🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Black Angel (0), Poznań

Znana jako:

  • Black Angel
  • Marta
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 575-702-727
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Black Angel napisane przez naszych użytkowników.

sebaa » napisał o » Black Angel15 Listopada 2017, 23:18

👤 sebaa

zarejestrowany: 2017-11-15 01:49:34

ciekawa diva, bardzo subtelna, profesjonalna


☎ Ustawka (★★★★☆)

2 telefony. na poczatku nie odbierala przez jakis czas.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva jest milfem, ale dobrze zachowanym, fajne ciałko i cycuszki, ładna. czas jej za bardzo nie szkodzi. kulturalna, miła, profesjonalna, subtelna.


⌂ Lokal (★★★★☆)

ładnie urzadzone. czysty ręcznik, zele. w porządeczku


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na początku myslalem ze bedzie taki dystans, ale wszystko naturalnie poszlo, umie pogadac, całkiem inteligentna, nie rechocze sie niewiadomo z czego ani nie marudzi. taka nieco starsza, znajaca swoja wartosc, jakkolwiek to brzmi w tym zawodzie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Chwila rozmowy, klasycznie łazienka i do dzieła. Fbg w porządku, z wyczuciem. doswiadczona, czuc to. Seks podobnie - nawet fajnie reaguje, nie czuc takiego mechanicznego podejscia. w całej akcji pozostaje taka subtelna, usmiecha sie. był klasyk, od tyłu, była tez na gorze. wszystkie pozycje w sumie porownywalne jesli chodzi o wrazenia. byl masaz, starała sie, z takim polotem. Finał na piersi. Ogolnie to nie ma sie do czego przyczepic, fajny milf, ale nie wroce, bo to jednak nie moj klimat, wole cos bardziej wyrazistego. ale tak obiektywnie za calosc daje 7/10. 1 finał, bo wszystko szło tak na spokojnie


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)masaż erotyczny (+1)wkładanie palców do cipki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)oral bez zabezpieczeniapozycja misjonarska (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Sebaa zapłacił 250 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to: pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, finał na ciało, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, oral bez zabezpieczenia, pozycja misjonarska.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjejak z koleżankąproponuje coś do piciaMILFbrunetkawysokaszczupłaczysta łazienkaczysty lokalfajnie jęczyinteligentnaustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...