🚺 Shakira (+1), Gliwice

🚺 Znana jako:

  • Shakira
  • Daisy Lux
  • Only for You
  • Vanessa
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.250 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Shakira napisane przez naszych użytkowników.

karmel » polecił » Shakira16 Grudnia 2017, 14:12Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-16
napisanych opinii: 5


Piękna, cudowna kobieta. Najlepszy seks w życiu!


📞 Ustawka (★★★★★)

Nie mogłem się od razu dodzwonić, wieczorem spróbowałem i się udało. Podała jasne instrukcje, potem przed blokiem zadzwoniłem, odebrała od razu i podała numer mieszkania.


👁 Diva (★★★★★)

Drzwi otworzyła mi w samej bieliźnie, pierwsze co o niej pomyślałem to WOW ALE BOMBA! Drobna, niska, ale z pięknym ciałkiem, pełne piersi, jędrny tyłeczek, a całość dopełniają długie, blond włosy. Kobieta marzenie, aż mi szczęka opadła i kutas stanął. Bez zastanowienia 10/10! W ogóle po niej nie widać lat, prezentuje się jak nastolatka. Do tego jest miła i rozmowna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokalem się w ogóle nie przejmowałem, było czysto i tyle mi wystarczy przy takiej kobiecie. W łazience męskie żele, ręczniki, płyn do płukania ust.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera super, Shakira to bardzo otwarta kobieta, mówi co jej leży na sercu bez ogródek ale na pewno nie jest niemiła.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po zapłacie i wizycie w łazience udałem się do pokoju, Shakira już na mnie czekała. Wzięła się od razu za mojego przyjaciele, super ssie, raz wolniej, raz szybciej, trochę pomaga sobie rączką, ale bez przesady, fajnie trzyma rytm, no po prostu jest w te klocki dobra. Strzał na cycuszki, które są piękne i pełne. Potem założyła mi gumkę ustami, sama zachęca do akcji, wziąłem ją od tyłu. W międzyczasie przytulanie i mizianie, miła rozmowa. Do tej gwiazdy wrócę jeszcze nie raz! Piękne ciało, nie można się napatrzeć na nią.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Karmel przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gliwice.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, akcja jak w pornolu, jak z koleżanką, blondynka, duże cyce, duża pupa, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

mietek_d54 » napisał o » Shakira9 Września 2017, 20:33Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-03
napisanych opinii: 11


Diva z ładnym (ale sztucznym) biustem. Z akcji jestem zadowolony, ale trochę "gwiazdorzy". Dlatego opinia jest neutralna.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Mieliśmy trochę problem, żeby się ugadać na konkretną godzinę, ze względu na jej umówione spotkania i brak czasu u mnie, kiedy Shakira była wolna. Ale nie jest to na pewno wynik złej woli divy, po prostu nie chce robić overbookingu. Na drugi dzień już udało nam się umówić bez żadnych problemów.


👁 Diva (★★★★☆)

Piękna, wyćwiczona kobieta. Raczej drobnej budowy, ale czuć, że ma wypracowane mięśnie, co jest dla mnie ogromnym plusem. Elastyczna kobietka z niej. Piękny biust niestety jest fałszywy, chociaż w ogłoszeniach zapewnia, że ma naturalne krągłości. W żaden jednak sposób nie wpływa to negatywnie na spotkanie, bo rozmiar jest dobrze dobrany i nie wygląda ona karykaturalnie. Jak na zdjęciach, ma piękne, długie jasne loki, które w trakcie akcji są rozpuszczone. Mocno opalona na solarium. Z twarzy średnio raczej, nie porywa, ale nadrabia ciałem.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Diva z tego co kojarzę, to często zmienia miejsce pobytu, więc miejsce może się niedługo zmienić. Lokal, w którym byłem ja, był schludny, czysty, niezbyt przesadnie duży, gustownie urządzony. Łatwo tam trafić.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Shakira od początku wprowadza koleżeńską, trochę żartobliwą atmosferę. Śmieje się, opowiada żarty. Mam jednak wrażenie, że czasami potrafi być nieprzyjemna... nie powiedziała mi osobiście nic przykrego, ale czasami rzucała dziwne komentarze typu "faceci chcą drugi raz w jedną godzinę, a potem i tak nic z tego nie wychodzi". Miałem wrażenie, że momentami trochę gwiazdorzyła i ociągała się podczas zmian pozycji.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Od progu Shakira wita w pięknej bieliźnie. Widać, że to zadbana kobieta, której nic nie brakuje i ma spore doświadczenie. Nie ma jednak co liczyć na romantyzm z jej strony, widać, że zna się na swojej pracy i nie jednego kutasa miała w sobie ;) Od razu przechodzi do konkretów, w międzyczasie rzuca żartami. Sam seks jest za to mechaniczny i nie wysila się za bardzo... Zmiany pozycji nie trzeba na niej wymuszać, ale też nie inicjuje ich sama, ani nie zachęca. Akcja z Skahirą nie była zła, ale spodziewałem się czegoś więcej patrząc na jej wygląd. Było fajnie, ale miałem wrażenie, jakbym mimo żartów był niemile widzianym gościem... Dlatego też nie wrócę, bo za cenę 250 złotych oczekiwałbym troszkę więcej zaangażowania i uwodzenia z jej strony. A wyszło trochę, jakbym jej przeszkadzał, ale mimo to starała się wypaść dobrze.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu

💵 Czas i koszt spotkania

Mietek_d54 przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gliwice.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, od razu przechodzi do akcji, blondynka, cyce do hiszpana, duże cyce, sztuczne piersi

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.