🚺 Martyna (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Martyna
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNLipiec 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Martyna napisane przez naszych użytkowników.

bocian » polecił » Martyna20 Listopada 2017, 0:14Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 18


Fantastyczna kobieta z klasą. ŁADNA i nadaje się do tej roboty ;)


📞 Ustawka (★★★☆☆)

To nie jest prosta sprawa, trudno się do niej dodzwonić. Prawdopodobnie dlatego ze chętnych jest dużo a ona preferuje stałych klientów. Jak już się udało dodzwonić to dostałem się bez większych problemów do naszej divy


👁 Diva (★★★★★)

Wysoka, z klasą, nogi do nieba, figura jak marzenie, piękne cycki no i buzia, a to ważne. Bardzo dba o siebie, to czuć na odległość. Poza tym sympatyczna, uśmiechnięta. Kochanka idealna. Łapie się już chyba na milfa.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Byłem latem, to trochę gorąco w tym mieszkanku, ale na to wpływu raczej nie ma. Za to łazienka porządnie wyposażona, dużo ręczników, ładnie wyprane, pachną, dużo żeli do wyboru no i posprzątane ładnie. Tylko łózko trochę skrzypi, ale mnie się akurat to podobało


☕ Atmosfera (★★★★★)

Jak u kochanki z którą się super dogaduje. Luźna atmosfera, rozmowa się kręci, naprawdę fajnie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Świetny seks, lubi trochę ostrzej, lubi mieć podgryzane sutki i śmiało o tym mówi. Dynamiczna, fajnie się rusza, zwłaszcza na górze, cudowny widok. FBG z zamiłowaniem do kutasa, przyssała się, zadbała o okolice, zmienne tempo. Nie wiem czy to reguła czy jej pasowałem, ale całowała się tak, że nie czułem się jak u divy tylko jak u prawdziwej kochanki, chemia i te sprawy. No i najlepsze – anal! Długo, mocno, fajnie się wypina, z pozycjami nie robi żadnych problemów. Higiena 10/10, wylizanie jej dziury to sama przyjemność. Efekty wizualne i dźwiękowe – coś fantastycznego. Nimfa. Na pamięciówe leci regularnie ;)


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)z pupy do buzi (+1)anal na jeźdźca (+1)wkładanie palców do pupy (+1)rimming w stronę divy (+1)rimming w stronę klienta (+1)GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, z pupy do buzi, anal na jeźdźca, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę divy, rimming w stronę klienta, GFE, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczjęczy jak w pornoluklepie po tyłku2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąnie patrzy na zegarekMILFwysokacyce do hiszpanaduże cyceduża pupaszczupładługie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnakobieta z klasąustawka na 2 telefonyciężko się umówićciężko się dodzwonić

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.