🚺 Czarodziejka (+8), Kielce

🚺 Znana jako:

  • Czarodziejka
  • Gorąca laska
  • Słodka pokusa
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+8/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2020
Cena za 30 min.150 PLNKwiecień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Czarodziejka napisane przez naszych użytkowników.

ciebieznowuniebylo » polecił » Czarodziejka23 Marca 2020, 16:43Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-03-23
napisanych opinii: 5


W zasadzie wszystko o niej jest już napisane, więc moja opinia to będzie tylko kolejna dla potwierdzenia, że nas zadowolonych jest więcej i ze diva załuguje na uznanie w branży, numer warto zapisac czy ogloszenie sledzić, jak komu wygodniej.


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na dwa telefony, różnie. znana u lubiana w koncu.....


👁 Diva (★★★★★)

Dla mnie pterada, zwlaszcza po akcji jej wyglad nabrał nowego znaczenia dla mnie. Teraz jak widze podobną na miescie to nawet jakos lepiej mi się kojarża heh


🏠 Lokal (★★★★★)

10/10 nowe czysciutenko


☕ Atmosfera (★★★★★)

Zna się na rzeczy na kontakcie tak samo . Fakt trochę gadula ale przyjazna


⚡ Akcja (★★★★★)

REwelka. Doświadczenie 10/10. Zaangażowana i radosna cały czas, seksapil bije po oczach. Następnym razem zostawie napiwek, bo naprawde, czad.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ciebieznowuniebylo przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaduże cyceszczupłaładna twarzrzeczowy kontaktzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalnowe budownictwofajne proporcjelubi todoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynafajna kobietazadbanamożna w duecieustawka na 2 telefony
rzenek » polecił » Czarodziejka25 Lutego 2020, 21:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-25
napisanych opinii: 2


Zarejestrowałem się na tym portalu specjalnie dla niej. To moja pierwsza opinia o divie. Jest bezkonkurencyjna i zasługuje na wzmiankę o tym.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawienie bezproblemowe. Kwestia chęci.


👁 Diva (★★★★★)

Piękne piersi, zrobione ale piękne. Jak się uśmiecha to 10/10 a uśmiecha się dużo


☕ Atmosfera (★★★★★)

Wychodzę od niej zawsze z humorem na nastepne dwa dni. Nie ma w sobie nic z marudy. Za żonę bym brał jakby się dało hehe


⚡ Akcja (★★★★★)

To profesjonalistka ale z naturalnie sympatycznym usposobienie. W szczegóły nie będę sie wdawał niech to zostanie między nami.
Dla mnie zawsze będzie 10/10 a sposób w jaki to robi zawsze zachęca do powrotów....
Pozdrawiam Cię serdecznie......


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rzenek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąnie patrzy na zegarekprzycina na czasiemiła rozmowasztuczne piersiszczupłaświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckirzeczowy kontaktzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasądoświadczonawychodzi z inicjatywąerotyczna atmosferazadbanauczciwawytrwaławyrozumiałasuper higienakrólowa lodaustawka na 2 telefony
aloneathome » polecił » Czarodziejka22 Grudnia 2019, 14:49Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-22
napisanych opinii: 5


diva z prawdziwego zdarzenia


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na dwa telefony czyli standardowa a przy tym jeszcze bardzo profesjonalna, nie sprawiająca zadnych problemow wręcz ułatwiająca wszystko co się da


👁 Diva (★★★★★)

8/10 zadbana kobieta/ dziewczyna. Twarz rozproieniona niewymuszonym sympatycznym uśmeichem i spojrzeniem rozradowanym. Piersi dziełem chirurga bardzo ładne pasujace do sylwetki/ Sylwetka bardzo ładna.


🏠 Lokal (★★★★★)

nowy, są miejsca na zaparkowanie i spełnia wssystkie wymagania łazienka/łóżko


☕ Atmosfera (★★★★★)

sympatyczna dziewczyna lekka rozmowa bardzo dobra atmosfera. prfesjonalnie!!!


⚡ Akcja (★★★★★)

profesjonalnie!!! akcja zawierała loda dwa strzały jeden z loda drugi z seksu. jest łatwa w kontakcie i w akcji i poza nią. żadnyh zastrzeżeń. spokojnie mozna jej zuufać niech się sama wszystkim zajmie. dziewczyna - diva na medal


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Aloneathome przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferasztuczne piersiładna twarzzajebiste cyckirzeczowy kontaktzgrabnaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tokobieta z klasąenergicznadoświadczonawychodzi z inicjatywądobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynafajna kobietazadbanaustawka na 2 telefony
mario » polecił » Czarodziejka22 Listopada 2019, 20:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-06-01
napisanych opinii: 19


10/10 za czysty profesjonalizm


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

zdjęcia autentyk, zgadza się wszystko - o dziwo. Zwykle jestem zadowolony gdy widać że jest tą samą dupą, a tutaj istny szok, że zdjęcia danej osoby pokazują daną osobę, Sensacja kurwa HEH Ze zdjeć widać, że dużo na 10.


🏠 Lokal (★★★★★)

jak lokal


☕ Atmosfera (★★★★★)

wcale takich odczuć nie daje, zaczyna z takim spokojem i wyrafinowaniem, kieruje do łazienki potem łóżeczko i bierze się za pracę z takim dobrym, profesjonalnym podejściem. Zajmuje sie głównie robieniem ci dobrze, nie wymyśla, z kutasem jak rycerzowi z mieczem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lody i seks 9/10 totalna profesjonalność. Dodatkowe atuty za gibkość, kondycję i pupę wypiętą jak na porno


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mario przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaszczupłaświetny tyłekładna twarzzajebiste cyckizgrabnaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasąenergicznadoświadczonawychodzi z inicjatywąerotyczna atmosferasuper dziewczynazadbanauczciwawytrwaławyrozumiałasuper higienaustawka na 2 telefony
poczatkujacy » polecił » Czarodziejka10 Lipca 2019, 13:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 10


zaliczona i Czarodziejka, na dobrą opinię zapracowała :-)


📞 Ustawka (★★★★★)

nie ma tragedii, da sie pogadać i dogadać powie jasno gdzie się znajduje.


👁 Diva (★★★★☆)

nie można złego słowa powiedzieć. Szczupła ładna dziewczyna. Wiek wiekiem ale się ładnie trzyma ma ładne piersi jest zadbana i z dobrą figurą. Jak zawsze był ten problem że żeby dostrzec że to ona na tych zdjęciach to trzeba było się przyjrzeć, na zdjęciu jak lalka w rzeczywistości po prostu kusząca kobita


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Fakt że dużo mówi ale to dobrze nie ma niezręcznej ciszy a jak trzeba to potrafi się trochę przymknąć i zając robotą


⚡ Akcja (★★★★★)

można ją dobrze poobracać nie brak jej energii i zapału. dobrze wykonuje orala , cipkę ma fajną do lizania taką. piersi duże też się mozna pobawić. Da rade z dwoma finałami. Nie jest taka ze daje niby godzine a tylko abyś się spuścił. Jest naprawde godna wizyty, zeszczuplenia portfela, uczciwa rzetelna diva i do tego sympatyczna.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Poczatkujacy przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, pozycja 69, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankągada jak katarynkaluźna atmosferabrunetkaszczupłaładna twarzfajne proporcjelubi tofajnie jęczyenergicznadoświadczonaerotyczna atmosferasuper dziewczynaustawka na 2 telefony
Cinek » polecił » Czarodziejka6 Maja 2019, 16:14Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-11
napisanych opinii: 15


Majeczka niezawodna


📞 Ustawka (★★★☆☆)

ciężko się dozdzonić, bo dziewczyna warta uwagi.


👁 Diva (★★★★☆)

zgrabna, ładna tak na 7/10, wygadana ale raczej nie gadatliwa do bólu. jest dość dużą kobietą, duże ładne piersi. coś kosztem czegoś innego


🏠 Lokal (★★★★☆)

czyste


☕ Atmosfera (★★★★★)

Majka to wygadana dziewczyna, kontakt łatwo łapie spodziewam się że z każdym. Nie głupia w głowie ma poukładane jak na dive. Nie przesiąknięta dziwkarskimi manierami, Wszystko na plus.


⚡ Akcja (★★★★★)

lodowanie z finałem w gumie w buzi seksy w różnych pozycjach można ją swobodnie w łózku obracać nie robi z siebie wypiętej księżnicki która innej pozycji nie uznaje.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Cinek przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzaczrzetelnie podchodzi do pracyjak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaduże cyceładna twarzzajebiste cyckiczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tokobieta z klasąenergicznadoświadczonaustawka na 2 telefonyciężko się umówićciężko się dodzwonić
Zemi » polecił » Czarodziejka6 Kwietnia 2019, 0:15Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-04
napisanych opinii: 4


Ostatnie spotkanie 30 minut. Nie bylo debiutem. Kazde spotkanie dobre. Chodząca gwarancja


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka na 2-3 telefony. Nie zawsze odbiera telefony od razu. Cieprliwosc tutaj poplaca


👁 Diva (★★★★★)

Jedna z tych dziewczyn, ze otweira drzwi i odraz wiadomo ze bedzie dobrze. Szczery usmiech na twarzy, pieknie sie rusza, zgrabne ksztalty. Cala gladka, ladnie wygolona. Wzrost przeciętny, zapach unoszący się za nią cudowny.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jeden finał spotkanie pół godziny, dwa w godzine, typowy schemat, w sam raz na moją wydolność. Nie bierze pieniędzy z góry, grzeczna w tym temacie, bez napięcia. A rozmowa o wszystkim sie klei.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodzik do wyboru z gumą albo bez. Ja zawsze biorę bez. Jej to w niczym nie przeszkadza. Do minetki chętnie nadstawia cipke. Nigdy mnie nie zawiodła z higieną. Do sexu tez chętna zawsze w kazdej pozycji. Moim zdaniem to taka kobieta co lubi ludzi i lubi sex i nie ma problemów jakiś emocjonalnych ze sobą. jeszcze te jęki w trakcie i wywijanie jak jej dobrze...


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zemi przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracyprzy oralu patrzy w oczybierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferabrunetkaszczupładługie włosyświetny tyłekładna twarzzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnakobieta z klasądoświadczonaustawka na 2 telefony
Mulder » polecił » Czarodziejka20 Listopada 2017, 16:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-20
napisanych opinii: 1


numer 1 w Kielcach, bardzo fajna laska z która mozna sie poczuc jak z prawdziwa kochanka.


📞 Ustawka (★★★★☆)

byl problem z dodzwonieniem sie bo diva ma chyba duze powodzenie u szwagrow. udalo mi sie za trzecim razem i od tej pory wszystko poszlo juz gladko.


👁 Diva (★★★★☆)

zdjecia maja juz chyba pare lat ale urok divy pozostal, miedzy zdjeciami a rzeczywistoscia mozna sie doszukac jakis drobnych roznic. ogolem sympatyczna i seksowna kobieta po 30, wiek juz troche po niej widac ale dalej jest na co popatrzec, zwlaszcza na fajne duze piersi.


🏠 Lokal (★★★★★)

lokal jest w nowym budynku w poblizu zalewu w porzadnej okolicy. samo mieszkanie ladne i czyste, urzeduje jeszcze jedna diva i mozna sie umowic na trojkacik. w lazience czysto, sa zele i reczniki i jednym slowem nie ma sie do czego przyczepic.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

atmosfera w porzadku, diva troche za duzo gada jak na moj gust ale jest mila i spedza sie z nia czas jak z kochanka. dla mnie to przyklad ze mozna polaczyc profesjonalizm z mila i sympatyczna obsluga co nie kazda diva potrafi.


⚡ Akcja (★★★★★)

diva sie fajnie angazuje we wszystko i w zasadzie nie slyszy sie od niej slowa nie. oral w jej wykonaniu jest w porzadku, nie za gleboki ale bez reki i pamieta o jajkach. ciekawe doznania sprawia kolczyk w jezyku. nie ma spustu w usta niestety. diva pozwala na duzo wobec siebie wiec za fajny final mozna sie odwdzieczyc minetka przy ktorej nie udaje. seks fajny i w roznych pozycjach, diva nie marudzi, nie protestuje, do wyboru niemal pelna opcja tylko bez analu ale przy klasyku jest duzo mozliwosci. jak na moj gust to porzadna obsluga i pewniak w Kielcach.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunkiseks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciałominetka (+1)lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Mulder przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestięprzy FBG nie używa rąkjak z koleżankąkasa po spotkaniunie patrzy na zegarekgada jak katarynkabrunetkaduże cycezaniża wiekdługie włosyprzyjmuje z inną divądużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajnie jęczyciężko się dodzwonić

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.