🚺 Kicia (-1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Kicia
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kicia napisane przez naszych użytkowników.

fucker » odradził » Kicia16 Listopada 2017, 15:10Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-16
napisanych opinii: 20


Ściema, nie polecam. Nie za 200 zl, w ogole nie stara się


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka wyszła najlepiej, gadałem z nią, zapowiadało się ciekawie. 10/10


👁 Diva (★★★☆☆)

Rzeczywiście ruda, ale taka patolka, to na pewno nie jej zdjęcia, jest niska, tęga, spora dupa, przysadzista. Tłusta niby nie jest, ale twarz mocno przecietna, w ogole mi sie nie podobała. Zachowanie pozostawia wiele do zyczenia.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal w porzadku, malo miejsca ale calkiem ladnie. Problemem moze byc ciec i swiadomosc ze wie gdzie idziesz i po co. łazienka czysta, recznik suchy, zel byl


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

od wejscia mialem nadzieje z jakos nadrobi atmosfera braki w wygladzie, ale sie przeliczyłem. taka tępa dzida, ropraszała się ciągle a to laptopem a to oknem. odbierała ten przy mnie i sie umawiała, porazka. mało to profesjonalne.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

mało zaangażowana, na jakies pieszczoty sie nie pokusiłem bo mi sie nawet nie podobała. przy fbg to praktycznie sama ręka, moze liznęła go ze dwa razy porządnie. 2/10
w seksie nie marudziła za bardzo, mozna przebierac w pozycjach, w zasadzie przy kazdej zachowuje sie podobnie. nawet spoko reaguje ale cudów nie ma. na minus to ze widac bylo, ze chce zebym szybko skonczyl. zostalo troche czasu ale nie byla chetna na drugi raz i nie chcialo mi sie jej namawiac i patrzec jak obrabia lache z łaski. nie wrócę i nie polecam.


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia (-1), seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Fucker przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Ursus.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, brak inicjatywy, podatna na sugestię, zahacza o wacka zębami, dużo ręki przy FBG, 1 finał w cenie, odbiera telefony w trakcie, przycina na czasie, niska, duża pupa, retuszowane zdjęcia, inna diva niż na zdjęciu, małe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, mało inteligentna

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.