🚺 Młodziutka nimfomanka (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Młodziutka nimfomanka
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Młodziutka nimfomanka napisane przez naszych użytkowników.

martini » napisał o » Młodziutka nimfomanka22 Listopada 2017, 14:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-12
napisanych opinii: 4


W miarę dobra opcja w tym budżecie, jednak następnym razem wolę chyba zapłacić więcej za naprawdę dobry seks z fajną Divą bardziej w stylu GFE.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Miałem problemy z dodzwonieniem się do Divy, to chyba jednak efekt jej dużej popularności. Kiedy już udało mi się z nią skontaktować, ustawka przebiegła bezproblemowo.


👁 Diva (★★★★☆)

Z urody niestety zupełnie nie mój typ, ale może się podobać tym, którzy lubią wypełnione usta i doklejone rzęsy. Diva ma za to świetne ciało, szczupłe i w miarę wytrenowane, oko można zawiesić zwłaszcza na pośladkach. Fanem powiększanych piersi niestety nie jestem, chociaż przyznam że w tym wypadku lekarz zrobił dobrą robotę.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Jednym słowem: tragedia. Stary blok na Mokotowie, mieszkanie brudne i zaniedbane, w pokoju obok koleżanka i jak się później okazało Divy nie dbają zbytnio o dyskrecję... W tej kwestii najsłabiej, gdyby nie starania Divy to na pewno bym tam nie został.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera raczej trudna do określenia. Z jednej strony zdecydowanie nie było to GFE, dało się wyczuć, że jednak płacę za to spotkanie. Z drugiej strony Diva ma fajne podejście do klienta, jest bardzo miła i kontaktowa, starała się też na początku zachęcić mnie do pozostania, choć później była już średnio zaangażowana przy seksie. Pół na pół właściwie, trudno mi jednoznacznie określić klimat.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Wspomniany brak zaangażowania niestety swoje zrobił. Loda zrobiła całkiem fajnego, poprawnego technicznie, zajęła się też okolicami - ale najlepszy oral w moim życiu to nie był. W seksie Diva jest posłuszna, niestety swojej inicjatywy nie wykazuje, tak tylko żeby klient zrobił swoje. Zaczęło się na jeźdźca, ale skończyliśmy na pieska, bo skusiły mnie widoki. Diva naprawdę fajnie się wypina i w tym momencie jest na co popatrzeć.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Martini przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, blondynka, duże cyce, sztuczne piersi, armagedon w łazience, przyjmuje z inną divą, syf, kiła, mogiła, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.