🚺 Iza (-1), Białystok

🚺 Znana jako:

  • Iza
  • Yara
  • Ada
  • Doris
  • Maja
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNPaździernik 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Iza napisane przez naszych użytkowników.

motherlover » odradził » Iza15 Listopada 2017, 13:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-15
napisanych opinii: 1


Zaplacilem za godzine, wyszedlem duzo wczesniej bo szkoda czasu. Diva reklamuje sie jako MILF, ale powiedzialbym ze to raczej babcia niz mamuska.


📞 Ustawka (★★★★★)

Najjasniejszy punkt calosci, bez trudu mozna sie dodzwonic - chociaz to pewnie dlatego ze panna odbiera telefony w trakcie akcji. Standardowo wystarcza dwa telefony, zeby sie umowic.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Wiek w ogloszeniu chyba mocno zanizony, dalbym raczej wiecej niz 50. Zdjecia retuszowane. Ogolem wzglednie zadbana starsza pani, mocno przy sobie i z obwislym duzym biustem. Do tego jest dosc luzna. MILF to zdecydowanie nie jest ale uznalem ze mimo wszystko dam szanse.


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanie na Piaskach, czysto i wygodnie - pod tym katem nic do zarzucenia.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Ogromny minus!!! Wspomniane odbieranie telefonu przy kliencie, umawianie sie z nastepnymi jakby mnie tam nie bylo, poganianie zebym szybciej skonczyl i marudzenie - nie polecam.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Zero zaangazowania i jakiejkolwiek wspolpracy, wszystko mechaniczne i jakby z przymusu. Przy oralu w zasadzie pracuje tylko reka, panna wsuwa glowke do ust i to tyle. Troche to w efekcie zajelo i to nawet dobrze bo w polgodzinie mozliwy jest tylko jeden final. Przy seksie zero inicjatywy, kloda, cipka bardzo luzna i wyraznie chciala sie mnie pozbyc. Do tego anal tylko za doplata. Zmieniac pozycji nie chce, umawia sie podczas akcji z nastepnymi nieswiadomymi, NIE POLECAM.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (-1), finał na ciało

💵 Czas i koszt spotkania

Motherlover przejebał 200 PLN (150 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Białystok w dzielnicy Piaski.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, dużo ręki przy FBG, odbiera telefony w trakcie, pogania w trakcie, retuszowane zdjęcia, obwisłe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, GILF

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.