🚺 Cristal (+1), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Cristal
Zaproponuj pseudonim...

🔗 Linki do ogłoszeń:

Zaproponuj link...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNKwiecień 2019
Cena za 30 min.200 PLNWrzesień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Cristal napisane przez naszych użytkowników.

bokser_33 » napisał o » Cristal17 Września 2019, 17:20Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-09-28
napisanych opinii: 4


Dive odwiedzam regularnie mimo iż stawka na roksie to 400 stówki to liczymy się po starej stawce 2 stówki. Dlatego nadal ją odwiedzam bo na 400 to lekkie przegięcie. Po za tym panna robi rewelacyjnego loda. Gadatliwa, dużo mówi o sobie.


📞 Ustawka (★★★★★)

Z ustawką nie ma problemu jeżeli ogłoszenia są aktywne. W moim przypadku to zawsze była kwestia dwóch telefonów.


👁 Diva (★★★★☆)

Wysoka, blondynka, jest spory brzuszek także zdjęcia po liftingu, płaski tyłek niestety, ale może się podobać. Jedyne go mnie zdziwiło to, że panna oferuje fetysze stóp, a pięty popękane. Twarz to rzecz gustu taka dziewczyna z sąsiedztwa ale nie brzydka czy coś.


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanko od lat to samo zawsze jest czysto i schludnie choć nie da się ukryć, że okoliczni mieszkańcy chyba wiedzą do kogo się idzie.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Cristal jest miła, uprzejma, uśmiechnięta stara się choć nie da się ukryć, że intelektualistka to to nie jest ale, nie chodzę tak gadać. Jak dla mnie za dużo swojej prywaty opowiada chodzę tam bzykać, a nie oglądać jej zdjęcia z wakacji i słuchać o jej życiu. Zdecydowanie gadka o pogodzie mi by wystarczyła.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Lodzik konkretny, wyssany do końca, okolice dopieszczone. To mocny punkt programu. Zdecydowanie jeden z lepszych jakie miałem. Akcja właściwa również na plus. Mnie osobiście wkurzają te sztuczne jęki trochę rozpraszają. Z finałem w ustach też nie ma problemu.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcaoral bez zabezpieczeniafinał w ustachlizanie jajekfacefuck

💵 Czas i koszt spotkania

Bokser_33 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, facefuck.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Czuby.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczpuszcza porno w trakciesztuczne jękiproponuje coś do piciagada jak katarynkaluźna atmosferablondynkawysokacyce do hiszpanaretuszowane zdjęciasztuczne piersirzeczowy kontaktwydatny brzuchdużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalnieświeża pościelmało inteligentnaperfekcyjna ustawkachujowi sąsiedziodchudzone fotkina szybką akcjędobrze wyposażony lokalustawka na 2 telefony
lubelak83 » polecił » Cristal10 Września 2019, 18:57Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-04
napisanych opinii: 13


higiena i oddanie w pracy 10/10


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

8/10 zadbana, niebrzydka, jeszcze młoda taka wygląda mi na trzydziestkę. figura trochę przysadzista, ma ciałko ale nie gruba pod zadnym pozorem, nie uległa modzie na bycie wieszakiem na całe szczęscie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

czysto


☕ Atmosfera (★★★★★)

atmosfera GFE, niekoniecznie się to przekładało na usługi bo do tego moze więcej z dwóch stron trzeba a ja nie taki za tym.
Rozmowna, bardzo milutka sympatyczna młoda laska.


⚡ Akcja (★★★★★)

lodzik 10/10 robi okolice nie zastępuje buzi ręką, dużo się ślini, wykorzystuje wszelkie techniki ale nie wydziwia za mocno, jest płynnie, intensywnie i jak chcesz trochę wolniej szybciej mocniej głebiej to się od razu przystosowuje. higiena super więc to i seks szedł gładko cipka fajnie dopasowuje się do rycerza, przynajmniej do tego mojego...


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lubelak83 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferablondynkaszczupłaładna twarzzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tokobieta z klasąenergicznadoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynafajna kobietaposłusznauczciwaustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.