🚺 Analna bez dopłat (-1), Bydgoszcz

🚺 Znana jako:

  • Analna bez dopłat
  • Prywatna kochanka
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Analna bez dopłat napisane przez naszych użytkowników.

waco » odradził » Analna bez dopłat18 Listopada 2017, 17:46Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-18
napisanych opinii: 9


Nie warto, nie ma zaangażowania, luźna i marudzi z analem


📞 Ustawka (★★★★☆)

to najlepszy punkt programu, 2 telefony, pytałem o anal i że wszystko super i będzie.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Porazka, zdjęcia w ogole jak nie ona, ma tatuaż chujowy, czarne włosy, farba oczywiście, wyglądają jak granatowe, ohyda. Twarz mocno przeciętna, w zyciu bym na nią nie spojrzał. Ciało niby w miare, ale jest brzuszek, celulit, spory tyłek. Taka jakaś jak z dyskoteki pod wiejską gminą. A no i wiek zaniżony, od razu widac.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Ujdzie, ale trochę nie dba


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Porazka, czułem się jakbym przyszedł włożyć i wyjąc pare razy z łaski. Niby miła i uśmiechnięta, ale o czym z taką gadać. Nie angazuje się, niby reaguje na sugestie jakieś ale marudzi też. I udaje ze jej się podoba, śmiesznie jęczy, irytujące


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Fbg – 3/10. płytko, ręka i jeszcze raz ręka. Niby slina jest ale chuja to daje. Słabo ciągnie, bez wyczucia, tak wiecie, muszę to pociągam ile trzeba. Jajka zostawione, nawet nie ruszyła. Seks 1/10, praktycznie nic nie czułem bo nie mam aż tyle w gaciach. Luźna jak po 10 porodach. No to myśle sobie trudno, jest jeszcze anal i w sumie o to głównie chodziło. I niby był, chociaz miała wąty że niby jest duży więc średni, haha to nawet średnia krajowa nie jest, więc sorry. Najlepsze że nawet żelu nie używa bo nie i chuj. Mowi ze jakas alergia ale nie sadze żeby miala na każdy alergie. Nie wiem co sobie ujebała. Jakos to poszło, ale to chyba najgorszy anal jaki miałem. Nie polecam, jedna wielka ściema, nie warto wydawac ksy i marnowac czasu.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), pozycja od tyłu (-1), oral bez zabezpieczenia (-1), finał na ciało (-1), seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Waco przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Bydgoszcz w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, brak inicjatywy, podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, brunetka, niska, duże cyce, duża pupa, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, małe piersi, długie włosy, jebie fajkami, mało inteligentna, ustawka na 2 telefony, lokal ujdzie w biedzie

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.