej lali


📞 Ustawka (★★★★★)

Na dwa telefony, pod blokiem a 5 minut maks poczekałem, czyli profesjonalnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Oczywiście lat ma troszkę więcej niż w ogłoszeniu, ale wygląda perfekcyjnie. Twarz cudna, pełne usta, włosy, oczy, wszystko świetnie. Kiedyś chyba miała trochę problemów z cerą, ale nie psuje efektu. Ciało jędrne, sprężyste, cycki poza skalą 11/10 tyłek też cudny. Marzenie. W dodatku kulturalna, miła, komunikatywna. Trochę tatuaży ma.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Duże lustro w pokoju, łazienka posprzątana, warunki dobre i było gdzie zaparkowac. Łóżko trochę już szwagrów przeszło , da się odczuć.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Zagaduje, chociaz o sobie woli zbyt wiele nie zdradzać. Trochę sztywno na początku


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Pyta na co ma się ochotę, przygotowywała się w łazience kilka minut, kasa przed ale bez jakiegoś kwasu. Dosyć namiętna, pozwoliła mi na minete na początku, cipka czysta, pachnąca. Potem się odwdzięczyła tym samym – 69. poprawnie wyszło, miewałem lepsze lodziki.. Głęboko, delikatnie, z wyczuciem, nie niecierpliwiła się jak to niektóre mają w zwyczaju. Daje się bawić cyckami i widać że jej to odpowiada Nie udaje porno aktorki. Seks w sumie przeciętny. Było od tyłu i na łyżeczkę. Wyszło poprawnie. Zjazd w kalosza, trzeba dopłacać za ciekawsze rzeczy. Zasiedziałem się trochę jak się potem okazało, ale nie wyganiała mnie. Współpracuje. Ale jednak trochę za drogo, fajna lala, ale mogłaby się postarać bardziej za tyle pieniędzy. Za 2 stówki nie miałbym żadnych zastrzeżeń.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, głębokie gardło (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Meszko przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : przytulanie, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, głębokie gardło, pozycja 69, minetka, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Gocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, wysoka, zaniża wiek, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.