🚺 Sex Minika Debiut (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Sex Minika Debiut
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNWrzesień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sex Minika Debiut napisane przez naszych użytkowników.

Stifler » polecił » Sex Minika Debiut28 Listopada 2019, 5:46Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 20


az czuję sie w obowiązku zainterweniować, bo w moim przypadku tak to nie wyglądało - i potwierdzam ze uroda petarda


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

10/10, gust gustem ale obiektywnie nie spada poniżej 8. zdjęcia nie kłamio


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dobra, nie wiem co kolega miał za wizyte moze dzien miala gorszy albo ktos ją źle potraktował roznie bywa, tez nie hejtuje bo jakie spotkanie było takie opisane - mam nadzieje przynajmniej. na prostuje - u mnie duzo lepiej i atmosfera i aktywnosc


⚡ Akcja (★★★★☆)

8/10 z aktywnością było ok z tymże więcej mojej inicjatywy nie jest z rodzaju wyuzdanych ździrek, jest bardziej kobieca delikatna ale do szarpnięcia. Wykonanie 8/10 technika talent wygląd 10, robi robote.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Stifler przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferabrunetkaszczupłaświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckirzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciaczysta łazienkafajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasądobrze wyposażony lokaldobra kondycjafajna kobietazadbanaposłusznauczciwaustawka na 2 telefony
Maciek » napisał o » Sex Minika Debiut28 Lipca 2019, 19:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-07
napisanych opinii: 21


Taki to piekny kwiatuszek, mocno uważna, za mocno...


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, bez problemu, otwiera miła śliczna dziewczyna


👁 Diva (★★★★★)

9.5/10
brunetka ładne rysy twarzy, bioderka i pupa ekstra, cipka 10/10 idealna i smak i zapach i wygląd. Zadbana, czysta, kulturalna i ogarnięta.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysciutko.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Miło, ale chwilami zaczynała mnie irytowac jej postawa. Taka miła, kulturalna, nic jej nie mozna zarzucić, ale też tak miło i kulturalnie się wykręca i kombinuje. To w akcji.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Francuz w gumie, bo niby może bez ale długo naciskała na to żeby ją jednak założyć. Jaja nie obrobione, ta guma niby dla bezpieczeństwa ale to raczej typ takiej czyścioszki co się wszystkiego brzydzi. To nie jest dobre w seksie, to znaczy nie do przesady, też byłem czyściutki i przygotowany na spotkaniu a u niej jeszcze też łazienkę odwiedziłem. Zresztą, zajmuje się taką a nie inną materią, więc w czym problem?
No jakoś to poszło, mineta też była, trochę się pobawiliśmy ale z minuty na minutę czuć u niej już powolny spadek chęci, jakoś usługi spadała, czekała na ciąg dalszy. Ciag dalszy to od tyłu, misjonarz i chwila jeźdźca. Dziewczyna używa żelu, dużo żelu. Nie mam rozmiaru którym mógłbym się chwalić, mocny przeciętniaczek, w jej cipie, mimo ze nie jest jakaś luźna, raczej standardowa - ja ginąłem. Jakbym wkładał w tubkę. Jej to na rękę. Mocno się oszczędza pod każdym względem. Wszystko miło i kulturalnie ale pożytek z niej był mały z takim podejściem. Duży niedosyt. To co było dobre - z mojej strony - to to, że dużo brałem sobie sam i nie za bardzo pozwalałem jej kierować tym spotkaniem. Szybko skończyłem za 1 razem i szybko przeszedlem do drugiego razu i po jej miłej i sympatycznej buźce jednak dostrzegłem lekki zawód...

300 na pewno warte jest jej ciało i jej uroda. Tuaj gołym okiem widać za co płacisz. Jednak dalej zachowuje się jak taki nienaruszony kwiatek, a dobry seks to jednak wymaga czegoś więcej, jakiejś inwazji i naruszenia tego ciałka. Takie moje zdanie.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskaoral w zabezpieczeniuminetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Maciek przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługinarzuca pozycjejak z koleżankąnie patrzy na zegarekluźna atmosferabrunetkaszczupładługie włosyświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckizgrabnajędrne cyceczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjedobrze wyposażony lokalustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.