🚺 Chanel (+1), Kielce

🚺 Znana jako:

  • Chanel
  • Angelina sexy
  • Magda fbg
  • Exclusive High Class
  • Katowice Młoda
  • Kim VIP
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Chanel napisane przez naszych użytkowników.

franek » polecił » Chanel11 Października 2017, 9:34Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-05
napisanych opinii: 7


Z divą i obsługą wszystko raczek okej, ale cena jest trochę za wysoka, bo za połowę tej ceny można pójść do kogoś innego i też miło spędzić czas. Raczej nie wrócę. Chociaż jak na kieleckie warunki to diva pierwsza klasa.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka bez problemów, ale nie można się umówić na konkretną godzinę, telefon pół godziny przed i jazda. Ma to swoje plusy, ale też nie można sobie zamówić divy na konkretny czas, kiedy akurat jesteśmy wolni, więc trochę klucha.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva ze zdjęcia - to fakt. Ale zdjęcia zrobione kilka lat temu i przez dobrego fotografa. Dalej jest wysoka, szczupła, ale nie ma już takiej filigranowej budowy modeleczki, ot zwykła dziewczyna, chociaż nadal potrafi zakręcić w głowie. Dałbym jej 30+ lat, a nie 26. Cycki ma zrobione prawie na 100%, ale nie pytałem.

Plus za to, że otwiera w seksownym wdzianku, więc już od początku spotkania zaczyna działać wyobraźnia.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, nie ma się do czego przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera miła, nie poszedłem tam opowiadać sobie historyjek z życia i tego też nie dostałem. Chanel proponuje coś do picia, coś tam zagada, ale skupia się na robocie. To się ceni, ale mimo wszystko nie ma takiej luźnej atmosfery w klimacie GFE.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Diva otwiera już w seksownym wdzianku, proponuje wodę lub sok, pokazuje łazienkę. W lokalu jest sama, więc można liczyć na dyskrecję i nie trzeba zniżać głosy. FGB bardzo, bardzo dobre, zrobione profesjonalnie, ale widać też, że ona to lubi i chętnie bierze kutasa do ust. Ssie i pieści całą okolicę.

Akcja właściwa w pozycji na pieska, widoki bardzo dobrze, nie powiem, że doskonałe tylko dlatego, że zakładam, że 10 lat temu byłyby znacznie, znacznie lepsze. Widać, że Chanel mimo wszystko ćwiczy i dba o siebie, a mimo lat w branży cipka nadal jest dosyć ciasna. Diva się coś tam angażuje, zachęca, ale czuć, że to raczej jej wyuczony schemat.

Poleca, chociaż cena jest wysoka, według mnie za wysoka, ale to chyba wspólna cecha wszystkich div, które od czasu do czasu urządzają sonie tourne po Polsce. No cóż, ja raczej nie wrócę, bo mimo, że było poprawnie, to nie było wystrzałowo.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia (+1), lizanie jajek, seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Franek przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, 1 finał w cenie, proponuje coś do picia, brunetka, duże cyce, sztuczne piersi, szczupła, długie włosy, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.