🚺 luboczka (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • luboczka
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z luboczka napisane przez naszych użytkowników.

Worm » polecił » luboczka17 Stycznia 2019, 19:43Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-03
napisanych opinii: 10


za sto pisiont to super godzinka


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

ukrainka 7/10
ogłoszenie wystarczajaco zgodne z rzeczywistością.
Po 4dziestce.
Otwiera w stroju roboczym


☕ Atmosfera (★★★★☆)

sztuczno - sympatyczna, profesjonalna. w trakcie posuwania mogłaby trącić bardziej naturalnymi reakcjami, to bardziej podniecające niż sztuczne jęki stęki


⚡ Akcja (★★★★★)

FBG z głebokim gardłem z którym potrafi sobie cudnie poradzić, żadnego ząbka, gardło już pod robotę dostosowane 😀 podpowiedzi rozumie, ceni i uwzględnia. reszta czynności w tym samym klimacie, można sobie pozwolić na więcej, oddana, grzeczna, robi dobrą robotę. za techniczne wykonanie daje 9/10. trochę naturalności do tego i byłaby 10.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1), facefuck (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Worm przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek, facefuck, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, miła rozmowa, MILF, szczupła, świetny tyłek, rzeczowy kontakt, czysta łazienka, czysty lokal, duże łóżko, fajne proporcje, lubi to, rzetelnie podchodzi do pracy, energiczna, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

snajper » polecił » luboczka26 Listopada 2017, 13:20Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-21
napisanych opinii: 12


Profesjonalna diva ze wschodu, ladny milf, fajne ruchanie bez narzekania


📞 Ustawka (★★★★★)

Na 2 telefony, miły głosik w słuchawce, pod blokiem telefon ze szczegółami i zaproszenie na górę.


👁 Diva (★★★★★)

Ukrainka, milf, ładna kobietka, twarz super, blond, świetny tyłeczek, laseczka. Szczupła, zadbana, cały czas uśmiechnięta.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Słabo, warunki jak w prlu albo własnie na Ukrainie. W lazience wanna, ciasnota, łózko małe, stary blok. Za to w miarę dyskretna miejscówa.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Kokietuje, uśmiecha się, więc atmosfera od początku całkiem dobra, dba o humor klienta.


⚡ Akcja (★★★★★)

Spontanicznie, jak zaliczylimy łazienkę to jakieś pieszczoty – ale nie całowała się. No i fbg – mozena powiedzieć że sprośne wykonanie. GG, nawet facefucking był, to się ceni. Krztusi się. Rączki nie używa przy tym chociaz mogłaby to zajęłaby się też okolicami, a tego nie było.
Seks ostro dosyć, pozwala na mocniejsze akcje, była pozycja na stojąco przy ścianie po której strzał na buzie, Było też na pieska i na górze diva. Na początku trochę aktywniejsza później to już głównie ja działałem. Plus za rumieńce i fajne reagowanie na wszystko co robię. Ale ogół to polecam. Hajs po.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), klepanie penisem po policzkach (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), wytrysk na twarz (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), facefuck (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Snajper przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : przytulanie, klepanie penisem po policzkach, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, seksowna bielizna, szpilki, facefuck, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, MILF, blondynka, wysoka, szczupła, długie włosy, warunki PRL, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, perfekcyjna ustawka, dyskretne lokum

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.