🚺 Nicola (+1), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Nicola
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNSierpień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Nicola napisane przez naszych użytkowników.

lisiak » polecił » Nicola8 Października 2019, 18:08Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-15
napisanych opinii: 7


dobrze wydane monety. Akcja na miarę oczekiwań do stawki, tak samo jak jej osoba, jej wygląd zachowanie i wszelkie warunki stawiane spotkaniu z wyższego pułapu/


📞 Ustawka (★★★★★)

tego samego dnia, bez oszukiwania, nieuczciwego wyczekiwania, jasne wskazówki i podejście jak z zaopiekowaniem się, żadnego overbookingu


👁 Diva (★★★★★)

8/10. Szczupła, ponętna, pięknie ubrana i kocie ruchy, kocie spojrzenie. Erotyka z niej kipi. Zna sie na rzeczy wie jak zagaić jak zakręcić tyłkiem i jak się uśmiechnąć żeby zwabić. Krótko mówiąc - laska jest skuteczna i aż chce się z nią przebywać. 100 % wpasowuje się w mój typ.


🏠 Lokal (★★★★★)

wszelkie wymagania zaspokojone. cena przekłąda się na jakość i bardzo to szanuję


☕ Atmosfera (★★★★★)

Genialnie. Ona jest super dziewczyną i umie sie zachowywać. Nic nie musiałem tam sie dopominać, drugie podejście naturalnie sama zaczyna, cały czas wykorzystany. Mocno ceni sobie uczciwość, nie jest taką Grażyną sępiradłem byle wziąc się nie narobić. Do tego błysk w oku i miłe rozmówki przeplatane pieszczeniem się no bajka


⚡ Akcja (★★★★★)

lodzik w gumce niestety bardzo dba o to, ale to jedyny zarzut mój w jej strone. Chociaż zazwyczaj ta gumka odbiera mi dużo radośći z kręcenia loda to tutaj wbyłem pozytywnie zaskoczony i dobrze zaopiekowany. Lodzik trwał wyjątkowo długo i każda sugestia była z przychylnym podejściem wzięta pod uwagę. Finały dwa, seks 8/10 higiena fantastycznie zadbana choć wiem że miała wczesniej klienta to żadnego śladu po sobie nie zostawił, odświeżona i cała dla nas


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)pozycja pagony (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)głębokie gardło (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lisiak przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowaluźna atmosferaautentyczne zdjęciaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjeinteligentnakobieta z klasąenergicznadoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaerotyczna atmosferasuper dziewczynafajna kobietazadbanaposłusznauczciwawytrwaławyrozumiałaustawka na 2 telefony
carmel » napisał o » Nicola15 Maja 2019, 23:37Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-15
napisanych opinii: 10


nie będę ukrywał, że cena przysparza mi spory kłopot w poprawnym ocenieniu divy...


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

bardzo ładna dziewczyna/kobieta. doświadczona. Uroda to czarne długie włosy bardzo ładne, dużo jej dodają wdzięku, ciało szczupłe z piersiami podarowanymi przez uzdolnionego chirurga. Szalenie seksowna. wszystko ma piękne, i geny i zadbanie o siebie, cudny strój, makijaż. Super.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Moim zdaniem za mało się wysila. Nie ma atmosfery jak z kochanką. Dużo razy mnie hamowała z pewnymi sprawami, które w tej cenie to już powinny byc moim zdaniem normą, i jak czytam różne opinie dzewczyn w tej stawce to zeby miec dobre opinie do są dla nich normą. nie mam na myśli niewiadomo czego, zadnych fetyszy, ale bliższy kontakt, całowanie, swobodne pieszczenie się, większe zaangażowanie. Tego mi brakowało.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Nie zwaliła mnie z nóg. W zasadzie wyszło bardzo, bardzo standardowo. Lody staranne ale za płytkie. Nie nadaje się na głebokie gardło, bardziej tak go pieści, liże w średnim tempie. 6/10.
Seksy w paru pozycjach poobracane, w trakcie seksu nic poza nim nie było. Może się nie spodobałem , nie wiem. Wiem, że za tyle kasy miałbym dwa bardzo dobre spotkania moze nawet z analem. I pewnie nie byłaby to seks bomba jak ona, ale w ostatecznym rachunku więcej raju bym zaznał.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarskapozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczeniaseksowna bielizna (+1)szpilki (+1)pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Carmel przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków.

🔤 Tagi

brak inicjatywy2 finały w cenieprzy oralu patrzy w oczymiła rozmowadrażliwabrunetkasztuczne piersiszczupładługie włosyładna twarzzajebiste cyckizgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjeprzesadzona cenaustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.