🚺 Zerżnij panią prezes (-1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Zerżnij panią prezes
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Zerżnij panią prezes napisane przez naszych użytkowników.

snajper » odradził » Zerżnij panią prezes21 Listopada 2017, 22:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-21
napisanych opinii: 12


Mija się z prawdą w ogłoszeniach, dużo jej nie pasuje i wygląda gorzej niż na fotach.


📞 Ustawka (★★★★★)

Standardzik, 2 telefony i jestem. Brak zastrzeżeń.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Mocno szargnięta. Taka 40-50. duzo zmarszczek, na zdjęciach wydaje się niezła i kształty okazały się podobne, ale już brzuch wisi, piersi niestety też. Otworzyła m iw takim wdzianku fajnym, ale słabo to odgrywała, w sumie nie czułem wcale żeby odgrywała jakąś rolę. i wiele rzeczy na nie - a miało być na tak, jeszcze przez telefon mówiła że wszystko będzie o co pytałem


🏠 Lokal (★★★★☆)

Chatan nieźle odszykowana, słychać tam jeszcze jakieś przyjmujące panny, ale w miare dyskretnie. łazienka też wyposażona full.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Nie było jak z koleżanką. Odmawiała wielu rzeczy i nawet nie można było jej przekonywać, wiec o jakiejs gadce luźnej tez nie było mowy, bo wiadomo jak takie akcje psują. Za 200 zł z takim średnim już mocno wyglądem, to się powinna bardziej postarać o klienta. A tego niestety zabrakło.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Najpierw ja do łazienki, potem ona chwilę i przyszła do mnie. Liczyłem na pocałunki, przytulanie, gfe z fajnym milfem, do tej pory miałem fajne doświadczenia z milfami własnie w tych aspektach a tu rozczarowanie. Bo ona nie lubi się całować i nie mowy. no dobra, ale po co pisane takie rzeczy w ogłoszeniu, gdybym wiedział to bym nie przyszedł. Zniechęciłem się po krótkiej - bezsensownej namowie bo "nie i już" i przeszła do FBG zahaczając ZĘBAMI o penisa. No nie wierzę, taki przebieg i nie opanowac takiej sprawy? dosyć głeboko było, to trzeba przyznać, odniosłem wrażenie że woli juz ostrzejsze klimaty niz to czego oczekiwałem. Trochę popracowała, nie spuściłem się, nie miałem nawet ochoty na dwa spusty więc wziąłem ją na górę i tu też się nie spisała, marudziła gdy sam zaczynałem pracować i nie mogła kontrolowac zupelnie sytuacji.. Wziąłem od tylu, spust na tyłek. Tyle. nie wrócę. Odradzam. trochę załuje ze nie wyszedłem na początk, stracona kasa - i to nie taka mała.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (-1), pozycja od tyłu (-1), oral bez zabezpieczenia (-1), głębokie gardło (-1), finał na ciało (-1), lizanie jajek (-1), odgrywanie ról (inne) (-1), seks klasyczny (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Snajper przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek, odgrywanie ról (inne), seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, zahacza o wacka zębami, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, MILF, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, obwisłe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.