🚺 Ambrose (0), Katowice

🚺 Znana jako:

  • Ambrose
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNWrzesień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ambrose napisane przez naszych użytkowników.

Selena » polecił » Ambrose20 Września 2019, 20:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-09-20
napisanych opinii: 1


Pragne poinfotmowac, ze "szef mafii" który tak mnie tutaj obsmarowal to najprawdopodobniej sutener od ktorwgo odeszlam bo jedyne co potrafil to oskubac kazdego jak tylko sie da. I z powodu zazdroaci i zawisci usiluje mi wciaz robić na zlosc pewnie dlatego że nie idzie mu interes.


📞 Ustawka (★★★★★)

Umawiam sie z półgodzinnym wyprzedzeniem nic nie kaze potwierdzac chyba ze komus z kim bylam umowiona zmienily sie plany wtedy prosze o informacje ze nieaktualne.


👁 Diva (★★★★★)

Jak mogę miec obwysly biust jak na dobra sprawę prawie go nie mam ;)
Jak mogę śmierdzieć fajkami jesli nie pale?
Opryskliwa nie jestem wycofana tez nie o czym świadczą opinie na roksa.pl


🏠 Lokal (★★★★★)

Znajduje sie w nowiutkim apartamencie na nowym osiedlu.Nigdy nie bylo tu kartonow i gwaranruje ze jest bardzo czysto ponieważ uwielbiam czystosc. Za kazdym razem zmieniam prześcieradło mam ich naprawde duzo ( osoba ktora mnie obsmarowala chyba patrzala na swoje mieszkanie na ktoeym buly tylko 4przescieradla na3 pokoje. Na Roździeńskiego 86a drugie pietro)


⚡ Akcja (★★★★★)


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)anal na jeźdźca (+1)wkładanie palców do pupy (+1)rimming w stronę divy (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)wytrysk na twarz (+1)finał na ciało (+1)wytrysk na ubranie (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Selena przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: seks analny.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : anal na jeźdźca, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę divy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral w zabezpieczeniu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał na ciało, wytrysk na ubranie, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

przy FBG nie używa rąk2 finały w cenieakcja jak w pornolurzetelnie podchodzi do pracynie patrzy na zegarekbrunetkaniskamałe piersiszczupładługie włosyświetny tyłekfiligranowawysportowanarzeczowy kontaktautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćduże łóżkonowe budownictwodyskretne lokumzadbanauczciwawyrozumiałaodpisuje na SMSy
szefmafiii » odradził » Ambrose26 Maja 2019, 22:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-09
napisanych opinii: 2


Ustawka z obsuwą, zmiana warunków po wydaniu kasy. Diva nie przypomina tej ze zdjęć. Słaby lodzik przeciętny sex. Syf na kwadracie.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Dzwonię i umawiam się za 2h, każe potwierdzić 1/2 h przed. 1/2 h przed telefon milczy. Dzwonię i huj. Nagle diva puszcza głuchelca, oddzwaniam nie pamięta o spotkaniu ma innego kolesia. Pełen wkurw ale ustalamy kolejną godzinę i tu się udało ale po 20 minutach łażenia pod blokiem


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva starsza o spoko 5 lat i ma więcej w pasie, wogule wygląd dużo słabszy niż na fotach. Celulit na udach i obwisła cipka z wielkimi warolami. Tyle że mięciutkie i słodkie hehe. Cycek nie sterczący i ma.utki ale obleci. Dupa mała jakaś.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Syf na kwadracie jak by ktoś robił remont, jakieś kurwa kartony i worki trzeba się było przedzierać. Wyro z prześcieradłem nie zmieniane po poprzednim szwagrze. Na dywanie jakiś syf coś mnie ukłuło przez skarpety.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera jak przy składaniu pita w urzędzie skarbowym. Patrzała z góry na dół z takim uśmieszkiem jak bym wcześniej szedł najebany dwa dni przez las.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Kasa na stół, kibelek bo wypiłem litrowego Sprita czekając pod blokiem, prysznic z zimną wodą więc tylko objechałem wacka pachy i rowa. Powrót do kopulatorni.. diva gapi się w iphona, łaskawie zabiera się za wacka, lodzik że ledwo żołądź znika po sugestiach wzięła głębiej. Zakłada fachowu gumę i jedziemy, misjonarz / piesek i na koniec z boku i tak kończę w gumie. Na drugi raz by mi nie stanoł więc gacie na dupę i ewakuacja. Sajonara nie wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę divyseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczeniaminetka

💵 Czas i koszt spotkania

Szefmafiii przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : rimming w stronę divy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to maj 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywypodatna na sugestięod razu przechodzi do akcjizahacza o wacka zębamidużo ręki przy FBGsztuczne jękibrak szacunku do klientadrażliwaopryskliwajak za karęniskainna diva niż na zdjęciuzaniża wiekobwisłe piersimałe piersipłaska dupacellulitjebie fajkamiprzyjmuje z inną divąsyf, kiła, mogiłanieświeża pościelwarunki PRLjest gdzie zaparkowaćbałaganmało inteligentnazmanierowanawycofanachujowi sąsiedziprzesadzona cenacwanaagencjaRomanspóźnienie

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.