🚺 Młoda Myszka (-1), Rzeszów

🚺 Znana jako:

  • Młoda Myszka
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /-1)
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Młoda Myszka napisane przez naszych użytkowników.

Doggy » odradził » Młoda Myszka7 Grudnia 2017, 23:39Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 14


Kompletna kala, nikomu nie polecam radze omijać szerokim łukiem, WYSTAWKA


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Dzwonie do panny i rozmawiamy dosyć długo o spotkaniu bo miałem kilka pytań, odpowiedzi mnie zadowoliły więc stwierdziłem że chce się spotkać. Umówiliśmy się na następny dzień, po czym następnego dnia panna odbiera i potwierdza na pół godziny przed planowanym spotkaniem. Jestem na miejscu 5 minut przed czasem, więc dzwonię, nikt nie odbiera, ale okej - jeszcze ma chwilę. Dzwonię ponownie z dziesięć razy i ZERO ODEZWU. telefdon nie był wyłaczony, po prostu nie odbierała. wróciłem do domu, żadnych wyjasnień, perfidna wystawka.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

głupia małolata, zero szacunku dla czyjegoś czasu.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

0/10


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

0/10


Do spotkania nie doszło [?]. Było ono zaplanowane na grudzień 2017.
Spotkanie miało odbyć się w mieście Rzeszów.

🔤 Tagi

wystawia klientów, brak szacunku do klienta

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

quicksilver » napisał o » Młoda Myszka21 Listopada 2017, 23:48Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-21
napisanych opinii: 1


Panna ani rewelacyjna ani tragiczna. Jak na Rzeszów można miło spędzić czas ale mimo tego ja miałem niedosyt.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Dodzwoniłem się za drugim razem i potem ustawka standardowo na dwa telefony. Lokal niedaleko stadionu i był problem z zaparkowaniem, na przyszłoś warto się liczyć z koniecznością zostawienia auta parę ulic od bloku.


👁 Diva (★★★★★)

Diva sto procent ze zdjęć, fajna szczupła młoda dziewczyna. Biuścik mały akurat w moim guście więc nie narzekam. Najlepszą ze wszystkiego ma pupę którą świetnie wypina przy jeźdźcu także nawet jej wspomnienie robi swoje.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Zwykłe mieszkanie bez luksusów ale też bez tragedii. Łazienka na szczęście z kabiną prysznicową, w pokoju duże łóżko które trochę skrzypi co psuje klimat. Generalnie mieszkanie czyste i całkiem zadbane.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Panna lubi chyba dużo mówić ale niestety nie z sensem, to nie jest taka typowa rozmowa w przerwie tylko bardziej monolog niewiadomo w sumie o czym. Przez to klimat siada chociaż diva sama w sobie jest sympatyczna i mega atrakcyjna. W akcji w każdym razie działa bez narzekania czy protestów więc pod kątem atmosfery oceniam raczej neutralnie.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Na wejściu się rozgadała nawet nie wiem po co a potem zabrała się za obrabianie pałki co wyszło bez szału, zabrakło trochę techiniki i za dużo działała ręką. Ciekaw jednak byłem jak się sprawdzi w 6/9 i pod tym kątem okazało się super, cipka reaguje na najmniejszy dotyk i czułem się jakbym to ja miał zaspokajać pannę a nie ona mnie i tutaj akcja na plus. Później gumka i wybrane pozycje, dla mnie odwrócony jeździec okazał się strzałem (hehe) w dziesiątkę bo widoki pierwsza klasa. Chciałem zostać na drugi raz i dokładniej wylizać tą cudowną cipkę ale panna podeszła jakoś bez entuzjazmu więc generalna ocena raczej znowu neutralna.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral bez zabezpieczenia, pozycja 69 (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Quicksilver przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, gada jak katarynka, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.