🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Zerżnij panią prezes (-1), Warszawa

Znana jako:

  • Zerżnij panią prezes
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 694-690-132
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★☆☆☆raczej słabo
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Zerżnij panią prezes napisane przez naszych użytkowników.

snajper » odradził » Zerżnij panią prezes21 Listopada 2017, 22:25

👤 snajper

zarejestrowany: 2017-11-21 21:49:55

Mija się z prawdą w ogłoszeniach, dużo jej nie pasuje i wygląda gorzej niż na fotach.


☎ Ustawka (★★★★★)

Standardzik, 2 telefony i jestem. Brak zastrzeżeń.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Mocno szargnięta. Taka 40-50. duzo zmarszczek, na zdjęciach wydaje się niezła i kształty okazały się podobne, ale już brzuch wisi, piersi niestety też. Otworzyła m iw takim wdzianku fajnym, ale słabo to odgrywała, w sumie nie czułem wcale żeby odgrywała jakąś rolę. i wiele rzeczy na nie - a miało być na tak, jeszcze przez telefon mówiła że wszystko będzie o co pytałem


⌂ Lokal (★★★★☆)

Chatan nieźle odszykowana, słychać tam jeszcze jakieś przyjmujące panny, ale w miare dyskretnie. łazienka też wyposażona full.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Nie było jak z koleżanką. Odmawiała wielu rzeczy i nawet nie można było jej przekonywać, wiec o jakiejs gadce luźnej tez nie było mowy, bo wiadomo jak takie akcje psują. Za 200 zł z takim średnim już mocno wyglądem, to się powinna bardziej postarać o klienta. A tego niestety zabrakło.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Najpierw ja do łazienki, potem ona chwilę i przyszła do mnie. Liczyłem na pocałunki, przytulanie, gfe z fajnym milfem, do tej pory miałem fajne doświadczenia z milfami własnie w tych aspektach a tu rozczarowanie. Bo ona nie lubi się całować i nie mowy. no dobra, ale po co pisane takie rzeczy w ogłoszeniu, gdybym wiedział to bym nie przyszedł. Zniechęciłem się po krótkiej - bezsensownej namowie bo "nie i już" i przeszła do FBG zahaczając ZĘBAMI o penisa. No nie wierzę, taki przebieg i nie opanowac takiej sprawy? dosyć głeboko było, to trzeba przyznać, odniosłem wrażenie że woli juz ostrzejsze klimaty niz to czego oczekiwałem. Trochę popracowała, nie spuściłem się, nie miałem nawet ochoty na dwa spusty więc wziąłem ją na górę i tu też się nie spisała, marudziła gdy sam zaczynałem pracować i nie mogła kontrolowac zupelnie sytuacji.. Wziąłem od tylu, spust na tyłek. Tyle. nie wrócę. Odradzam. trochę załuje ze nie wyszedłem na początk, stracona kasa - i to nie taka mała.


Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (-1)pozycja od tyłu (-1)oral bez zabezpieczenia (-1)głębokie gardło (-1)finał na ciało (-1)lizanie jajek (-1)odgrywanie ról (inne) (-1)seks klasyczny (-1)

$ Czas i koszt spotkania

Snajper zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne po spotkaniu

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek, odgrywanie ról (inne), seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

Tagi

wymaga samoobsługizahacza o wacka zębamikasa po spotkaniuproponuje coś do piciaMILFretuszowane zdjęciazaniża wiekobwisłe piersiczysta łazienkaczysty lokalustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...