🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Tattolady (+4), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Tattolady
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (4 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.300 PLNCzerwiec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Tattolady napisane przez naszych użytkowników.

samotny42 » polecił » Tattolady21 Czerwca 2018, 23:41

👤 samotny42

zarejestrowany: 1 Września 2017, 8:59
napisanych opinii: 17

Dobry, doświadczon milf. Pod ten adres warto się udać!


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Z ustawką były problemy, bo nie mogłem się do niej dodzwonoić, nie odbierała i nie oddzwaniała, ale próbowałem dalej i po kilku próbach (w przeciągu dwóch dni) udało się w końcu. Potem już bez problemów, bez spóźnienia czy wystawiania.


👁 Diva (★★★★☆)

Pierwsze o czym pomyślałem to, gdzie są tatuaże ;) Ale są i to całkiem sporych rozmiarów. Pierwsze wrażenia pozytywne - seksowna milfica, jak na fotkach, zadbana, pachnąca, wydepilowana. A do tego uśmiech i miłe podejście już od pierwszej chwili.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal bardzo schludny. W łazience ręczniki, żele.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera super - miło, pogadać można, bez marudzenia. Widać,że robi to co lubi - jest aktywna, chętnie przyjmuje pieszczoty i się odwdzięcza!


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja miodzio. Jak wspominałem - diva aktywna, fajnie się potrafi zakręcić wokół klienta. Można bawić się jej muszelką i fajnie widać jak się robi coraz wilgotniejsza. Doznania pierwsza klasa przez cały czas. Świetnie całuje i robi to chętnie, patrzy w oczy, potrafi zawrócić w głowie, bo wygląda jakby była naprawdę mocno napalona ;) Po akcji fajny masażyk, rozmowa, zaproszenia na następny raz.

Cena mogłaby być niższa, ale z drugiej strony jest to cena jak najbardziej adekwatna do całej akcji.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)wkładanie palców do cipki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Samotny42 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: pocałunki, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ursynów.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczjak z koleżankąproponuje coś do piciaMILFrzeczowy kontaktdużo żeli w łazienceczysty lokallubi tofajnie jęczydyskretne lokumdoświadczonaustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonić
lolek » polecił » Tattolady21 Czerwca 2018, 22:28

👤 lolek

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:38
napisanych opinii: 9

Na dużo pozwala, dobrze powiedziane, kocica i mocno pobudza do zabawy.


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony, kusicielka już przez słuchawkę, rozmowa z nią, nie z telefonistką.


👁 Diva (★★★★★)

Seksowna, ciało jak marzenie, super pośladki i stopy, którymi potrafi postawić sprzęt do pionu. Starsza jest, około 50 ale to niewiele jej odejmuje. Robi klimat cudo na spotkaniu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Okej, wszystko na miejscu.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Klimat GFE i ochota na rózne zabawy, otwarta na szereg propozycji, nie zrażona do zabaw które wykraczają poza klasyczne czynności, jak własnie footjob.


⚡ Akcja (★★★★★)

Wykonywaliśmy seks oralny w obie strony, diva pozwala na penetrację cipki jezykiem, palcami. Wspomniany footjob super sprawa, diva jest bardzo otwarta, dojrzała, wykazuje się dużym zrozumieniem i pozytywnie podchodzi do tego. Seks klasyczny namiętny, tutaj najbardziej czuć GFE i doświadczenie kobiety, potrafi czerpać z tego dużo dla siebie.


⚡ Przetestowane usługi

footjob (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)oral z połykiem (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lolek przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: footjob, przytulanie, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, minetka.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenienie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFblondynkaszczupłakrótkie włosyładna twarzrzeczowy kontaktczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyustawka na 2 telefonydoświadczona
szwagier_01 » polecił » Tattolady3 Lutego 2018, 18:47

👤 szwagier_01

zarejestrowany: 16 Października 2017, 14:13
napisanych opinii: 11

Fantastyczna kobieta, naprawdę warto ją odwiedzić!


📞 Ustawka (★★★★★)

Telefon, umówienie się za dwie godzinki. Już podczas rozmowy lubi nakręcić nieźle, więc można się domyśleć, że niezła z niej kocica 🙂


👁 Diva (★★★★★)

Inteligentna, z podejściem do klienta, z umiejętnościami jakich nie może się powstydzić - powinna prowadzić szkolenia dla innych kobiet z branży hehe 🙂 Do tego całkiem apetyczne ciałko mimo wieku (40plus). Seksowna, szczupła, piękna i zadbane stópki, gwiazdeczka z niej 🙂


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal dyskretny, posprzątany, wszystko co trzeba jest potrzebne i nie ma do czego się przyczepić.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera super - diva żartuje, zabawia, ale też umie podniecić i zakręcić się wokół faceta tak, że pała staje w pięć sekund. Super się rusza, jest sexy ale przy tym bardzo naturalnie jej to wychodzi. Podejście do klienta bardzo na luzie, bez spiny.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja ekstra. Zająłem się jej stópkami przede wszystkim bo dla nich przyszedłem do niej. Można z nimi robić wszystko, zero śmiechów-chichów czy dogryzania. Otwarta na wszystko z niej kobieta. Spust za sexowne stópki. Seks oralny namiętny i wilgotny, bez gumki. Klasyka nie było, bo po dwóch spustach brakło mi sił, ale wątpię, żeby w trakcie klasyka pojawiły się jakieś problemy. polecam divę!


⚡ Przetestowane usługi

footjob (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szwagier_01 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: footjob, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ursynów.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji2 finały w ceniejak z koleżankąMILFblondynkaszczupłaczysty lokalkobieta z klasąustawka na 2 telefony
fucker » polecił » Tattolady19 Listopada 2017, 23:38

👤 fucker

zarejestrowany: 16 Listopada 2017, 14:31
napisanych opinii: 16

Dojrzały MILF z klasą.


📞 Ustawka (★★★★★)

w porządku, profesjonalnie


👁 Diva (★★★★☆)

Starsza babka, ale widać że zadbana, może się jeszcze podobac, fajna niuńka musiała być. Cycek jest, fajna dupcia


🏠 Lokal (★★★★☆)

Nie mam zastrzeżeń, czysto w środku, łazienka ze wszystkim co potrzebne.


☕ Atmosfera (★★★★★)

10/10. Profesjonalnie. Kocica. Zatruje, uśmiecha się, komunikatywna. Jest klasa.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Nieźle, w klimacie gfe. Współpracuje z klientem, podatna na sugestie. Lodzik 7/10 - do konca, języczek na oko też poleci czasem. seks, różne pozycje 8/10. Ma niezłą technikę, ale bywam tam głównie dla atmosfery. Najlepsze z nią są pierwsze chwile, umie podniecić.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)oral bez zabezpieczeniaseks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Fucker przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: GFE, pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, pończochy, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjidowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąMILFGILFblondynkazaniża wieksztuczne piersimałe piersikrótkie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczysama przyjmujeinteligentnapończochyustawka na 2 telefonykobieta z klasą
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...