🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Młodziutka nimfomanka (0), Warszawa

Znana jako:

  • Młodziutka nimfomanka
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 576-350-139
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Młodziutka nimfomanka napisane przez naszych użytkowników.

martini » napisał o » Młodziutka nimfomanka22 Listopada 2017, 14:18

👤 martini

zarejestrowany: 2017-10-12 20:53:24

W miarę dobra opcja w tym budżecie, jednak następnym razem wolę chyba zapłacić więcej za naprawdę dobry seks z fajną Divą bardziej w stylu GFE.


☎ Ustawka (★★★★☆)

Miałem problemy z dodzwonieniem się do Divy, to chyba jednak efekt jej dużej popularności. Kiedy już udało mi się z nią skontaktować, ustawka przebiegła bezproblemowo.


👁 Diva (★★★★☆)

Z urody niestety zupełnie nie mój typ, ale może się podobać tym, którzy lubią wypełnione usta i doklejone rzęsy. Diva ma za to świetne ciało, szczupłe i w miarę wytrenowane, oko można zawiesić zwłaszcza na pośladkach. Fanem powiększanych piersi niestety nie jestem, chociaż przyznam że w tym wypadku lekarz zrobił dobrą robotę.


⌂ Lokal (★☆☆☆☆)

Jednym słowem: tragedia. Stary blok na Mokotowie, mieszkanie brudne i zaniedbane, w pokoju obok koleżanka i jak się później okazało Divy nie dbają zbytnio o dyskrecję... W tej kwestii najsłabiej, gdyby nie starania Divy to na pewno bym tam nie został.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera raczej trudna do określenia. Z jednej strony zdecydowanie nie było to GFE, dało się wyczuć, że jednak płacę za to spotkanie. Z drugiej strony Diva ma fajne podejście do klienta, jest bardzo miła i kontaktowa, starała się też na początku zachęcić mnie do pozostania, choć później była już średnio zaangażowana przy seksie. Pół na pół właściwie, trudno mi jednoznacznie określić klimat.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Wspomniany brak zaangażowania niestety swoje zrobił. Loda zrobiła całkiem fajnego, poprawnego technicznie, zajęła się też okolicami - ale najlepszy oral w moim życiu to nie był. W seksie Diva jest posłuszna, niestety swojej inicjatywy nie wykazuje, tak tylko żeby klient zrobił swoje. Zaczęło się na jeźdźca, ale skończyliśmy na pieska, bo skusiły mnie widoki. Diva naprawdę fajnie się wypina i w tym momencie jest na co popatrzeć.


Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczeniafinał w ustachlizanie jajek

$ Czas i koszt spotkania

Martini zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

Tagi

brak inicjatywypodatna na sugestiędużo ręki przy FBGblondynkaduże cycesztuczne piersiarmagedon w łazienceinna diva za ścianąsyf, kiła, mogiłaustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...