🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Marcelina (+1), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Marcelina
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNWrzesień 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Marcelina napisane przez naszych użytkowników.

bokser_33 » napisał o » Marcelina28 Września 2018, 15:13

👤 bokser_33

zarejestrowany: 28 Września 2018, 14:54
napisanych opinii: 1

Nie brzydka, wysoka, blizny na cyckach, dobrze ciągnie, opryskliwa, ma coś z głową.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dodzwonić się ciężko, a jak już odbiera to raczej miła nie jest. Dzwoniłem 3 razy. Ustawka, potwierdzenie i nr lokalu


👁 Diva (★★★★☆)

Zdjęcia są podrasowane, ale nie znacząco. Cyc zrobiony z bliznami po operacji, długie włosy tylko szkoda, że tluste, szpilki bielizna co do wieku to jakieś 4 lata należy dodać.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokalizacja średnia bo ciężko dojechać w godzinach szczytu, dużo miejsca na zaparkowanie, mieszkanie czyste w łazience wszystko co trzeba.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Tu mam mieszane uczucia, bo od początku sprawiała wrażenie jak by była tu za karę. Widać i czuć zmęczenie materiału. Pogadać się z nią nie dało, bo strasznie opryskliwa.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Kasa, prysznic i akcja. Rozmowy żadnej i miłej atmosfery nie było.


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia (+1)pozycja 69minetka

💵 Czas i koszt spotkania

Bokser_33 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: oral bez zabezpieczenia, pozycja 69, minetka.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Wrotków.

🔤 Tagi

brak inicjatywykłoda w łóżkupodatna na sugestię2 finały w ceniegłośno jęczyproponuje coś do piciaw trakcie odbiera telefonywypytuje o inne dziewczynydrażliwaopryskliwablondynkawysokacyce do hiszpanaduże cycezaniża wieksztuczne piersidługie włosyzajebiste cyckiniedotykalskaczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćnowe budownictwosama przyjmujeperfekcyjna ustawkazmanierowanasztuczne jękizgrabna
duzy22 » polecił » Marcelina17 Listopada 2017, 20:00

👤 duzy22

zarejestrowany: 28 Października 2017, 21:11
napisanych opinii: 4

Piękna dziewczyna, wszystko u niej jest na najwyższym poziomie. Wracam do niej po raz trzeci i jeszcze nie raz wrócę.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka bez kłopotów jak już zna klienta, ale na początku ciężko mi się było dodzwonić, no ale może wtedy była akurat bardziej zabiegana, bo potem juz bez problemów. Nie przyjmuje facetów przed 30. więc pyta o wiek bardzo dba o dyskrecję, prowadzi do lokalu przez telefon.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak miodzio, marzenie po prostu a nie kobieta. Piękne ciałko, wiek się zgadza, ale jest naprawdę zadbana i wygląda jak osiemnastka zawsze czysta, ładnie się prezentuje, seksownie ubiera. Dziewczyna jest bardzo konkretna, miła i do tego pięknie wygląda. Widoki super przy każdej pozycji. Ma zasady, których się trzyma i za każdym razem je powtarza. Woli powolny seks i od razu mówi, że u niej nie ma ostrego ruchania, więc albo się zgadzamy na to, albo szukamy innej divy.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie jak mieszkanie. W okolicy ul. Diamentowej, łatwo znaleźć i zaparkować. Czysto, trochę nijakie to mieszkanie. Plus za to, że w łazience jest pasta do zębów, jednorazowe szczoteczki i gumy do żuci Pełen serwis więc, można się dobrze odświezyć nawet jak się wpadnie od razu po pracy.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera zawsze super. Marcelina zawsze mądrze pogada. Dwa finały w cenie są u niej za godzinę, ale nie ucina na czasie ani nie wygania. Jak braknie czasu, to można pogadać i można też liczyć na masaż, przytulanie. Po prostu fajnie u niej jest i miło się spędza czas.


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks u Marceliny jest pierwsza klasa zawsze vardzo delikatna, doświadczona ale na pewno nie mechaniczna. Za każdym razem jest trochę inaczej. Całuje namiętnie i delikatnie, po trochu schodzi na dół i rozbiera, a nie tylko zmierza do szybkiego dymania. Z chęcią daje przyjemność, widoki zawsze pierwsza klasa. Wyszła laurka ale co tam - należy się Marcelinie. Polecam szwagrom 🙂


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Duzy22 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Wrotków.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycje2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekblondynkamałe piersiszczupładługie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalinteligentnaustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...