🚺 Black Angel (+1), Poznań

🚺 Znana jako:

  • Black Angel
  • Marta
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.250 PLNLuty 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Black Angel napisane przez naszych użytkowników.

roberto » polecił » Black Angel9 Marca 2020, 18:51Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-04
napisanych opinii: 14


MILF - bardzo dobra, figura, uroda i warsztat. Nie stylizuje sie na małolatę, ale ma w sobie coś takiego, że wydaje się młodsza. Chyba sposób bycia po prostu to jest.


📞 Ustawka (★★★★★)

U stawka na 2 telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Petarda 🙂 Nie spodziewałem się że będzie tak dobrze, bo widziałem ile wiek podany na anonsie ale jednak... 10/10
JEst zadbana, strój makijaż, na spotkanie jak znalazł, wychodzi prawdziwa Diva a nie jak to bywa czasami, jakby co dopiero wstała z wyra.


🏠 Lokal (★★★★★)

Było bardzo czysto, uporządkowane i stylowe.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Trzeba uważać, bo rozmowa to jej konik. Umie fajnie pogadać, aż się chce z nią po prostu rozmawiać... Nie wiem czy to taka troche pułapka, bo jak przechodzi się do rzeczy to bardzo chętna i wywija wzorowo. Ale taka rada - żeby pamiętac po co się przyszło. I za rozmowę bym zapłacił chociaż nie tyle ;)


⚡ Akcja (★★★★★)

9/10 lód, minetka i klasyka. Można przepaść 🙂


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Roberto przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, ładna twarz, rzeczowy kontakt, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, erotyczna atmosfera, super higiena, adekwatnie do ceny, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

sebaa » napisał o » Black Angel15 Listopada 2017, 23:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-15
napisanych opinii: 7


ciekawa diva, bardzo subtelna, profesjonalna


📞 Ustawka (★★★★☆)

2 telefony. na poczatku nie odbierala przez jakis czas.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva jest milfem, ale dobrze zachowanym, fajne ciałko i cycuszki, ładna. czas jej za bardzo nie szkodzi. kulturalna, miła, profesjonalna, subtelna.


🏠 Lokal (★★★★☆)

ładnie urzadzone. czysty ręcznik, zele. w porządeczku


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Na początku myslalem ze bedzie taki dystans, ale wszystko naturalnie poszlo, umie pogadac, całkiem inteligentna, nie rechocze sie niewiadomo z czego ani nie marudzi. taka nieco starsza, znajaca swoja wartosc, jakkolwiek to brzmi w tym zawodzie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Chwila rozmowy, klasycznie łazienka i do dzieła. Fbg w porządku, z wyczuciem. doswiadczona, czuc to. Seks podobnie - nawet fajnie reaguje, nie czuc takiego mechanicznego podejscia. w całej akcji pozostaje taka subtelna, usmiecha sie. był klasyk, od tyłu, była tez na gorze. wszystkie pozycje w sumie porownywalne jesli chodzi o wrazenia. byl masaz, starała sie, z takim polotem. Finał na piersi. Ogolnie to nie ma sie do czego przyczepic, fajny milf, ale nie wroce, bo to jednak nie moj klimat, wole cos bardziej wyrazistego. ale tak obiektywnie za calosc daje 7/10. 1 finał, bo wszystko szło tak na spokojnie


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), oral bez zabezpieczenia, pozycja misjonarska (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Sebaa przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, finał na ciało, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, oral bez zabezpieczenia, pozycja misjonarska.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Poznań.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, MILF, brunetka, wysoka, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, fajnie jęczy, inteligentna, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.