🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

czarująca Violetta (+2), Łódź

🚺 Znana jako:

  • czarująca Violetta
  • Namiętna Wiola
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.150 PLNLuty 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z czarująca Violetta napisane przez naszych użytkowników.

vann » polecił » czarująca Violetta5 Lutego 2018, 21:18

👤 vann

zarejestrowany: 28 Października 2017, 21:08
napisanych opinii: 8

Pozytyw zasłużony, dobry stosunek ceny do jakości!


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, ale diva z tego co widzę, często zmienia godziny urzędowania. Ja sobie jej numer zapisałem dawno temu, potem ze dwa razy natrafiłem jeszcze na jej ogłoszenie i godziny zawsze były inne.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna, zadbana, po 40 jest na pewno,ale nie widać po niej tego tak bardzo. Trochę zdjęcia przekłamane,bo wyszła na nich seksowniej i zgrabniej, ale nie jest to jakąś okropnie duża różnica, więc można jej to wybaczyć i powiedzieć, że jest bardzo fotogeniczna ;) Zadbana, higiena na najwyższym poziomie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, na duży plus łóżko, które jest naprawdę duże i naprawdę wygodne. Dyskretnie, czysto, wejście z klatki. W mieszkaniu wydaje mi się, że byliśmy sami, na nikogo nie wpadłem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo zaangażowana w to co robi i skupiona na dawaniu przyjemności, atmosfera najlepsza!


⚡ Akcja (★★★★★)

Sam seks trochę powyżej średniej, lodzik za to mistrzowski. Można za dopłatą spuścić się w buzi bez gumy, ale ja nie skorzystałem. W każdym bądź razie jest głęboko i mokro. Podczas pozycji od tyłu super widoczki, na ciśnieniu się z takimi widokami długo nie wytrzyma!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Vann przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji2 finały w ceniejak z koleżankąMILFszczupłaczysty lokaldyskretne lokumustawka na 2 telefony
bocian » polecił » czarująca Violetta17 Listopada 2017, 23:52

👤 bocian

zarejestrowany: 17 Listopada 2017, 23:31
napisanych opinii: 13

Super DIVA! jak tylko będziecie w pobliżu, atakujecie!


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

Czarująca! Serio, mało takich. Ma już swój wiek, pisze że 37, sam nie wiem. Może mieć i ze 40, czyli MILF. Ale jaki! Kontakt z nią to super sprawa, jest niebanalna, cały czas usmiechnięta i rozmowa sama aż płynie. Byłem z średnim humorem a wyszedłem w świetnym nastroju. Wygląda naprawdę dobrze, są jakieś niedoskonałości, wiadomo czas leci,trochę brzuszka. Zdjecia trochę jak nie jej.. Widać że to jej ciało ale trochę przerobione albo taki dobry fotograf. Twarz za to śliczna, aż się nie chciało od tyłu seksić, uśmiechnięta, zaangazowana i śliczna 😀


🏠 Lokal (★★★★★)

Stylóweczka, zwłaszcza u niej w pokoju, duuuże łóżko na harce. schludnie, łazienka też. nie jest sama ale nie widziałem nikogo ani nie slyszałem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Super, jak w opisie divy. Można pogadać i chce się z nią gadać, taka mądra, z poczuciem humoru i ma coś młodzieńczego w sobie. Angazuje się w robotę. Oddwiedziłem juz niejedną dive ale do niej w łodzi wracam najczęściej.


⚡ Akcja (★★★★★)

Całowaliśmy się, wszystko jak z super koleżanką, nawet kochanką. Potem do lodzika, delikatnie, ma wyczucie i dobrą technikę, chociaż znam takie które ciągną lepiej. Finał w ustach odpada, trzeba dopłacić. Łapie za to kontakt wzrokowy i nie ciągnie jak maszynka do robienia loda. Seks już trochę mcniej z mojej inicjatywy, najpierw od tylu i trochę za włosy, potem panna na górę i jazda. I to było najlepsze, zaangażowana, ładna i zadowolona ujeżdza kutasa. no coś pięknego. skończyłem mając ją pod sobą, na brzuchu. Gorąca panna.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjejęczy jak w pornolujak z koleżankąMILFbrunetkaniskaduża puparetuszowane zdjęciainna diva niż na zdjęciumałe piersiszczupładługie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkaustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...