🚺 Długonoga blondi (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Długonoga blondi
  • Asia Blondi
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 2 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Długonoga blondi napisane przez naszych użytkowników.

lodz » napisał o » Długonoga blondi21 Grudnia 2017, 21:49Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 9


Za wysoka cena co do jakości, diva pracuje w jakimś burdeliku, w mieszkaniu był alfons.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, odbiera chyba telefonistka (inny głos zupełnie, chociaż podaje się za divę). Ustawka więc bez problemów. Mieszkanie na os. Sielce przy ulicy Gagarina, ciężko z parkingiem może być, ja musiałem trochę pokrążyć, żeby zaparkować.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, twarz bardzo ładna, na pewno bym się za nią obejrzał na ulicy. Zadbana, jędrne ciałko, niewielki biuścik, dokładnie wydepilowana, miód, malina. Na pewno jednak jest starsza niż podaje w ogłoszeniach, jak dla mnie ma 27 - 29 lat.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

W lokalu była koleżanka, ale wyszła jak ja wszedłem, udało mi się ustalić w rozmowie, że rotacyjnie pracuje tam kilka dziewczyn, czyli taki mini-burdelik. Na mieszkaniu chyba też był alf, bo jak się już miał kończyć nasz czas, to ktoś zapłukał do drzwi i się zacząłem zbierać. Lokal czysty, wszystko co potrzebne jest.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera bez szału, panna niezbyt lotna, mocno uległa. No i niestety kłamczucha. W ogłoszeniu pisze, że lubi seks analny, ale na miejscu oczywiście okazuje się, że to chwyt marketingowy i szef jej tak napisał w ogłoszeniu (to mnie utwierdziło w przekonaniu, że mieszkanie to jakiś kurwidołek ;)). Nawet palca do dupy nie można jej włożyć, chociaż przez telefon usłyszałem, że anal w cenie. No cóż...


⚡ Akcja (★★★☆☆)

FBG płytko, dużo śliny, nijako, szału nie ma. Seks okej, ale tylko ze względu na widok dosyć młodego i fajnego ciała. Panna bardzo uległa, na zasadzie rób co chcesz, ale sama nie wychodzi z inicjatywą. Jest okej, ale nie za taką kasę!


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), seks klasyczny (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (-1), wkładanie palców do pupy (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lodz przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, wkładanie palców do pupy.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

kłoda w łóżku, podatna na sugestię, nie patrzy na zegarek, blondynka, wysoka, małe piersi, szczupła, alf za ścianą, przyjmuje z inną divą, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, rozmowa z telefonistką

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

snajper » napisał o » Długonoga blondi22 Listopada 2017, 16:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-21
napisanych opinii: 12


Fajna dupa ale problem z higieną, jeśli go rozwiąże to warta tej kasy


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, konkretnie.


👁 Diva (★★★★☆)

zdjęcia nie sa zakłamane, wiek zaniżony raczej, twarz całkiem niezła tylko trochę solara. Zgrabna, piersi pełne, ciało w formie. Blondyneczka. Wyczuwam powazny problem z higieną, może jakieś infekcje się czepiają jej.


🏠 Lokal (★★★★☆)

fajna łazienka i niezła lokalizacja, mały problem z parkowaniem ale do ogarnięcia


☕ Atmosfera (★★★★☆)

nieźle proponuje coś do picia, stara się rozmawiac,. zagadywac, dużo pytań zadaje, buduje jakąś relacje oosporo szwagrów lubi. Stara się być profesjonalna


⚡ Akcja (★★★☆☆)

FBG do końca, głęboko i mokro, strasznie dużo śliny. Czasami zahacza zębami, warsztat jeszcze trochę do wypracowania. Miałem przejść do minety bo fajna diva, lubię takie, ale własnie odór, nieprzyjemnie. Wiec zrezygnowałem i postanowiłem zostać przy oralu, pobawiła się dłużej, porządnie, sperma została na piersiach. Jako że jeszcze czas był, zostałem na drugiego loda ale już z finałem w ustach. Wg mnie ma potencjał ale wolałem nie ryzykowac, raczej jeszcze wpadnę za jakiś czas, może coś tym zrobi.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1), minetka (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Snajper przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, finał na ciało, lizanie jajek, minetka.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, blondynka, wysoka, małe piersi, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, przyjmuje sama, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony, problemy z higieną

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.