🚺 Blondyneczka 100% (-2), Katowice

🚺 Znana jako:

  • Blondyneczka 100%
  • Luna Sweet
  • Ponny
  • Blondi
  • Oliwia
  • SexyBlondi
  • SWyjątkowaS
  • 7 Niebo VIP
  • ponny0001
  • Katowice 10-11 wrzesień
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-2)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNSierpień 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Blondyneczka 100% napisane przez naszych użytkowników.

piotrxxl » odradził » Blondyneczka 100%7 Września 2020, 9:46Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-09-07
napisanych opinii: 1


Miało być spotkanie z młodą laską na luzie, bez spiny itd itp. Spotkałem się z nadętą zmanierowaną lambadą, pustą jak bęben z niewiarygodnym mniemaniem o sobie.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka lajtowa, krótka rozmowa i sms. Laska jest dostępna od razu w każdej chwili. Chyba dlatego że nie ma brania i się nie dziwię.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Wiek zaniżony ale nie bardzo. Jak ktoś się spodziewa delikatnej młodej laski to będzie zawiedziony bo to raczej typ dużej baby z ostrym przegiętym makijażem. Fotki podrasowane. Fajne w miarę tylko cycki. Ciało już zmęczone "pracą" widać że laska dawno w branży. Nie czuć tej świeżości co u innych młodych.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Mieszkanie gierek, mogłyby posprzątać bo nie jest sama, najgorszy jest ten smród fajek. Uświniłem sobie czymś skarpety na dywanie.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Miła i uśmiechnięta do momentu gdy kasa zmieniła właściciela. Później mnie zlewała i traktowała jak intruza.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Na początku laska bez gumy, w miarę okej ale za dużo wspomagania. Chciała chyba bym skończył ale przerwałem i zaproponowałem klasyka. Spojrzała z niechęcią ale się zgodziłe. Seks mechaniczny i od niechcenia. Nie lubi minety ani żadnych pieszczot tylko się wzdraga i wkurza. Na prośbę o zmianę pozycji robi jakieś głupie miny i wywraca oczami. Miałem problem przez to by skończyć. Zaczęła coś sugerować że są tu koledzy i nie mam podskakiwać tylko kończyć i spadać. Tak zrobiłem. MASAKRA!!!!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1)oral bez zabezpieczeniafinał w ustach

💵 Czas i koszt spotkania

Piotrxxl przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Osiedle Tysiąclecia.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywydużo ręki przy FBG1 finał w cenienarzuca pozycjepogania w trakcieprzycina na czasiebrak szacunku do klientadrażliwaopryskliwajak za karęblondynkaproblemy z higienąretuszowane zdjęciazaniża wiekniedotykalskamasywna sylwetkajebie fajkamialf za ścianąprzyjmuje z inną divąmikroskopijne ręcznikiwarunki PRLmało inteligentnaodpisuje na SMSy
szefmafiii » odradził » Blondyneczka 100%9 Maja 2019, 13:24Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-05-09
napisanych opinii: 2


Kiedyś wyhaczona na loda w Batorym teraz na mieszkaniu full profesjonalistka. Wspomnienie było miłe więc była nadzieja że na lokalu będzie lepiej. Diva jakby nieobecna na spotkaniu byle szybko i gapi się co chwile w telefon. Lodzik słaby, dużo rączki, seks taki sobie ledwo wlazł bo sucha w środku, zamiast żeliku użyć. Z wielokrotności nie skorzystałem bo kijowa atmosfera i mała przyjemność z sexu.


📞 Ustawka (★★★★★)

Znaleziona na roksie, jeden telefon - sama odbiera, później smsy, ciężko zaparkować na Tauzenie ale ogólnie ustawka wzorowa. Dziwne że z laską od razu się można umówić pewnie mały ruch, nie dziwota.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Dziewczyna ma paskudny makijaż, tonę pudru, szerokie namalowane brwi i ogromne przyklejone rzęsy. Pierwszy raz widziałem coś takiego. Wiek o kilka lat zaniżony i przede wszystkim dużo więcej kilogramów jak na zdjęciach - nie ma takiej fajnej talii, fotograf się spisał. Fajne cycki za nie duży plus.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Typowa mieszkaniówa na Tauzenie, łazienka czysta ręczniki suche, żel był więc bez zarzutu.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Dziewczyna nieobecna i patrzy tak spode łba, z pogardą choć na wejściu się uśmiechnęła i miałem nadzieję na fajną atmosferę. Pod koniec są oznaki zniecierpliwienia i grzebanie w telefonie choć do końca godziny daleko. Miałem wrażenie że ktoś ją zmusza do tej pracy.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Opłatę dałem przed. Najpierw lodowanie z dużą pomocą rączki, bez wyczucia na szybko. Na szczęście wacław wstał i udało się nałożyć gumę i wejść w otworek. Cipka ciasna ale sucha więc czułem tylko szuranie gumy. Jestem nieśmiały więc się nie rzucałem ale i tak chciałem skończyć i spadać.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1)pozycja na jeźdźcaoral bez zabezpieczenia (-1)finał w ustach

💵 Czas i koszt spotkania

Szefmafiii przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice w dzielnicy Osiedle Tysiąclecia.

🔤 Tagi

brak inicjatywydużo ręki przy FBGbrak szacunku do klientadrażliwaopryskliwajak za karęwybrzydza w klientachblondynkaretuszowane zdjęciazaniża wiekzajebiste cyckimasywna sylwetkaprzyjmuje z inną divączysta łazienkamało inteligentnazmanierowanawycofanaprzesadzona cenanudnosolaraagresywnato nie jej bajkana szybką akcjęodpisuje na SMSy

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.