🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Czarodziejka (+1), Kielce

🚺 Znana jako:

  • Czarodziejka
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Czarodziejka napisane przez naszych użytkowników.

Mulder » polecił » Czarodziejka20 Listopada 2017, 16:32

👤 Mulder

zarejestrowany: 20 Listopada 2017, 15:55
napisanych opinii: 1

numer 1 w Kielcach, bardzo fajna laska z która mozna sie poczuc jak z prawdziwa kochanka.


📞 Ustawka (★★★★☆)

byl problem z dodzwonieniem sie bo diva ma chyba duze powodzenie u szwagrow. udalo mi sie za trzecim razem i od tej pory wszystko poszlo juz gladko.


👁 Diva (★★★★☆)

zdjecia maja juz chyba pare lat ale urok divy pozostal, miedzy zdjeciami a rzeczywistoscia mozna sie doszukac jakis drobnych roznic. ogolem sympatyczna i seksowna kobieta po 30, wiek juz troche po niej widac ale dalej jest na co popatrzec, zwlaszcza na fajne duze piersi.


🏠 Lokal (★★★★★)

lokal jest w nowym budynku w poblizu zalewu w porzadnej okolicy. samo mieszkanie ladne i czyste, urzeduje jeszcze jedna diva i mozna sie umowic na trojkacik. w lazience czysto, sa zele i reczniki i jednym slowem nie ma sie do czego przyczepic.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

atmosfera w porzadku, diva troche za duzo gada jak na moj gust ale jest mila i spedza sie z nia czas jak z kochanka. dla mnie to przyklad ze mozna polaczyc profesjonalizm z mila i sympatyczna obsluga co nie kazda diva potrafi.


⚡ Akcja (★★★★★)

diva sie fajnie angazuje we wszystko i w zasadzie nie slyszy sie od niej slowa nie. oral w jej wykonaniu jest w porzadku, nie za gleboki ale bez reki i pamieta o jajkach. ciekawe doznania sprawia kolczyk w jezyku. nie ma spustu w usta niestety. diva pozwala na duzo wobec siebie wiec za fajny final mozna sie odwdzieczyc minetka przy ktorej nie udaje. seks fajny i w roznych pozycjach, diva nie marudzi, nie protestuje, do wyboru niemal pelna opcja tylko bez analu ale przy klasyku jest duzo mozliwosci. jak na moj gust to porzadna obsluga i pewniak w Kielcach.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunkiseks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciałominetka (+1)lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Mulder przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne po spotkaniu

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąkasa po spotkaniunie patrzy na zegarekgada jak katarynkabrunetkaduże cycezaniża wiekdługie włosyinna diva za ścianądużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajnie jęczyciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...