🚺 czarująca Violetta (+4), Łódź

🚺 Znana jako:

  • czarująca Violetta
  • Namiętna Wiola
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2020
Cena za 30 min.120 PLNMaj 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z czarująca Violetta napisane przez naszych użytkowników.

toshi92 » polecił » czarująca Violetta23 Lutego 2020, 0:24Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-22
napisanych opinii: 4


Też tania diva ale i ładnie wygląda.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka sprawna, podaje adres i idzie z górki. Diva dotrzymuje słowa.


👁 Diva (★★★★★)

Jest to ta tak zwana Mamuśka do przelecenia. Podoba się od początku. Zdjęcia z retuszem, na zywo odbiega od tego ale nie za dużo poza tym w sumie nawet nie dałbym jej mniej na 10 niż na zdjęciach.


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto porządeczek, elegancko.


☕ Atmosfera (★★★★★)

O rozliczenie prosi na początku, potem miła cała godzinka dla nas. Urocza kobieta.


⚡ Akcja (★★★★★)

Głeboki lód z przyjęciem ładunku do buzi, Seks z zaangażowaniem jak ze swoją babą, albo cudzą, w każdym bądź razie jak nie za pieniądze. Technika, bycie miła i posłuszną 10/10 Widok pupy z tyłu nieziemski.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Toshi92 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, retuszowane zdjęcia, ładna twarz, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, fajna kobieta, zadbana, super higiena, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

boss » polecił » czarująca Violetta12 Lipca 2019, 13:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 26


mega zadowolenie


📞 Ustawka (★★★★★)

na telefon trochę wcześniej się umawiałem chciałem pewniaka potem przed jeszcze raz zeby nie jechac w razie czego na pusto, pomoze doradzi podpowie fajnie


👁 Diva (★★★★★)

MILF ubrana kusząco, seksownie i elegancko, szczupła łądna i zadbana. Wiadomo ze milf a nie młoda to inna perspektywa troszkę. ale i tak super, jeszcze z tym podejscie, pracowitoscia i ceną, mega


🏠 Lokal (★★★★★)

wygodnie, schludnie, można sie napic i umyć i wytrzec czymś co nie śmierdzi, wszystko 10/10


☕ Atmosfera (★★★★★)

bardzo dobra. z divą nie ma zadnych problemow ona ich po prostu nie robi i ma fajny stosunek do ludzi


⚡ Akcja (★★★★★)

swietnie robi loda na kolanach tak wytrwale i pracowicie i z okolicami i głeboko nawet mozna podopychac pokierowac podelektowac się a ona to wszystko robi nie ucieka nie narzeka emga. cipka na ten wiek dobrze sobie radzi nie jest szeroko dobrze dopasowała sie do mojego. pozycje tez spoko da rade sie ruszac i w ogole, wszystko szło jak w normalnym seksie, male pieniadze a duza satysfakcja


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1), facefuck (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boss przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, facefuck, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to maj 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, szczupła, ładna twarz, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, kobieta z klasą, dobra i tania, doświadczona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

vann » polecił » czarująca Violetta5 Lutego 2018, 21:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-28
napisanych opinii: 9


Pozytyw zasłużony, dobry stosunek ceny do jakości!


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów, ale diva z tego co widzę, często zmienia godziny urzędowania. Ja sobie jej numer zapisałem dawno temu, potem ze dwa razy natrafiłem jeszcze na jej ogłoszenie i godziny zawsze były inne.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna, zadbana, po 40 jest na pewno,ale nie widać po niej tego tak bardzo. Trochę zdjęcia przekłamane,bo wyszła na nich seksowniej i zgrabniej, ale nie jest to jakąś okropnie duża różnica, więc można jej to wybaczyć i powiedzieć, że jest bardzo fotogeniczna ;) Zadbana, higiena na najwyższym poziomie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, na duży plus łóżko, które jest naprawdę duże i naprawdę wygodne. Dyskretnie, czysto, wejście z klatki. W mieszkaniu wydaje mi się, że byliśmy sami, na nikogo nie wpadłem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo zaangażowana w to co robi i skupiona na dawaniu przyjemności, atmosfera najlepsza!


⚡ Akcja (★★★★★)

Sam seks trochę powyżej średniej, lodzik za to mistrzowski. Można za dopłatą spuścić się w buzi bez gumy, ale ja nie skorzystałem. W każdym bądź razie jest głęboko i mokro. Podczas pozycji od tyłu super widoczki, na ciśnieniu się z takimi widokami długo nie wytrzyma!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Vann przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, szczupła, czysty lokal, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

bocian » polecił » czarująca Violetta17 Listopada 2017, 23:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 18


Super DIVA! jak tylko będziecie w pobliżu, atakujecie!


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

Czarująca! Serio, mało takich. Ma już swój wiek, pisze że 37, sam nie wiem. Może mieć i ze 40, czyli MILF. Ale jaki! Kontakt z nią to super sprawa, jest niebanalna, cały czas usmiechnięta i rozmowa sama aż płynie. Byłem z średnim humorem a wyszedłem w świetnym nastroju. Wygląda naprawdę dobrze, są jakieś niedoskonałości, wiadomo czas leci,trochę brzuszka. Zdjecia trochę jak nie jej.. Widać że to jej ciało ale trochę przerobione albo taki dobry fotograf. Twarz za to śliczna, aż się nie chciało od tyłu seksić, uśmiechnięta, zaangazowana i śliczna 😀


🏠 Lokal (★★★★★)

Stylóweczka, zwłaszcza u niej w pokoju, duuuże łóżko na harce. schludnie, łazienka też. nie jest sama ale nie widziałem nikogo ani nie slyszałem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Super, jak w opisie divy. Można pogadać i chce się z nią gadać, taka mądra, z poczuciem humoru i ma coś młodzieńczego w sobie. Angazuje się w robotę. Oddwiedziłem juz niejedną dive ale do niej w łodzi wracam najczęściej.


⚡ Akcja (★★★★★)

Całowaliśmy się, wszystko jak z super koleżanką, nawet kochanką. Potem do lodzika, delikatnie, ma wyczucie i dobrą technikę, chociaż znam takie które ciągną lepiej. Finał w ustach odpada, trzeba dopłacić. Łapie za to kontakt wzrokowy i nie ciągnie jak maszynka do robienia loda. Seks już trochę mcniej z mojej inicjatywy, najpierw od tylu i trochę za włosy, potem panna na górę i jazda. I to było najlepsze, zaangażowana, ładna i zadowolona ujeżdza kutasa. no coś pięknego. skończyłem mając ją pod sobą, na brzuchu. Gorąca panna.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1), minetka (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, MILF, brunetka, niska, duża pupa, retuszowane zdjęcia, inna diva niż na zdjęciu, małe piersi, szczupła, długie włosy, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.