🚺 Tattolady (+6), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Tattolady
  • Diamond Vip
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+6/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Tattolady napisane przez naszych użytkowników.

Boodzioo » polecił » Tattolady25 Stycznia 2020, 20:38Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-25
napisanych opinii: 7


Wszystko dobrze opisane, potwiersdzam dla statystyk, niech ma kolejną dobra opinie, bo zasługuje


📞 Ustawka (★★★★☆)

telefony


👁 Diva (★★★★★)

MILF, tak jak opisana. Lata świetności za sobą, ale to już taka kolej rzeczy, czas nie oszczędzi nikogo. Jakby nie było radzi sobie z nim nieźle.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo dobra atmosfera. Stara się dobrze wypaść, zależy jej


⚡ Akcja (★★★★★)

francuz bez gumki, minetka - reaguje fantastycznie, to jest kobieta. Taki seks który jest nie tylko dla klienta czy ogólem mówiąc faceta ale tez dla kobiety i sama sie o to potrafi zatroszczyć. Pozycje do przebierania. W seksie staranna. Ma namiętność i kipi erotyką.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), handjob (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boodzioo przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, handjob, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, ładna twarz, zajebiste cycki, rzeczowy kontakt, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, energiczna, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, adekwatnie do ceny, servis zgodny z ogło., ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Rocco » polecił » Tattolady30 Kwietnia 2019, 22:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-12
napisanych opinii: 23


starannie podchodzi do tematu nadaje sie najbardziej na klimaty gfe, choc w inne klocki tez jest niezla, to fani gfe powinni przemyslec powaznie wizyte u tej dziewczyny


📞 Ustawka (★★★★★)

standardowa ustawka nie pamietam problemow


👁 Diva (★★★★★)

szczupla jak wspomina w tym swoim nicku na roksie czy tam odlotach, wytatuowna ale ladne ma te tatuaze i pasuja do niej jako do osoby, bardzo sympatyczna, uroda 8/10 bez ściemy i przesadzania. do tego usmiech od ucha do ucha przez cale spotkanie i chęci na więcej zabawy i wykorzystanie całego wykupionego czasu, to jest to


☕ Atmosfera (★★★★★)

opisałem w rubryce diva, dziewczyna jest bardzo sympatyczna i klimat gfe to jej działka


⚡ Akcja (★★★★★)

akcja to oral, mineta - miód cipka,masaz na przerwie i dwa strzały z seksu.9/10, chociaz nie wiem nawet za co ten punkt odejmuje.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rocco przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, szczupła, ładna twarz, zgrabna, jędrne cyce, autentyczne zdjęcia, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, kobieta z klasą, tatuaże, napalona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

samotny42 » polecił » Tattolady21 Czerwca 2018, 23:41Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-01
napisanych opinii: 18


Dobry, doświadczon milf. Pod ten adres warto się udać!


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Z ustawką były problemy, bo nie mogłem się do niej dodzwonoić, nie odbierała i nie oddzwaniała, ale próbowałem dalej i po kilku próbach (w przeciągu dwóch dni) udało się w końcu. Potem już bez problemów, bez spóźnienia czy wystawiania.


👁 Diva (★★★★☆)

Pierwsze o czym pomyślałem to, gdzie są tatuaże ;) Ale są i to całkiem sporych rozmiarów. Pierwsze wrażenia pozytywne - seksowna milfica, jak na fotkach, zadbana, pachnąca, wydepilowana. A do tego uśmiech i miłe podejście już od pierwszej chwili.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal bardzo schludny. W łazience ręczniki, żele.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera super - miło, pogadać można, bez marudzenia. Widać,że robi to co lubi - jest aktywna, chętnie przyjmuje pieszczoty i się odwdzięcza!


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja miodzio. Jak wspominałem - diva aktywna, fajnie się potrafi zakręcić wokół klienta. Można bawić się jej muszelką i fajnie widać jak się robi coraz wilgotniejsza. Doznania pierwsza klasa przez cały czas. Świetnie całuje i robi to chętnie, patrzy w oczy, potrafi zawrócić w głowie, bo wygląda jakby była naprawdę mocno napalona ;) Po akcji fajny masażyk, rozmowa, zaproszenia na następny raz.

Cena mogłaby być niższa, ale z drugiej strony jest to cena jak najbardziej adekwatna do całej akcji.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), masaż erotyczny (+1), wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pocałunki, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ursynów.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, MILF, rzeczowy kontakt, dużo żeli w łazience, czysty lokal, lubi to, fajnie jęczy, dyskretne lokum, doświadczona, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

lolek » polecił » Tattolady21 Czerwca 2018, 22:28Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 11


Na dużo pozwala, dobrze powiedziane, kocica i mocno pobudza do zabawy.


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony, kusicielka już przez słuchawkę, rozmowa z nią, nie z telefonistką.


👁 Diva (★★★★★)

Seksowna, ciało jak marzenie, super pośladki i stopy, którymi potrafi postawić sprzęt do pionu. Starsza jest, około 50 ale to niewiele jej odejmuje. Robi klimat cudo na spotkaniu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Okej, wszystko na miejscu.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Klimat GFE i ochota na rózne zabawy, otwarta na szereg propozycji, nie zrażona do zabaw które wykraczają poza klasyczne czynności, jak własnie footjob.


⚡ Akcja (★★★★★)

Wykonywaliśmy seks oralny w obie strony, diva pozwala na penetrację cipki jezykiem, palcami. Wspomniany footjob super sprawa, diva jest bardzo otwarta, dojrzała, wykazuje się dużym zrozumieniem i pozytywnie podchodzi do tego. Seks klasyczny namiętny, tutaj najbardziej czuć GFE i doświadczenie kobiety, potrafi czerpać z tego dużo dla siebie.


⚡ Przetestowane usługi

footjob (+1), przytulanie (+1), wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lolek przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : footjob, przytulanie, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, minetka.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, MILF, blondynka, szczupła, krótkie włosy, ładna twarz, rzeczowy kontakt, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, ustawka na 2 telefony, doświadczona

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

szwagier_01 » polecił » Tattolady3 Lutego 2018, 18:47Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 11


Fantastyczna kobieta, naprawdę warto ją odwiedzić!


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon, umówienie się za dwie godzinki. Już podczas rozmowy lubi nakręcić nieźle, więc można się domyśleć, że niezła z niej kocica 🙂


👁 Diva (★★★★★)

Inteligentna, z podejściem do klienta, z umiejętnościami jakich nie może się powstydzić - powinna prowadzić szkolenia dla innych kobiet z branży hehe 🙂 Do tego całkiem apetyczne ciałko mimo wieku (40plus). Seksowna, szczupła, piękna i zadbane stópki, gwiazdeczka z niej 🙂


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal dyskretny, posprzątany, wszystko co trzeba jest potrzebne i nie ma do czego się przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera super - diva żartuje, zabawia, ale też umie podniecić i zakręcić się wokół faceta tak, że pała staje w pięć sekund. Super się rusza, jest sexy ale przy tym bardzo naturalnie jej to wychodzi. Podejście do klienta bardzo na luzie, bez spiny.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja ekstra. Zająłem się jej stópkami przede wszystkim bo dla nich przyszedłem do niej. Można z nimi robić wszystko, zero śmiechów-chichów czy dogryzania. Otwarta na wszystko z niej kobieta. Spust za sexowne stópki. Seks oralny namiętny i wilgotny, bez gumki. Klasyka nie było, bo po dwóch spustach brakło mi sił, ale wątpię, żeby w trakcie klasyka pojawiły się jakieś problemy. polecam divę!


⚡ Przetestowane usługi

footjob (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szwagier_01 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : footjob, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ursynów.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, blondynka, szczupła, czysty lokal, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

fucker » polecił » Tattolady19 Listopada 2017, 23:38Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-16
napisanych opinii: 20


Dojrzały MILF z klasą.


📞 Ustawka (★★★★★)

w porządku, profesjonalnie


👁 Diva (★★★★☆)

Starsza babka, ale widać że zadbana, może się jeszcze podobac, fajna niuńka musiała być. Cycek jest, fajna dupcia


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nie mam zastrzeżeń, czysto w środku, łazienka ze wszystkim co potrzebne.


☕ Atmosfera (★★★★★)

10/10. Profesjonalnie. Kocica. Zatruje, uśmiecha się, komunikatywna. Jest klasa.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Nieźle, w klimacie gfe. Współpracuje z klientem, podatna na sugestie. Lodzik 7/10 - do konca, języczek na oko też poleci czasem. seks, różne pozycje 8/10. Ma niezłą technikę, ale bywam tam głównie dla atmosfery. Najlepsze z nią są pierwsze chwile, umie podniecić.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), wkładanie palców do cipki (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1), oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Fucker przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, pończochy, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, MILF, GILF, blondynka, zaniża wiek, sztuczne piersi, małe piersi, krótkie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje sama, inteligentna, ustawka na 2 telefony, kobieta z klasą

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.