🚺 Ambrose (+1), Katowice

🚺 Znana jako:

  • Ambrose
Zaproponuj pseudonim...
66.67% korzystających poleca (+2/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNStyczeń 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ambrose napisane przez naszych użytkowników.

Albi » polecił » Ambrose16 Maja 2020, 11:24Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-16
napisanych opinii: 1


Idziemy na godzinę i godzinę mamy, prysznic przed, po jak chcemy, 2 finały wszystko jak w ogłoszeniu. Nie jest to gfe, ale bardzo przyjemnie.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemu, dziewczyna pracuje też w godzinach wieczornych, konkretny sms i jesteśmy umówieni.


👁 Diva (★★★★★)

Dziewczyna ze zdjęć w 100%, śliczna, jak dla mnie aż za bardzo bo nie mogłem za długo wytrzymać, co mi się pierwszy raz zdarzyło. Ale cóż. Szczupła, wysportowana, ładna twarz. Niestety jest trochę drętwa, chociaż podatna na sugestie i robi wszystko o co się ją poprosi, na pewno nie jest typem gaduły i to ja musiałem ciągle próbować zagadywać i wychodzić z inicjatywą. Cóż co kto lubi, ja też czasem lubię trochę pomilczeć.


🏠 Lokal (★★★★★)

Jakieś wypasione mieszkanie/apartament, czysto i schludnie, nie wiem jaka to dzielnica, ale niedaleko Siemianowic


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Byłem tylko raz i atmosfera hmm.. jak to opisać, ja zmęczony, dziewczyna pewnie też, nie starała się umilać mi czasu rozmową, ale starała się w łóżku. W


⚡ Akcja (★★★★☆)

Wejście, prysznic i na łóżko. Nie wiem czemu zawsze wyglądam dla dziewczyn na nieśmiałego czy wycofanego, ja się tak nie czuję, no ale może takie wrażenie robię. Trochę macanek przytulanek, fbg do skutku, potem trochę leżeliśmy, to ja musiałem inicjować rozmowę i kontakt, zaproponować drugi raz, ale dziewczyna zgadza się na wszystko bez marudzenia. 2 podejście na pieska i skończyłem przesadnie szybko, bo z wyglądu laska to mój ideał


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkępozycja pagonyoral bez zabezpieczeniafinał w ustachpozycja 69minetka

💵 Czas i koszt spotkania

Albi przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, pozycja 69, minetka.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.
Selena » polecił » Ambrose20 Września 2019, 20:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-09-20
napisanych opinii: 1


Pragne poinfotmowac, ze "szef mafii" który tak mnie tutaj obsmarowal to najprawdopodobniej sutener od ktorwgo odeszlam bo jedyne co potrafil to oskubac kazdego jak tylko sie da. I z powodu zazdroaci i zawisci usiluje mi wciaz robić na zlosc pewnie dlatego że nie idzie mu interes.


📞 Ustawka (★★★★★)

Umawiam sie z półgodzinnym wyprzedzeniem nic nie kaze potwierdzac chyba ze komus z kim bylam umowiona zmienily sie plany wtedy prosze o informacje ze nieaktualne.


👁 Diva (★★★★★)

Jak mogę miec obwysly biust jak na dobra sprawę prawie go nie mam ;)
Jak mogę śmierdzieć fajkami jesli nie pale?
Opryskliwa nie jestem wycofana tez nie o czym świadczą opinie na roksa.pl


🏠 Lokal (★★★★★)

Znajduje sie w nowiutkim apartamencie na nowym osiedlu.Nigdy nie bylo tu kartonow i gwaranruje ze jest bardzo czysto ponieważ uwielbiam czystosc. Za kazdym razem zmieniam prześcieradło mam ich naprawde duzo ( osoba ktora mnie obsmarowala chyba patrzala na swoje mieszkanie na ktoeym buly tylko 4przescieradla na3 pokoje. Na Roździeńskiego 86a drugie pietro)


⚡ Akcja (★★★★★)


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)anal na jeźdźca (+1)wkładanie palców do pupy (+1)rimming w stronę divy (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)wytrysk na twarz (+1)finał na ciało (+1)wytrysk na ubranie (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)spódniczka mini (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Selena przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: seks analny.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : anal na jeźdźca, wkładanie palców do pupy, rimming w stronę divy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral w zabezpieczeniu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał na ciało, wytrysk na ubranie, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

przy FBG nie używa rąk2 finały w cenieakcja jak w pornolurzetelnie podchodzi do pracynie patrzy na zegarekbrunetkaniskamałe piersiszczupładługie włosyświetny tyłekfiligranowawysportowanarzeczowy kontaktautentyczne zdjęciadużo żeli w łazienceczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćduże łóżkonowe budownictwodyskretne lokumzadbanauczciwawyrozumiałaodpisuje na SMSy
szefmafiii » odradził » Ambrose26 Maja 2019, 22:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-09
napisanych opinii: 2


Ustawka z obsuwą, zmiana warunków po wydaniu kasy. Diva nie przypomina tej ze zdjęć. Słaby lodzik przeciętny sex. Syf na kwadracie.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Dzwonię i umawiam się za 2h, każe potwierdzić 1/2 h przed. 1/2 h przed telefon milczy. Dzwonię i huj. Nagle diva puszcza głuchelca, oddzwaniam nie pamięta o spotkaniu ma innego kolesia. Pełen wkurw ale ustalamy kolejną godzinę i tu się udało ale po 20 minutach łażenia pod blokiem


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva starsza o spoko 5 lat i ma więcej w pasie, wogule wygląd dużo słabszy niż na fotach. Celulit na udach i obwisła cipka z wielkimi warolami. Tyle że mięciutkie i słodkie hehe. Cycek nie sterczący i ma.utki ale obleci. Dupa mała jakaś.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Syf na kwadracie jak by ktoś robił remont, jakieś kurwa kartony i worki trzeba się było przedzierać. Wyro z prześcieradłem nie zmieniane po poprzednim szwagrze. Na dywanie jakiś syf coś mnie ukłuło przez skarpety.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera jak przy składaniu pita w urzędzie skarbowym. Patrzała z góry na dół z takim uśmieszkiem jak bym wcześniej szedł najebany dwa dni przez las.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Kasa na stół, kibelek bo wypiłem litrowego Sprita czekając pod blokiem, prysznic z zimną wodą więc tylko objechałem wacka pachy i rowa. Powrót do kopulatorni.. diva gapi się w iphona, łaskawie zabiera się za wacka, lodzik że ledwo żołądź znika po sugestiach wzięła głębiej. Zakłada fachowu gumę i jedziemy, misjonarz / piesek i na koniec z boku i tak kończę w gumie. Na drugi raz by mi nie stanoł więc gacie na dupę i ewakuacja. Sajonara nie wrócę.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę divyseks klasycznypozycja na jeźdźcapozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja na łyżeczkęoral bez zabezpieczeniaminetka

💵 Czas i koszt spotkania

Szefmafiii przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : rimming w stronę divy, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka.

Orientacyjna data spotkania to maj 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywypodatna na sugestięod razu przechodzi do akcjizahacza o wacka zębamidużo ręki przy FBGsztuczne jękibrak szacunku do klientadrażliwaopryskliwajak za karęniskainna diva niż na zdjęciuzaniża wiekobwisłe piersimałe piersipłaska dupacellulitjebie fajkamiprzyjmuje z inną divąsyf, kiła, mogiłanieświeża pościelwarunki PRLjest gdzie zaparkowaćbałaganmało inteligentnazmanierowanawycofanachujowi sąsiedziprzesadzona cenacwanaagencjaRomanspóźnienie

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.