🚺 Perełka19 (+2), Kielce

🚺 Znana jako:

  • Perełka19
  • Emilka 19
  • Amanda 19 prywatnie
  • Natalie
  • Debiut Roksana
Zaproponuj pseudonim...
66.67% korzystających poleca (+2/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNPaździernik 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Perełka19 napisane przez naszych użytkowników.

makary19x8 » polecił » Perełka1915 Maja 2020, 15:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-15
napisanych opinii: 8


📞 Ustawka (★★★☆☆)

cięzko z dodzwonieniem, ale dalo się i po zetknięciu z możliwosciami panny - stwierdzam ze warto kilka razy numer panny wystukac/


👁 Diva (★★★☆☆)

5/10, moze 6/10. brzydka nie jest ale do miss polonia jej daleko.


🏠 Lokal (★★★★☆)

dostępny prysznic, wygodnie nam było :


☕ Atmosfera (★★★★☆)

dobra atmosfera, nie jest jakaś wygadana ale szybko bierze się za to, co jest przedmiotem jej działalności... ;)
Brak wygadania nadrabia ponadprzeciętnym serwisem.


⚡ Akcja (★★★★★)

Ma dobry charakter do bycia divą. Lubi to robić albo nie ma z tym zadnego problemu i jest swobodna. Dobrze ssie, długo i technicznie świetnie. Pukałem ją na wszystkie sposoby jakie ssobie wymyśliłem, gdy zorientowałem sie, ze naprawde mozna. Wytrwała, wytrzymała i zdrowa dziewucha, dobrze stworzona do tego... Za akcje najwyzsze noty 🙂


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Makary19x8 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło.

Orientacyjna data spotkania to październik 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, rzeczowy kontakt, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, zadbana, super higiena, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

hajduk » napisał o » Perełka1910 Stycznia 2018, 23:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 6


Fajna diva, ale trochę wieśniara jak dla mnie. Trochę grubiutka. Poza tym okej.


📞 Ustawka (★★★★★)

Umówienie się na wizytę u divy przebiegło bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★☆☆)

Na oko 25 lat gdzieś, więc więcej niż podaje w ogłoszeniach. Grubsza też trochę, taka pulchniejsza. Zawiodłem się, wg mnie oszukiwanie na wadze jest trochę słabe. Poza tym to prosta dziewczyna. Miła, dziewczyna z sąsiedztwa, niezbyt lotna- dlatego dla mnie to taka "wieśniara" trochę, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
Cipka wydepilowana i gładziutka, szkoda, że nie można do niej wkładać paluszkow, na minetę diva też kręci nosem.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal w porządku, wszędzie czysto, w łazience wszystko wypucowane na błysk. Nikogo nie było w lokalu. W Kielcach byłem pierwszy raz, ale udało mi się trafić bez żadnych problemów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na dzień dobry diva wykłada co i jak, kasę bierze od razu, zasad nie nagina i w sumie to dobrze. Spotkanie minęło w miłej atmosferze, brakowało mi może trochę polotu, ale poza tym to było okej, nie mam nic do zarzucenia pod tym względem.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja konkretna - masażyk, potem trochę lodzika, całkiem dobrze ciągnie, chociaż w ogólnym rozliczeniu masaż mi się bardziej chyba podobał. Akcja na jeźdzca bez problemów, diva w tym temacie doświadczona i co najważniejsze - bardzo chętna. Polecam, chociaż to nie jest najlepsza akcja, ale jest okej.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hajduk przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, przy FBG nie używa rąk, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, czysta łazienka, czysty lokal, kawalerka, przyjmuje sama, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

franek » polecił » Perełka1910 Września 2017, 13:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-05
napisanych opinii: 7


Młoda, fajna dziewczyna. "Swojska" diva, z którą miło spędziłem czas i na pewno do niej wrócę. Jedna z nielicznych kieleckich dziewczyn, które są godne polecenia.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów. Typowa ustawka na dwa telefony. Dziewczyna odpowiada sama, ma miły głos.


👁 Diva (★★★★☆)

Dziewczyna pisze, że ma 20 lat, ale nie wiem czy tak jest, strzelałbym bardziej w 23 - 24 lata.
Brunetka z miłą, ładną buzią. Nie ma szału, bo to nie typowa pornogwiazdka czy modelka, wiec szwagrowie, którzy preferują w takich kobietach się zawiodą. Mi się za to bardzo podobała. Diva nie jest przesadnie szczupła, ma trochę ciałka, ale jest jędrna i na pewno nie wylewa się z niej tłuszcz. Piersi niewielkie, tyłeczek duży, higiena na najwyższym poziomie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal to kawalerka w nowym budownictwie. Urządzona raczej skromnie, ale gustownie, klimat lokalu zwykły, dzięki temu nie czuć za bardzo, że przyszło się do divy.
W łazience czyste ręczniki i żele dla mężczyzn.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera spotkania bardzo mi się podobała. Perełka jest miłą dziewczyną, dba o swojego gościa. Można z nią przeprowadzić miłą rozmowę, jest grzeczna, nie strzela fochów. Od początku informuje, jakie są reguły spotkania z nią (np. nie można wkładać jej palców w miejsca intymne), więc jak komuś nie pasuje, to może od razu wyjść. Dzięki temu nie ma później żadnych niespodzianek w trakcie. Dziewczyna podejmuje inicjatywę jak trzeba.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po wejściu zaprosiła do pokoju, ustaliliśmy zakres spotkania, przekazała mi swoje zasady, potem pokazała, gdzie jest łazienka. Chwilkę na nią czekałem po wyjściu z łazienki. Na początku pyta, co chcesz jako pierwsze, mi zaproponowała masaż, a potem przeszliśmy od razu do zbliżenia, ale proponowała też FBG. Diva wie, co robi i nie marudzi ani nie zmusza do niczego. Cała akcja przebiega w miłej, przyjacielskiej wręcz atmosferze, nie mam jej pod tym względem nic do zarzucenia.


⚡ Przetestowane usługi

masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja misjonarska (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Franek przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kielce.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.