🚺 Dominika Priv (+4), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Dominika Priv
  • Dominika GFE
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNPaździernik 2019
Cena za 30 min.200 PLNListopad 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Dominika Priv napisane przez naszych użytkowników.

Wiercipek » polecił » Dominika Priv11 Listopada 2019, 18:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 10


fajna dziewczyna dobrze określone ze dzikuska w akcji


📞 Ustawka (★★★★★)

sprawnie odpisuje i odbiera jak moze w rozmowie ogarnięta


👁 Diva (★★★★★)

8/10 ładna uśmiech uroczy i w akcji temperamencik wychodzi dodaje jej urok. nie wiem czy wypada tak mówić, ale ma predyspozycje do tego zajęcia


🏠 Lokal (★★★★★)

bardzo ładnie i czysto. z lokalami bywa roznie tu bardzo jest na plus


☕ Atmosfera (★★★★★)

na wejściu miła i taka "uczynna" wprowadzi cie w spotkanie, ona jest tam gospodynią ty sie czujesz jak gosc zadbany i oprowadzony. w akcji wyłania sie temperament dzikuski, duzy apetyt na seks.


⚡ Akcja (★★★★★)

lodzik i seks najlepiej mi bylo od tylu z jej tyłkiem wypiętym na cud. Akcja krótka bo pol godziny mija nim sie obejrzysz jeszcze organizacja. Narobiłem sobie ochoty na pełną godzinkę, bo mozliwosci są


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wiercipek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to październik 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczbierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaszczupłaświetny tyłekładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tointeligentnadoświadczonaerotyczna atmosferasuper dziewczynafajna kobietaustawka na 2 telefony
matwawa » polecił » Dominika Priv5 Listopada 2019, 12:06Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-11-04
napisanych opinii: 2


Mocny punkt na mapie Warszawskiej , oral godny polecenia, sex bardzo aktywnie, kiedys jeszcze wpadnę przetestować.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka przez telefon plus sms-owo bez żadnego problemu.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva dosyć wysoka, szczupła z fajną dupą.Buziak atrakcyjny, uśmiechnięty. Sympatyczna, mila, a w akcji dzikuska bardzo aktywna. Lubi zajęcie swoje.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto, wanna w łazience z obudową, suche ręczniki i dywaniki. Pokój duży gustownie urządzony, koszulę powiesić można w szafie 🙂


☕ Atmosfera (★★★★★)

Diva mila, sympatyczna chociaż w pół godziny za dużo nie pogadaliśmy. Podczas akcji naprawde sie stara, żeby zadowolić klienta. Spotkanie jak z koleżanką.


⚡ Akcja (★★★★★)

Oral z okolicami. Fbg konkretnie, glęboko i mokro.Sex w każdej pozycji zawsze wszystko na plus, stara się, angażuje, poniekąd takie GFE, fajnie jęczy.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Matwawa przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

dowolna ilość zbliżeńrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąluźna atmosferamałe piersiszczupładługie włosyzgrabnalokiautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokallubi toenergicznafinał w gumęustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSypomaga sobie rękąmożna w dueciesuper higiena
Yaskier » polecił » Dominika Priv30 Października 2019, 12:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 2


Kontaktowa, sympatyczna małolatka na początku drogi w branży.


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefoniczne potwierdzenie usługi oraz zapewnienie prawdziwości fotek. Ustawka z potwierdzeniem 0,5 h przed. Dobra nawigacja dziewczyny pod adres. Kameralnie.


👁 Diva (★★★★★)

Fotki realne, nie stwierdzam oszustwa.


🏠 Lokal (★★★★★)

Ładne mieszkanie na mokotowie, nowe bloki. Czysto i schludnie. Suche ręczniki, pościel, lustro.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie z dobrą kumpelą, wyluzowana i spontaniczna. Dobrze loda robi, tyłek do stukania ewidentnie od tylca.


⚡ Akcja (★★★★★)

Dobrze loda robi, tyłek do stukania ewidentnie od tylca. W 30 min, spust na cycki potem jeżdziec i w kalosz...


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wspólna kąpiel (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)leginsy (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)gorset (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yaskier przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wspólna kąpiel, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69, minetka, seksowna bielizna, szpilki, leginsy, spódniczka mini, pończochy, gorset.

Orientacyjna data spotkania to październik 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczdowolna ilość zbliżeńrzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferabrunetkawysokamałe piersiszczupładługie włosyświetny tyłekładna twarzopalonawysportowanawydatne ustarzeczowy kontaktlustro w pokojujest gdzie zaparkowaćduże łóżkofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumtatuażefinał w gumędobra kondycjaerotyczna atmosferazadbanawytrwałaciasnaustawka na 2 telefonylustro
Jebcio » polecił » Dominika Priv29 Października 2019, 19:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-16
napisanych opinii: 3


Dobre bzykanie w dobrej cenie, dziewczyna jest pracowita i widać po niej, że się stara. Ciężko się dostać ale warto poczekać na swoją kolej. Świerza w branży więc warto pokusić się na odwiedziny. Rzetelne podejście.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony z potwierdzeniem, bez obsuwki


👁 Diva (★★★★★)

Młoda, szczupła, twarz ładna, długie włosy. Zdjęcia jej. Fajny tyłek. Przez telefon jest dosyć rzeczowa ale podczas spotkania szybko skraca dystans, w sumie nie robi na infolinii. Fajne podejście, komunikatywna. Ubrana w elegancką bieliznę, pończochy, szpilki.


🏠 Lokal (★★★★★)

Nowe bloki koło Pól Mokotowskich,Chodkiewicza. Lokal czysty, łazienka wyposażona we wszystko, żele,szczoteczki, dezodoranty itp. Pokój przytulny, lustro co potęguje doznania.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Rozliczenie na początku, zapytanie o coś do picia, dziewczyna oferuje klimat gfe więc całe spotkanie jest w super atmosferze. Czułem się swobodnie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks jak się chce, ile się chce. Bez zerkania na zegarek, spożytkowana pełna godzina. Zaangażowana, chętna do współpracy, oral bez gumy zmiennym tempem i z wyczuciem. Zrobiona minetka, 69, seks 2 razy kilku pozycjach, spust na tyłek.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebcio przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69, minetka, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to październik 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiklepie po tyłkudowolna ilość zbliżeńrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferablondynkawysokaszczupładługie włosyświetny tyłekładna twarzwysportowanarzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciaprzyjmuje z inną divądużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokallustro w pokojuduże łóżkowannanowe budownictwofajne proporcjelubi toperfekcyjna ustawkadyskretne lokumjednorazowe szczoteczkienergicznawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynacałujezadbanauczciwaciasnaustawka na 2 telefonyodpisuje na SMSy

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.