🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Marcelina (+1), Lublin

Znana jako:

  • Marcelina
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 666-992-338
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Marcelina napisane przez naszych użytkowników.

duzy22 » polecił » Marcelina17 Listopada 2017, 20:00

👤 duzy22

zarejestrowany: 2017-10-28 21:11:43

Piękna dziewczyna, wszystko u niej jest na najwyższym poziomie. Wracam do niej po raz trzeci i jeszcze nie raz wrócę.


☎ Ustawka (★★★★☆)

Ustawka bez kłopotów jak już zna klienta, ale na początku ciężko mi się było dodzwonić, no ale może wtedy była akurat bardziej zabiegana, bo potem juz bez problemów. Nie przyjmuje facetów przed 30. więc pyta o wiek bardzo dba o dyskrecję, prowadzi do lokalu przez telefon.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak miodzio, marzenie po prostu a nie kobieta. Piękne ciałko, wiek się zgadza, ale jest naprawdę zadbana i wygląda jak osiemnastka zawsze czysta, ładnie się prezentuje, seksownie ubiera. Dziewczyna jest bardzo konkretna, miła i do tego pięknie wygląda. Widoki super przy każdej pozycji. Ma zasady, których się trzyma i za każdym razem je powtarza. Woli powolny seks i od razu mówi, że u niej nie ma ostrego ruchania, więc albo się zgadzamy na to, albo szukamy innej divy.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie jak mieszkanie. W okolicy ul. Diamentowej, łatwo znaleźć i zaparkować. Czysto, trochę nijakie to mieszkanie. Plus za to, że w łazience jest pasta do zębów, jednorazowe szczoteczki i gumy do żuci Pełen serwis więc, można się dobrze odświezyć nawet jak się wpadnie od razu po pracy.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera zawsze super. Marcelina zawsze mądrze pogada. Dwa finały w cenie są u niej za godzinę, ale nie ucina na czasie ani nie wygania. Jak braknie czasu, to można pogadać i można też liczyć na masaż, przytulanie. Po prostu fajnie u niej jest i miło się spędza czas.


⚡ Akcja (★★★★★)

Seks u Marceliny jest pierwsza klasa zawsze vardzo delikatna, doświadczona ale na pewno nie mechaniczna. Za każdym razem jest trochę inaczej. Całuje namiętnie i delikatnie, po trochu schodzi na dół i rozbiera, a nie tylko zmierza do szybkiego dymania. Z chęcią daje przyjemność, widoki zawsze pierwsza klasa. Wyszła laurka ale co tam - należy się Marcelinie. Polecam szwagrom 🙂


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Duzy22 zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Wrotków.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycje2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekblondynkamałe piersiszczupładługie włosydużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokalinteligentnaustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...