🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Perełka19 (+1), Kielce

Znana jako:

  • Perełka19
  • Emilka 19
  • Amanda 19 prywatnie
  • Natalie
  • Debiut Roksana
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 510-227-433
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (2 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Perełka19 napisane przez naszych użytkowników.

hajduk » napisał o » Perełka1910 Stycznia 2018, 23:42

👤 hajduk

zarejestrowany: 2017-12-27 23:28:25

Fajna diva, ale trochę wieśniara jak dla mnie. Trochę grubiutka. Poza tym okej.


☎ Ustawka (★★★★★)

Umówienie się na wizytę u divy przebiegło bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★☆☆)

Na oko 25 lat gdzieś, więc więcej niż podaje w ogłoszeniach. Grubsza też trochę, taka pulchniejsza. Zawiodłem się, wg mnie oszukiwanie na wadze jest trochę słabe. Poza tym to prosta dziewczyna. Miła, dziewczyna z sąsiedztwa, niezbyt lotna- dlatego dla mnie to taka "wieśniara" trochę, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
Cipka wydepilowana i gładziutka, szkoda, że nie można do niej wkładać paluszkow, na minetę diva też kręci nosem.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal w porządku, wszędzie czysto, w łazience wszystko wypucowane na błysk. Nikogo nie było w lokalu. W Kielcach byłem pierwszy raz, ale udało mi się trafić bez żadnych problemów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na dzień dobry diva wykłada co i jak, kasę bierze od razu, zasad nie nagina i w sumie to dobrze. Spotkanie minęło w miłej atmosferze, brakowało mi może trochę polotu, ale poza tym to było okej, nie mam nic do zarzucenia pod tym względem.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja konkretna - masażyk, potem trochę lodzika, całkiem dobrze ciągnie, chociaż w ogólnym rozliczeniu masaż mi się bardziej chyba podobał. Akcja na jeźdzca bez problemów, diva w tym temacie doświadczona i co najważniejsze - bardzo chętna. Polecam, chociaż to nie jest najlepsza akcja, ale jest okej.


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Hajduk zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiprzy FBG nie używa rąkdowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do piciaretuszowane zdjęciazaniża wiekczysta łazienkaczysty lokalkawalerkasama przyjmujeustawka na 2 telefony
franek » polecił » Perełka1910 Września 2017, 13:05

👤 franek

zarejestrowany: 2017-09-06 18:20:25

Młoda, fajna dziewczyna. "Swojska" diva, z którą miło spędziłem czas i na pewno do niej wrócę. Jedna z nielicznych kieleckich dziewczyn, które są godne polecenia.


☎ Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów. Typowa ustawka na dwa telefony. Dziewczyna odpowiada sama, ma miły głos.


👁 Diva (★★★★☆)

Dziewczyna pisze, że ma 20 lat, ale nie wiem czy tak jest, strzelałbym bardziej w 23 - 24 lata.
Brunetka z miłą, ładną buzią. Nie ma szału, bo to nie typowa pornogwiazdka czy modelka, wiec szwagrowie, którzy preferują w takich kobietach się zawiodą. Mi się za to bardzo podobała. Diva nie jest przesadnie szczupła, ma trochę ciałka, ale jest jędrna i na pewno nie wylewa się z niej tłuszcz. Piersi niewielkie, tyłeczek duży, higiena na najwyższym poziomie.


⌂ Lokal (★★★★☆)

Lokal to kawalerka w nowym budownictwie. Urządzona raczej skromnie, ale gustownie, klimat lokalu zwykły, dzięki temu nie czuć za bardzo, że przyszło się do divy.
W łazience czyste ręczniki i żele dla mężczyzn.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania bardzo mi się podobała. Perełka jest miłą dziewczyną, dba o swojego gościa. Można z nią przeprowadzić miłą rozmowę, jest grzeczna, nie strzela fochów. Od początku informuje, jakie są reguły spotkania z nią (np. nie można wkładać jej palców w miejsca intymne), więc jak komuś nie pasuje, to może od razu wyjść. Dzięki temu nie ma później żadnych niespodzianek w trakcie. Dziewczyna podejmuje inicjatywę jak trzeba.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po wejściu zaprosiła do pokoju, ustaliliśmy zakres spotkania, przekazała mi swoje zasady, potem pokazała, gdzie jest łazienka. Chwilkę na nią czekałem po wyjściu z łazienki. Na początku pyta, co chcesz jako pierwsze, mi zaproponowała masaż, a potem przeszliśmy od razu do zbliżenia, ale proponowała też FBG. Diva wie, co robi i nie marudzi ani nie zmusza do niczego. Cała akcja przebiega w miłej, przyjacielskiej wręcz atmosferze, nie mam jej pod tym względem nic do zarzucenia.


Przetestowane usługi

masaż erotyczny (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja misjonarska (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Franek zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

Tagi

sama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjijak z koleżankąnie patrzy na zegarekbrunetkadużo żeli w łazienceustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...